Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoterapia na niepłodnośc


Flora

Rekomendowane odpowiedzi

hej! Już w przywitaniach wspomniałam o swoim problemie. Mam depresję związaną (tak podejrzewam) z niemożnością zajścia w ciążę. Jestem z Warszawy i szukam psychologa, która zna się na takich problemach. W ostateczności może być Poznań (dojeżdżam tu kilka razy w tygodniu do pracy), wolałabym jednak stolycę :). Byłam już u psychiatry, mam jednak wrażenie że zbagatelizował mój problem. Wcisną mi receptę na paroksetynę i pomachał uprzejmie łapka. Paroksetyna, dokładniej Parogen, nie pomogła i chyba odpuszczę stosowanie. Poradźcie mi proszę, gdzie mogę pójść na terapię. A może ktoś ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałam i udało mi się wreszcie znaleźć. Pani psycholog nazywa się Inka Frajnt i przyjmuje w Centrum Wspierania Płodności Fertimedica. Zajmuje się takimi kobietami jak ja, tzn. załamanymi wieloletnimi próbami zajścia w ciążę. Dla zainteresowanych - pierwsza wizyta za darmo. Kobieta jest świetna. Z rozmachu zapisałam się na warsztaty, które będzie prowadzić. wklejam link dla zainteresowanych. http://www.medserwis.pl/?p=4097,836,10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczny problem i tez chodzę do Inki. Ma amerykańskie zacięcie :), w końcu tam się uczyła. Moim zdaniem jest zajebista. Generalnie jestem zwolenniczką europejskiej szkoły, niestety w temacie nieplodności i problemów małżeńskich dużo nam brakuje. Mama w kuchni, tata w pracy i jest git. A jak obiadek dobrze ugotowany to można nieźle zapunktować. Gorzej jeśli nie mama, tylko jakiś dziwny kobieton, co nawet dzieci nie może mieć. Nie będę się rozpisywać bo jeszcze wyjdzie z tego jakiś elaborat o feminiźmie, a do do naszych "panien zza fartuszka" trzeba podchodzić dyplomatycznie. Sama jestem w rozkroku. Chcę, nie mogę, nie chcę, sama nie wiem....

Warsztaty w FertiMedica zostały przesunięte o tydzień. Zaczna się 24.04 . Wiadomo dlaczego. Tragedia. Przeczekam, przecierpię.

Trzymaj się Flora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny odezwijcie sie do mnie na priva gdyz od wielu lat mam ten sam problem. czekam i pozdrawiam.

Witaj betty_boo :smile: . Długo mnie nie było. Pewnie że się odezwę :).

Chodziłaś na terapię? Ja czuję, że mi pomaga - może dlatego rzadziej zaglądam na fora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×