Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

a ja juz sama nie wiem co sie dzieje...bola mnie oczy tak jakbym miala piasek pod nimi szczegolnie lewe oko ,lewa strona jest jakas slaba i takie mam wrazenie w glowie jakbym sie zataczala chociaz nie kreci mi sie w glowie...juz nie wiem co sie dzieje boje sie ze znow bede miec jazdy o SM od razu wydaje mi sie wtedy jak mam takie objawy ze to na pewno jest SM ...:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u osób z nerwicą sam ból głowy jets juz wielkim problemem..odrazu wydaje się jakby cały świat się zawalił..jeden ból a jak może zepsuć humor...mnie uciska w kaltce piersiowej od rana... piłam herbatkę uspokajająco nawet i nic... mogę z tym normalnie życ,ale wolałam jak mnie nic nie bolało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majka, aniołeczku ;)) Czuję się dziś trocha lepiej, okres dostałam i napięcie trochę zlazło ale nie do końca. Coś mi teraz fazy skaczą na najbliższych, martwię się że mój Tata ma Alzheimera bo ostatnio ciągle zapomina. Kupiłam mu dziś nawet Lecytynę :) Majka, a Ty jak? Ściskam Cię, myślę o Tobie codziennie :)

agusiowaaa, Kn24,sunflowerseed, pozdrawiam Was serdecznie, dobrze że jesteście (Majka, Ciebie też to dotyczy) :))

sunflowerseed, miło Cię znowu czytać, coś zamilkłaś na jakiś czas :)Pozdrówki :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rudegirl, ja też dostałam okres wczoraj i czuje się spokojniejsza... Oby ten spokój trwał nie tylko przez czas okresu... jeżeli tylko przez ten czas, to prosze , niech okres trwa wiecznei :):):):)

 

 

i Ja Cię serdecznie pozdrawiam, jak również tych dla których nerwica jest czymś codziennym .

spokojnej nocy życzę. :) :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z okresem przez ta glupia tarczyce mialam zawsze jak w zegarku co 28 dni a teraz nawet co 35 dni i normalnie jestem wsciekla tak jakos hormony dzialaja na mnie ... :/ i jajniki mnie bola zwariowac mozna :( faceci maja latwiej.

 

 

 

oj tak...faceci mają o wiele łatwiej :) zgadzam się w 100%...ja przez nerwicę miałam opóźniony okres o 2 miesiące...;/ ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z okresem przez ta glupia tarczyce mialam zawsze jak w zegarku co 28 dni a teraz nawet co 35 dni i normalnie jestem wsciekla tak jakos hormony dzialaja na mnie ... :/ i jajniki mnie bola zwariowac mozna :( faceci maja latwiej.

oj tak...faceci mają o wiele łatwiej :) zgadzam się w 100%...ja przez nerwicę miałam opóźniony okres o 2 miesiące...;/ ehh...

Jak to łatwiej? Ja w ogóle nie miałem okresu, to co mam powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie nawet ,ze przez te nasze hormony,ciagle zmiany ktore zachodza w kobiecym organizmie to bardzo zle dziala na nerwice.Uklad hormonalny jest powiazany z nerwowym wiec nie jest zaciekawie:)Ja zawsze przed miesiaczka jestem pobudzona bardziej i mam takie napady leku,ze szkoda gadac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAjster, ale ten komentarz był bardzo śmieszny :)) Pozdrowienia :))

Isabella, tak jest jak piszesz. Ja w ogóle mam takie zaburzenia hormonalne,że mam okres co 40 dni i ten czas tuż przed to masakra wyjątkowa. Lekarz mówi,że to cud że zaszłam w ciążę przy takich zaburzeniach. Czyli cuda się zdarzają :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. mam pytanie:) dotyczące głównie budzenia się w nocy ...

 

czy jak się budzicie wydaje Wam się ,że coś w was dziwnie chodzi...tak jakby nie wiem nerwy były pobudzone, i takie dziwne uczucie przechodzi przez ręce i klatkę...

czy to może być od tego,że cały dzień martwię sie o serce , mam ataki paniki a w nocy to wszystko się odbija i mam "pobudzone" nerwy ???

 

[Dodane po edycji:]

 

a ja mam problem z okresem przez ta glupia tarczyce mialam zawsze jak w zegarku co 28 dni a teraz nawet co 35 dni i normalnie jestem wsciekla tak jakos hormony dzialaja na mnie ... :/ i jajniki mnie bola zwariowac mozna :( faceci maja latwiej.

oj tak...faceci mają o wiele łatwiej :) zgadzam się w 100%...ja przez nerwicę miałam opóźniony okres o 2 miesiące...;/ ehh...

Jak to łatwiej? Ja w ogóle nie miałem okresu, to co mam powiedzieć?

 

 

Panie Majster...;p chętnie zamienię się z Panem ;p oddam Panu okres :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak ze jak sie obudze w nocy to mam wrażenie jakby krew mi się gotowała szczególnie na nogach szybko musze wtedy zobaczyc czy przypadkiem nie mam fioletowych nóg rrrrrrrrrrr koszmar.

 

 

hmm..dziwne...

może to jest tak,że w dzień jak się człowiek zdenerwuje czy coś takiego to w nocy wszystko to wychodzi...nie wiem, nie umiem określić, co to moze byc...

ale jak ja się budzę i to mam to musze natychmiast się jakoś poruszyć, żeby tylko tego nie czuć..okropne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A własnie mial może ktos takie uczucie dziwne nawet nie potrafie tego opisac.. kurcze

dziwne uczucie pod skórny jak dla mnie zwiazane z krzepnieciem krwi w stopach przważnie i dłoniach , czuje jak płynie krew i towarzyszy temu pieczenie no i naturalnie nipokój cos okropnego .

 

[Dodane po edycji:]

 

a może coś naprawde mam cos z krzepliwoscia krwi da sie to jakos zbadac?

 

[Dodane po edycji:]

 

sorki jakoś brzydko to napisałm wstyd mi :/ ale to przez moje roztargnienie dzisiejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Wszystkim :)

 

znowu naszły mnie pytania...

 

czy nerwica może osłabić serce?.

czy jeżeli znikna objawy nerwicy mozna już uważać,że zostałam wyleczona?

czy jak mam nerwice mogę pić alkohol :)

 

z góry dziękuję za odpowiedzi:) z niecierpliwością na nie czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do budzenia się w nocy to ja mam np. tak,że budzę się z uczuciem zdrętwiałego jęzora i zapadającego się podniebienia. Każdy ma w nocy tpo czego bardzo się boi w dzień :)

 

 

Masz chyba rację !

 

[Dodane po edycji:]

 

Chcialam się was zapytać jak jest z waszą pamięcią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, ja też jestem strasznie nadpobudliwa i na dodatek potwornie rozkojarzona, a co za tym idzie jakaś taka nieudolna :). Muszę robić tysiąc rzeczy jednocześnie. Dzisiaj musiałam się użerać z administracją i z tej złości aż mnie wszystko rozbolało :D. Zupełnie nie rozumiem po co baby w administracji tam pracują, skoro z każdym problemem odsyłają "do sąsiadów".

A co do spania - ja na szczęście spanie mam dobre, czasem mnie natomiast nachodzą takie lęki, że wstanę lunatykować i wyskoczę przez balkon :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×