Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa


Romekzkrakowa

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie znam się za bardzo na rodzajach leków bo odkąd biorę czyli od stycznia tego roku biorę cały czas ten sam czy seroxat. Czytałam że niektórzy wypijają lampkę wina czy trochę piwa ale ja bym się bała ryzykować. Tak jak mówię to jest jeden z moich lęków i ja bym nie spróbowała. Najlepiej zapytaj kogoś bardziej zorientowanego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny, chciałbym abyście przeczytali moją dzisiejszą historie i ją skomentowali. Jak można doczytać wyżej biorę liki fevarin od pół roku jest ok, ale czasem zdarza mi się zapomnieć i tak się stało wczoraj. Rano gdy jeszcze leżałem w łóżku moje samopoczucie przypomniało mi że wczoraj o czymś zapomniałem. Ale nic miałem już kilka razy taką sytucję więć "olałem to" zjadłem coś szybko i popędziłem na giełdę. Na giełdzie zauważyłem że coś się ze mną dzieje takie dziwne wrażenie jakbym miał problemy ze wzrokiem, wykonałem obrót o 180 stopni i zacząłem zbliżać się do domu. Od razu razu panika. Po minucie od tego zdarzenia gdy wracałem do domu wzrok popsuł mi się do takiego stopnia że nie mogłem odczytać rejestracji z 2m(wrażenie zezu). Lub machając sobie ręką z boku głowy w ogóle jej nie widziałem. Czułem się bardzo słabo. Wziąłem 2 tabletni uspokajające labofarm i po czasie wszystko wróciło normy. W domu położyłem się, trochę przespałem i na razie jest ok, jedynie pozostał ból głowy. Czy myślicie że ta cała sytuacja może być spowodowana że zapomniałem połknąć tabletki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×