Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

hm skąd wiesz jak ja odbieram - ja tylko pytam grzecznie - czy my się znamy :?::?::?: bo widzę, że się dzisiaj zalogowałeś i już tyle o mnie wiesz :?: zadziwiające. Najdziwniejsze jest to, że to koleżanka moderatorka odebrała Twoje słowa jako groźba - bynajmniej nie ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod powinien by pomocny i zwraca uwagę na to, czy userzy przestrzegają regulamin który zaakceptowali. Tyle w tym temacie.

Wyciąg z regulaminu:

2. Administracja* dołoży wszelkich starań, aby forum było czyste, tzn.:

-Ma prawo do kasowania, przenoszenia, blokowania tematów, które wg. nich nie są wartościowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod powinien by pomocny i zwraca uwagę na to, czy userzy przestrzegają regulamin który zaakceptowali. Tyle w tym temacie.

Wyciąg z regulaminu:

2. Administracja* dołoży wszelkich starań, aby forum było czyste, tzn.:

-Ma prawo do kasowania, przenoszenia, blokowania tematów, które wg. nich nie są wartościowe.

 

szkoda ze usserzy nie maja prawa prosic o usowanie modow ktorzy wedlug nich nie sa wartosciowi... koniec tematu ,

 

a temat smiertelniczki : proby samobujcze jest jak najbardziej wartosciowy , a min Twoja wypowiedz na nim swiadczy o niekompetencji

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm nie żebym szukała zaczepki, ale bardzo interesuje mnie odpowiedź na moje pytanie - rozumie kolego, że przychodzisz do Nas ze swoimi problemami - ale na jakich podstawach wypowiadasz się n/t kompetencji moderatorów i ot choćby, na jakiej podstawie oceniasz co ja myślę - skoro jesteś tutaj zaledwie parę godzin :!: podajesz w wątpliwość nawet fakt, iż TN jest właścicielem forum - najwyraźniej nie jesteś zorientowany nawet w podstawach a wypowiadasz się w temacie dotyczącym kogoś konkretnie :shock: A temat mógł być zamknięty ot choćby z powodu powielania tematu w to nie wnikam bom ne w temacieXD no i jakim prawem decydujesz o końcu dyskusji. Może się łaskawie ustosunkujesz i wyjaśnisz niejasności, które wprowadziłeś w tym temacie kolego hysteric :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadaniem moderatora jest - jak sama nazwa wskazuje - moderowanie wypowiedzi i tematów. Ktokolwiek to zrobił, dobrze uczynił, że zamknął temat o próbach samobójczych. Wybacz, może jest gdzieś jakieś forum, gdzie ludzie będą się chętnie dzielić swoimi doświadczeniami na ten temat, ale tu raczej to nie przejdzie i nie jest on na miejscu. Zresztą nie widzę celowości dyskutowania na ten temat. Mamy wychodzić z depresji i nerwicy i się wzajemnie wspierać, wyjaśniać, a nie rozważać tematy ostateczne. Może temat samobójstwa jest wartościowy, ale na pewno nieodpowiedni. Możecie zawsze dyskutować na PW. Ja np. nie mam ochoty czytać porad o tym jak skutecznie czy jak bezboleśnie czy jeszcze jak inaczej, bo wszystko jest do d... . A na pewno w pewnej fazie takie pytania i odpowiedzi się pojawią.

Uważam tą dyskusję za wyczerpaną.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm nie żebym szukała zaczepki, ale bardzo interesuje mnie odpowiedź na moje pytanie - rozumie kolego, że przychodzisz do Nas ze swoimi problemami - ale na jakich podstawach wypowiadasz się n/t kompetencji moderatorów i ot choćby, na jakiej podstawie oceniasz co ja myślę - skoro jesteś tutaj zaledwie parę godzin :!: podajesz w wątpliwość nawet fakt, iż TN jest właścicielem forum - najwyraźniej nie jesteś zorientowany nawet w podstawach a wypowiadasz się w temacie dotyczącym kogoś konkretnie :shock: A temat mógł być zamknięty ot choćby z powodu powielania tematu w to nie wnikam bom ne w temacieXD no i jakim prawem decydujesz o końcu dyskusji. Może się łaskawie ustosunkujesz i wyjaśnisz niejasności, które wprowadziłeś w tym temacie kolego hysteric :?:

 

 

przestan mnie rozsmieszac:) jak chcesz cos to pisz do mnie na gg... nasunela mi sie taka mysl ze modzi powinni pochodzic jednak z poza srodowiska afektywno - kompulsywno - depresyjnego , jak mozesz mnie oceniac majac swoje problemy, w jaki sposob moze to byc obiektywna ocenia skoro przez swoje problemy sama masz zaburzony odbior , przekaz??

 

[Dodane po edycji:]

 

OJ Pstryk a gdzie ostrzezenia dla swoich wlazidupkow za obrazy na czacie:) a zapomnialem oni moga wiecej:) rozbawilas mnie tym ostem:) to teraz moja droga prosze drugiego osta:) szkoda ze sprawy prywatne daja Ci tak do wiwatu ze przenosisz je tu:) powielam to poraz kolejny... co napisalem wyzej:) a skoro masz zaklucony odbior nie zrozumialas:) a szkoda:) to co drugi ost:) lepiej Ci sie bedzie spalo w nocy:) tule mocno :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, gregory21/_incognito_/halfix/obecnie- hysteric. Już po raz kolejny zakładasz nowe konto. Wcześniej zostałeś parokrotnie poinformowany, że takie zachowanie kończy się ostrzeżeniem i zbanowaniem kont poprzednich. W Twoim wypadku jest to już drugie ostrzeżenie.

 

PS. Tobie to forum ciągle coś nie pasuje.. może pora pójść sobie na jakieś inne?

 

 

ed:

przenoszę temat do odpowiedniego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO 1 sze poprzednie konta byly zakladane pokolei i usowane przed otwarciem kolejnych , po 2 gie zablokowalas wszystkich uzytkownikow ery - blokujac na czacie caly adres a nie pojedyncze ip:) trzeba bedzie skrypty pisac:P a tak na koniec doxy skoro juz tak dobrze znasz moje konta:) zycze Ci powodzenia w szukaniu pracy...moze wtedy zrobi sie tu ciszej:) spelniam Twoje zyczenie znalazlem forum http://nerwica-depersonalizacja.xaa.pl/index.php przenioslo sie tam juz kilka osob ktore naprawde wiele tu wnosily... ale dzieki takim jak Ty nie maja juz ochoty nic wiecej pisac:) to moj ostatni post milkne:) pozdrawiam:) i bana prosze:)

 

http://nerwica-depersonalizacja.xaa.pl/index.php

 

[Dodane po edycji:]

 

eligojot, na tym forum jest zarejstrowanych ponad 18 tys ludzi.. to co tobie nie pasuje innemu moze... tolerancja...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz Dox, napisałaś gdzieś bardzo mądre słowa, zacytuję bo świetnie odnoszą się do kolegi grg21: niezła przykrywka na brak asertywności lub brak argumentów. Prezentujesz tani sposób zaczepek co ma podłoże w niskiej samoocenie. Nie zalewaj wszystkich własną goryczą, jeżeli chcesz pomocy to o nią poproś - bo Twoje "tanie" atakowanie przypomina woła nie ..." niech ktoś zwróci na mnie uwagę....". Są dużo prostsze sposoby na to, milsze i bardziej cywilizowane... Reklama poprzez szokowanie wychodzi już z mody... kipi z Ciebie nienawiść tylko źle ją kierujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz Dox, napisałaś gdzieś bardzo mądre słowa, zacytuję bo świetnie odnoszą się do kolegi greg21: niezła przykrywka na brak asertywności lub brak argumentów. Prezentujesz tani sposób zaczepek co ma podłoże w niskiej samoocenie. Nie zalewaj wszystkich własną goryczą, jeżeli chcesz pomocy to o nią poproś - bo Twoje "tanie" atakowanie przypomina woła nie ..." niech ktoś zwróci na mnie uwagę....". Są dużo prostsze sposoby na to, milsze i bardziej cywilizowane... Reklama poprzez szokowanie wychodzi już z mody... kipi z Ciebie nienawiść tylko źle ją kierujesz...

 

 

obie macie problemy , zreszta jak i ja przez co odbior i przekaz zostaje interpretowany jak kazdy z nas chce... w tym problem:) moze pora zeby kazdy zaja sie soba...pozdrwiam

 

[Dodane po edycji:]

 

cyrk :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co skoro juz ta szopka powstala niech trwa...

 

nie mam pojęcia o czym piszesz kolego - wyczytałam, że cierpisz na zaburzenia osobowości (grg21).... ech i widzę, że internet Ci w ogóle nie służy... żenada.

 

zenada to to co teraz robisz.. ciekawe ze wczoraj wieczorem nie czytalas o moich zaburzeniach.. bedac gdzie?? az mi zaczyna byc glupio ze takie sytuacje ujzaly swiatlo dzienne...ale coz... ciezko mi sie teraz zatrzymac...

Beata dobrze wiesz ze ja mam tylko podejrzenie z/o do dalszego rozpoznania... a to ze Ci poniekad zaufalem odbija sie na mnie i to zdrowo... sporo ludzi bedzie niezadowolonych z tego co dzis mialo miejsce... a zaczolo sie od postu śmiertelniczki.. i spokojnie moglo sie na tym skonczyc... prosze Cie zajmijcie sie z kolezanka zza sciany/DOXY/ swoimi problemami schorzeniami... i nie staraj sie ze mnie robic tu kogos z z/o ... bo u mnie to moze byc jeszcze harakter.. ale u Ciebie...:) pozdrawiam again

 

gregory21

 

ps. ciezko to wkleic nawet tak pilnuja zebym nie zalozyl nast konta:)

 

[Dodane po edycji:]

 

tyle z mojej strony:) zegnam

 

kto bez winy niech pierwszy rzuci kamien..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia o czym piszesz - zielonego - robisz sobie z czyjegoś tematu prywatną krucjatę i m.in. za to będziesz sukcesywnie banowany - a Twoje bajki, które wymyślasz na mój temat mnie nie ruszają - heh nawet zabawne przynajmniej się wszyscy pośmieją :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Grzegorzu dobrze napisałeś ,że to forum jest publiczne a Ty za wszelką cenę starasz się oczernić i zaatakować Beatę a przy okazji dowalić Baśce za zaistniałą sytuacje w życiu prywatnym a jak już uda Ci się zaczepić którąś z wyżej wymienionych dziewczyn to starasz się publicznie zwalić winne ,że to one Ci robią krzywdę , mówisz ,że masz podejrzenie tylko niestety po zachowaniu wnioskuje ,że siedzisz w tym głębiej niż Ci się wydaje . Grzegorz jednym słowem dla mnie to jest żałosne co wyprawiasz w takim wieku ,jesteśmy równolatkami i nie wyobrażam sobie siebie tak zachowującego się ,ogarnij to troszkę i bądź facetem co się stało przyjmij z pokorą a nie niszcz życia innym za przeszłość !

 

tyle tylko chciałem Ci przekazać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Grzegorzu dobrze napisałeś ,że to forum jest publiczne a Ty za wszelką cenę starasz się oczernić i zaatakować Beatę a przy okazji dowalić Baśce za zaistniałą sytuacje w życiu prywatnym a jak już uda Ci się zaczepić którąś z wyżej wymienionych dziewczyn to starasz się publicznie zwalić winne ,że to one Ci robią krzywdę , mówisz ,że masz podejrzenie tylko niestety po zachowaniu wnioskuje ,że siedzisz w tym głębiej niż Ci się wydaje . Grzegorz jednym słowem dla mnie to jest żałosne co wyprawiasz w takim wieku ,jesteśmy równolatkami i nie wyobrażam sobie siebie tak zachowującego się ,ogarnij to troszkę i bądź facetem co się stało przyjmij z pokorą a nie niszcz życia innym za przeszłość !

 

tyle tylko chciałem Ci przekazać .

 

Gdybys uwaznie przejzal wyzej wymieniony temat zauwazyl bys ze to Pstryk wlaczyla sie w i tak glupia dyskusje... od slowa do slowa wyszlo co wyszlo... , pozatym co Ty mozesz powiedziec o Pstryk i Doxy... znasz je tylko z Forum i czata... gdyby tak bardzo Ci na nich zalezalo zjawil bys sie ostatnio... to byl watek o bezpodstawne usuniecie postu... zrobil sie z tego cyrk , rid jesli cos chcesz wez od Pstryka moj nr gg i pisz tam nie chce mi sie zakladac ciagle nowych kont...

 

Pan Grzegorz dzisiaj ostregł mnie,zebym uważał co do kogo piszę :D

Rid-100 procent zgody z tym co napisałeś.

 

a Ty Dareczku wchodzacy wszystkim bez wyjatku bez wazelinki... wklej calosc co do Ciebie wyslalem , przy okazji skoro wklejasz priv.. moze wkleisz logi z rozmowy z czata kiedy odgrazales sie do mnie nie wiedzac ze to ja.. zajmij sie swoimi problemami ok.. i napisze to poraz kolejny skoro masz mi cos do powiedzenia, ja naprawde chetnie poslucham... tylko zapytaj mamy kiedy mozesz wyjsc

 

jesli jeszcze ktos ma jakis problem piszcie na gg... nie chce mi sie serio kont zakladac

 

pozdrawiam gregory21

 

[Dodane po edycji:]

 

co się stało przyjmij z pokorą a nie niszcz życia innym za przeszłość !

jeszcze to ja mam chyba pozadne zaburzenia... co sie stalo?? jaki ja mial bym powod niszczyc Beacie zycie?? moze Ty znasz wtedy sie nad nim zastanowie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg gdybym mial wszystko wklejac to by to 2 strony zajelo jak nie wiecej.....Poza tym nigdy Ci nie grozilem,tylko Ty mnie.

w sumie Pstryk obiecala sprawdzic ten log u doxy na kompie , mam nadzieje ze to zrobi i wyciagnie konsekwencje tym razem...

 

Czytając twoje posty odnoszę wrażenie że nie 21 a 12 i nie grześ a lat...

 

moj drogin adm. mam 28 lat tak pozatem:) ale moze i sie zachowuje na 12 co te z/o robia z czlowiekiem pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając twoje posty odnoszę wrażenie że nie 21 a 12 i nie grześ a lat...

moj drogin adm. mam 28 lat tak pozatem:)

To nie świadczy na twoją korzyść.

 

ale moze i sie zachowuje na 12 co te z/o robia z czlowiekiem pozdrawiam

Cieszę się, że masz tego świadomość. Szkoda że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że nie każdemu twoje zachowanie musi odpowiadać. Publiczne pranie prywatnych brudów jest oznaką szczeniactwa, na które nie ma na tym forum miejsca. Na twoim miejscu cieszyłbym się, że dziewczyny jeszcze nie zgłosiły twojego nękania (w realu - nie tego internetowego) tam gdzie zgłasza się osoby twojego pokroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska - dajta już pokój, tak tej debaty nie skonczycie, zawsze wróci i bedzie sie odszczekiwał. Ja kiedys polazłem na łąke i wdepłem w coś ciepłego, a potem, jak już chciałem to zetrzeć z buta, to coraz wiekszy smród rozchodził się, i doszedłem do tego, ze najlepiej w ogóle byloby na tą łąkę nie włazic. Tak sie jednak nie da, dlatego doradzam wszem pod buty uważanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×