Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica. Jestem plcia brzydka ze smiesznym


anene

Rekomendowane odpowiedzi

Idealny materiał na gwałciciela. I zapewne jeśli pan Anene nie uda się do specjalisty to gwałtem się skończy- jak sam pisze:

''nie moge umrzec spokojnie w cierpieniu ze niezrobilem tego, pozostaje desperacja, gwalt ''

 

 

Twoje posty są obrzydliwe. Piszesz, że chcesz wreszcie podupczyć- to idz chłopie do domu publicznego i podupczyj. Jaki Ty masz problem? Mało to prostytutek w Polsce? Do wyboru, do koloru...

Jednak najlepszym wyjściem dla Ciebie jest leczenie, i to najlepiej zamknięte, jeśli nic z tym nie zrobisz to w końcu zaczniesz gwałcić - mam nadzieję że nie mieszkasz blisko mnie, bo szczerze się Ciebie boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby Pstryk :mrgreen: Ale Anene mógłby mi zrobić przysługę i napisać skąd jest, żebym wiedziała gdzie nie jezdzić na wakacje ;) Jednak po facetach można się wszystkiego spodziewać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anene zamiast nas tu katować wybierz się do najbliższego bałaganu w swojej okolicy. Tam za m/w 200 zł pozbędziesz się frustracji, a jak Cię nie stać to są jeszcze takie panie stojące przy drogach- one są tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rety, to zostalo wziete za fantazje sexualne, nastepnie material na gwalciciela, pozniej ze do seksuologa jak przeciesz to tylko wzmozony objaw ta potrzeba sexualna bo nawet nigdy tego niezrobilem, w wyniku moich problemow z plcia kobieca ktore opisywalem od poczatku, pozatym mam sie leczyc na poped sexualny? nastepnie zostaje posadzony ze biore kobiety jako jakies zabawku do zaspokajani : ) pozniej jest mi napisane ze to co napisalem jest obrzydliwe, niewiem, co , majtki ?? ze chcialbym a wlasciwie pragnal je zobaczyc? opisanie tego jak cierpie jest obrzydliwe?? zobaczcie co ludzie robia, wszystkie sa kobietami, sa zaczatkime zla, bo przeciesz ich posty wyraznie probuja zabic, szczuja mnie, mysla ze nic nie moge zrobic a nawet najwrazliwszy czlowiek moze popelnic zbrodnie, ale nie gwalt, ta straszliwsza zbrodnie, bo przeciesz jakby gwalt razil tak kobiety to by zupelnie zmienily swoje postepowanie, nie uzywalyby okreslen idz na dziwki, wybierz sie do specjalisty, musisz zmienic postepowanie bo twoje poglady na swiat sa zle to sie rowna, braku mozliwosci zycia = gwalt, czyli te 200 gwaltow co kazdego dnia sie dzieje na terenie polski to powod powyzszych osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo przeciesz jakby gwalt razil tak kobiety to by zupelnie zmienily swoje postepowanie, nie uzywalyby okreslen idz na dziwki,

 

Mnie kiedyś ktoś skrzywdził w ten sposób a jednak Ci piszę 'idz na dziwki'. I jednak chyba wiem lepiej niż Ty co słowo 'gwałt' znaczy w praktyce.

To może napisz nam -czego oczekujesz od nas, od forum, jakiej formy pomocy? Mamy Ci przyklasnąć w tych Twoich niedorzecznościach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie ktos skrzywdzil? jakos widze ze ci sie zyje dobrze, smiejesz sie zartujesz jakies obrazki smieszne pokazujesz (teraz ich nie masz pewnie jakies ostrzezenia za oftop dostalas) ja nie moge spac kazdej nocy, ZOBACZ JAK MNIE SKRZYWDZILY, POPATRZ JAK KOBIETY KRZYWDZA ale w cichy wyrafjnowany sposob psychiczny i zauwaz ze mezczyzni niewazne jak bardoz by byli upodleni to musza wyjsc usmiechnac sie i jeszcze zdobyc kobiete i status w zyciu aby wkoncu miec pseudo milosc i sex (to co uwazacie ze mezczyzni pragna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwica. Jestem plcia brzydka ze smiesznymi atrybutami sexualnymi dla kobiet

 

nie moge z tym zyc szczegolnie gdy one sa utozsamiane za boginie sexu

 

"Grałyśmy sobie u mnie w ogrodzie w siatkę i do mojego kumpla podbiegł mój brat i ściągnął mu spodnie, a ten jakieś obcisłe gacie miał xDD. Jak sobie to przypominam, to aż mam łzy w oczach ze śmiechu."

 

Smiesznosc atrybutow meskich powoduje bardzo wysoko utrzymujace sie pozadanie jestem w jakiejs pulapce sexualnej w ponizeniu wobec kobiety i moja tozsamosc jako mezczyzny jest calkowicie zniszczona, nie jestem w stanie ani pracowac ani wyjsc z domu bo nerwica, masturbacja wykancza mnie do stanu krancowego

 

W ten sposob zostalo zniszczone cale moje zycie, nie odnalazlem sie w zadnej roli bo bylem w stresie gorszosci smiesznosci wobec kobiet. Niewiem czy istnieje jakas pomoc, samo wyzalenie w jakims stopniu pomaga.

 

 

Dlaczego tak się czujesz ? Jak wyglądało twoje dzieciństwo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az dziw ze nie padło tu jeszcze to pytanie: "czego Ty tak własciwie chcesz"?? jakie masz pragnienia,co powoduje ze cierpisz??

Odpisz...

wierz mi że padały takie pytania do autora tego jak i innych podobnych wątków(pod innymi nickami) ale nigdy na nie wprost nie odpowiedział 8) cały czas pisze tylko o tym jaki to świat w koło jest zły i jak wszystkiemu są winne kobiety itd Nawet mi się nie chce czytać co znów wymyślił ale napewno to coś w ten deseń. :uklon:

Pozdrawiam

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie chłopak nalezy do tych co to "ja do Niego swięte słowa a on ciągle-moja krowa"??

no ja myślę, że to jest poważniejszy przypadek najgorzej, że spamuje całe forum i ciągle tworzy jakieś kolejne tematy ze swoimi chorymi poglądami. Najlepiej będzie jak przestaniemy mu odpowiadać, takie jest moje zdanie. No chociaż kto wie czy wtedy nie będzie prowadził dyskusji sam ze sobą pod różnymi nickami i tak dalej (heh mam nadzieję że nie wykorzysta tego pomysłu :mrgreen: )

Ogólnie ciężka sprawa 8)

Pozdrawiam

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja myślę, że to jest poważniejszy przypadek najgorzej, że spamuje całe forum i ciągle tworzy jakieś kolejne tematy ze swoimi chorymi poglądami.

Nowe wątki są tworzene jeśli stare są wrzucane do kosza. Wniosek nasuwa się sam. I chyba moderatorzy też to zauważyli...

 

To jest forum nerwica, z zasady chyba można niektóre posty traktować tolerancyjniej niż na "zwykłych" forach?

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo do alimentów ma dziecko - gdy jedno lub oboje rodziców nie chce łożyć na jego utrzymanie, jest to świadczenie bez którego dziecko może nie mieć środków do życia.

Poza tym masz prawo do seksu - idź do burdelu i za niego zapłać - panna zrobi co tylko ci się zamarzy - bo zaufaj mi żadna normalna kobieta w życiu z własnej woli z tobą do łóżka nie pójdzie - dopóki nie doprowadzisz się do porządku psychicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie ktos skrzywdzil?

Tak. Ale nie skreślam przez to całej męskiej populacji.

jakos widze ze ci sie zyje dobrze, smiejesz sie zartujesz jakies obrazki smieszne pokazujesz (teraz ich nie masz pewnie jakies ostrzezenia za oftop dostalas) ja nie moge spac kazdej nocy,

 

Tu się rozpisałam, ale widzę że nie warto...

 

Czym CIEBIE konkretnie kobiety skrzywdziły? Czym?! Tym, że mają prawo do seksu? A Ty do cholery nie masz?!

Kobieta różni się od Ciebie tylko tym, że ma macicę a nie penisa. Ale jest takim samym człowiekiem jak TY. Też czuje, też kocha, też ma marzenia. I nie myśli tylko o seksie. Prawo do seksu ma takie samo jak mężczyzni, jak Ty.

 

 

A Ciebie żadna kobieta nie skrzywdziła personalnie, a mimo to wyżywasz się na całej populacji kobiet, gnoisz je (nas), traktujesz jak śmieci które tylko mają zaspokoić Twoje fantazje, a skoro tego nie robią to są nic nie warte.

 

Wolałbyś być kobietą, bo chciałbyś oglądać majtki na kobiecym tyłku- a pomyślałeś o tym, że gdybyś był kobietą to chciałbyś oglądać majtki na męskim tyłku? I co, i wtedy byś narzekał na mężczyzn, że tylko o seksie myślą, że wykorzystują i po seksie zostawiają, że zdradzają... Tak?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie pogodzic z tym ze niewyruchalem majac 13 lat majac 15 lat i majac 20 lat

 

i ze one to robia dowoli i sa plcia piekna

 

ogladaja sobie facetow ktorzy ich pozadaja

 

a ja nie mam ani jednego ani drugiego

 

a one biora antykoncepcje, wchodza za darmo na dyskoteke juz na wejsciu przezywajac rozkosz gdy ochroniasz patrzy im na biust, potem pja darmowe drinki potem przezywaja masowa extaze sexualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce zeby mezczyzni mogli zyc w dostatku sexualnym, aby niebylo wiecej gwaltow, agresji smutku, zla nienawisci, wypadnietych wlosow zniszczonego zdrowia, zeby stali sie piekni, tak jak pragnalem byc ale pozadanie sexualne zniszczylo mnie do granic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mają powiedzieć brzydkie kobiety które nie akceptują swojego wyglądu? Ich też nikt nie chce 'pukać' (sorry, ale do niego trzeba dosłownie). I co one mają powiedzieć? One też nie mają seksu bo ich nikt nie chce, I co, też są złe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie czuje bo jestem plcia meska, gdybym byl dziewczyna nie mialbym jak to zostalo nazwane takich fantazji sexualnych o zobaczeniu majtek dziewczyny bo bym bezproblemu widzial te majtki a nawet mogl miec za sex pieniadze

No proszę Cię, nie słyszałeś o męskiej prostytucji. :lol: A jak tak pragniesz zobaczyć damskie majtki to wybierz się do sklepu z bielizną. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a one biora antykoncepcje, wchodza za darmo na dyskoteke juz na wejsciu przezywajac rozkosz gdy ochroniasz patrzy im na biust, potem pja darmowe drinki potem przezywaja masowa extaze sexualna

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ekstaza seksualna :lol::lol::lol:

Przyjemność gdy ochroniarz patrzy w biust :lol::lol::lol:

Ty nie masz bladego pojęcia o kobietach. :lol::lol:

Idź może do Gay baru - tam tobie ochroniarz będzie się patrzył na pupę i może jakiś pan postawi ci drina....albo zostań żigolo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mają powiedzieć brzydkie kobiety które nie akceptują swojego wyglądu? Ich też nikt nie chce 'pukać' (sorry, ale do niego trzeba dosłownie). I co one mają powiedzieć? One też nie mają seksu bo ich nikt nie chce, I co, też są złe?

Bzdura Magda. Każda potwora znajdzie swego amatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×