Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Hey. Od jakiegoś czasu walczę z nerwicą i umiarkowaną depresją. Interesujące byłoby spotkanie się z dwiema, trzema osobami w podobnym wieku (rocznik 90') dzielącymi podobne problemy. Zoorganizujmy się. We Wrocławiu jest masa miłych miejsc gdzie można (przy ostatniej dobrej pogodzie) wybrać się z piwkiem i porozmawiać. Może dzięki temu lepiej spojrzymy na swoją sytuacje. Nic zobowiązującego. Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce się udać na terapię grupową na NFZ to podaję namiary na Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Wybrzeże J. Conrada Korzeniowskiego 18, tel. 71/77 66 295. Polecam swietnego lekarza psychiatrę dr Łuczkowskiego jego tel. jest podany na znanylekarz.pl. Przyjmuje odpłatnie, ale warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie,

 

 

czy macie doświadczenia na chwilę obecną co do skutecznej, płatnej terapii indywidualnej we Wrocławiu?

 

wiem, ze temat zapewne był, jednak wszystko się zmienia..........

 

mam nerwicę lękową z agorafobią,,,

 

chodziłam pół roku na terapię grupową na nfz (tragedia)

 

chodziłam ponad 2 lata na terapię indywidualną psychodynamiczną , ale poznałam tylko ewentualne przyczyny nerwicy,,,, ogólnie niewiele to dało,,, dalej siedzę sama w domu i się zadręczam,,, sama nie che wychodzić, w ogóle nie chce... jeśli ktoś może napisać jakąś radę jestem zobowiązana,,,

 

buzka

 

ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich lękowców w Wrocławia

 

Przyszło mi do głowy, żeby się spotkać i porozmawiać, wydajemy mnóstwo pieniędzy na psychologów i psychiatrów, czy nie wydaje wam się że i tak czasami błądzicie. Może warto byłoby się spotkać z tymi, którzy tak samo czują, wiedzą jak sobie radzić.

 

Mam kilka pomysłów na wspólne spotkanie, można by nawet wynająć sale, zgromadzić się i w końcu coś zdziałać. Dajcie znać a na pewno coś zorganizuje.

 

Wygrajmy w końcu z tą chorobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×