Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę ,że się wokół tematu kręcimy:) Chodzi o to czy duże niebieskie oczy są wystarczającą kwalifikacją na moda :lol:
Czy można gdzieś w opcjach zaznaczyć by ZAWSZE skakało mi do ostatniego nieprzeczytanego posta czy muszę to robić ręcznie przy każdym poście? Przyznam, że w panelu użytkownika szukałam ale nie znalazłam :cry::roll:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś w opcjach zaznaczyć by ZAWSZE skakało mi do ostatniego nieprzeczytanego posta czy muszę to robić ręcznie przy każdym poście? Przyznam, że w panelu użytkownika szukałam ale nie znalazłam :cry::roll:;)

 

nic nie trzeba ręcznie :mrgreen:

przy przeglądaniu nowych postów wystarczy kliknąć na tę karteczkę przy nazwie tematu - ona odnosi nas bezpośrednio do pierwszego nieczytanego posta w temacie :)

o tę chodzi:

k4jazq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przywrócenie tematu, niektóre osoby nie potrafia się zachować to należy "utępić" ich języki, ja bym chciała, przeczyatć jeszcze kilka merytorycznych wpisów, bo temat jest mi bliski i dla większości na forum także. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy przeglądaniu wątków na forum, z lewej strony mamy panele autorów postów.

Niestety po kliknięciu na nazwę użytkownika nie przechodzi się do strony z profilem użytkownika,

a np. w tabelce "Podobne tematy" linki pod nazwami użytkowników działają OK.

 

Czy można by to naprawić ? Bardzo by to ułatwiło korzystanie z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi jak to jest z tymi ostrzeżeniami i banowaniem? Jak jeden nick zostanie zbanowany, to osoba może wejść sobie na drugim i ma konto puste?

Kaseina zwyzywała panią psycholog, założyła sobie drugie konto i się jeszcze z tego cieszy. Zresztą, który to raz ona została już zbanowana. Kaseina to oczywiście ESTER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle osób uważa, że dostał słusznie bana to ok. Z drugiej strony jednak zachowanie na czacie co niektórych pełniących na tym forum ważne funkcje pozostawia wiele do życzenia(chamskie obgadywanie nieobecnych forumowiczów, wulgaryzmy w hurtowej ilości), a przecież moderatorzy powinni dawać lepszy przykład. No ale tak to już jest, "co wolno wojewodzie...".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na czata licz się z tym, ze większość ludzi traktuje rozmowę tutaj na luzie. Pojawiają się słowa niecenzuralne (których unikamy) i słowa które nie powinny być brane dosłownie. Administratorzy forum nie biorą odpowiedzialności za treści wypisywane poniżej.

Zostałeś/as ostrzeżony/a

 

To raz, a dwa chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że ludzie "znający" się od 2,3 lat a nawet i więcej czasu mają prawo odzywać się do siebie wedle uznania a zupełnie inaczej potraktują ten sam tekst który wyszedł do osoby która na czacie jest od miesiąca....... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle osób uważa, że dostał słusznie bana to ok. Z drugiej strony jednak zachowanie na czacie co niektórych pełniących na tym forum ważne funkcje pozostawia wiele do życzenia(chamskie obgadywanie nieobecnych forumowiczów, wulgaryzmy w hurtowej ilości), a przecież moderatorzy powinni dawać lepszy przykład. No ale tak to już jest, "co wolno wojewodzie...".

 

masz swieta racje... niestety ale na tym czacie zawsze tak bylo.. najlepsze co mozesz zrobic , oszczedz sobie nerwow i tam nie wchodz, a takie posty zaskutkuja staniesz sie wrogiem czata... wkoncu za byle g... zostaniesz zbanowany:)

 

Wchodząc na czata licz się z tym, ze większość ludzi traktuje rozmowę tutaj na luzie. Pojawiają się słowa niecenzuralne (których unikamy) i słowa które nie powinny być brane dosłownie. Administratorzy forum nie biorą odpowiedzialności za treści wypisywane poniżej.

Zostałeś/as ostrzeżony/a

 

To raz, a dwa chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że ludzie "znający" się od 2,3 lat a nawet i więcej czasu mają prawo odzywać się do siebie wedle uznania a zupełnie inaczej potraktują ten sam tekst który wyszedł do osoby która na czacie jest od miesiąca....... :-|

 

jak to jest oklamywac siebie sama?? ja bylem przy syt. zbanowania rav... zmienial z tego co pamietam tylko nicki , co czynia rowniez inni starzy bywalcy... ale tylko on dostal ... ten czat to tak naprawde zbite grono osob , i w sumie nie wiadomo po co jest dostepny dla ogolu... end of story

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×