Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasz prezydent nie żyje !


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Chylę czoła. Poprawa już jest.

 

BRAWOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! ktoś w końcu napisał prawdę. Jak czytam niektóre komentarze osób przeciwnych naszemu Prezydentowi Świętej Pamięcie - to czuje się jak bym słuchał Jerzego Urbana w czasach ciężkiej komuny. Wstyd i hańba że w czasie żałoby ludzie nie potrafią uszanować tego.

 

 

 

Ja zauważyłem od czasu tego tragicznego wypadku że bardzo dużo osób się zarejestrowało na forum.

I nieraz mam wrażenie że specjalnie piszą żeby odwracać uwagę i dezorientować.

I myśłe że dużo z tych osób to nie Polacy!!! bo żaden prawdziwy Polak kochający swoją ojczyznę nie pisałby niektórych bzdur w takim czasie jak ten że tak wiele wybitnych osobistości, naszych rodaków zgineło. Myślę że ktoś celowo podstawia te osoby i jest to akcja. Znam wielu uczestników tego forum i wiem że to porządni i uczciwi patrioci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw,

 

Nie Magdo, nie miałabym nic przeciwko,żeby spoczął w Piramidzie czy w Watykanie...... bo to nie mój ojciec, nie mój mąz, nie mój syn i nie mój dziadek czy wujek.

A co Ci przyjdzie z tego,że Go pochowają w Polsce? Pójdziesz odwiedzić Jego grób?

To nasz Prezydent. Nie członek rodziny,żeby współdecydować.

 

 

Gdybyś była Pierwsza Damą chciałabyś,zeby Twoja córka zadecydowała o tym gdzie Cię mają pochować, czy wolałabys demonstrujące społeczeństwo, aby to Ono wybrało Ci miejsce pochówku?

 

Cięzko jest się wczuć w taką rolę...........łatwiej decydować za kogoś byleby nie za siebie.

 

Korba_v.2,

 

Nietaktem jest uczestniczyc w tym, w czym się nie powinno. Nie mamy prawa współdecydować o miejscu pochówku Pary Prezydenckiej, jak również każdego kto nie jest naszą rodziną i nie jest nam bliski.

 

Prawdą jest ,że nigdy nie bylo takich jaj jak obecnie.......ośmieszamy się.......a jest zaloba narodowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God's Top 10, masz rację. montechristo nie to że się czepiam, ale zamiast monstrualnie powiększać czcionkę, wysław "polaków" pisząc ich z dużej literki, i w ogóle stosując polskie znaki :)

 

 

Krzychu...już poprawiłem. Z pokorą przyznaję.

Masz rację - każde podkreślenie szacunku dla tych osób jest ważne a szczególnie wielka litera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, człowieku co Ty masz z tym Urbanem i komuną? . Mam wrażenie ,że Ty masz jakąś schizę :roll:

 

 

Nie. Absolutnie nie. Ale żyłem jako bardzo młody człowiem, bardzo. I pamietam morderstwa ludzi z SB dokonywane na ludziach, Grzegorz Przemyk lat 18, Jan Wisniewski zastrzelony w Gdańsku, ks. Jerzy Popieuszko, i tysiące innych.

Pamietam równiez o SBckich pomysłach jak kobietą działaczką solidarności kazali które były w ciąży kazali skakać na proste nogi ze stołu żeby poroniły.

O tysiącach polaków wtrąconych do wiezięń z przekonania i milionach które mmusiały wyjechać z tego zniewolonego kraju.

A także o ich ojcach i dziadkach którzy byli mordowani w wiezienniach UB.

Tylko tyle.

 

[Dodane po edycji:]

 

I jeszcze pamiętam o komunistycznym spisku służb specjalnych na naszego rodaka JANA PAWŁA 2.

Nieudanym naszczeście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, człowieku co Ty masz z tym Urbanem i komuną? . Mam wrażenie ,że Ty masz jakąś schizę :roll:

 

 

Nie. Absolutnie nie. Ale żyłem jako bardzo młody człowiem, bardzo. I pamietam morderstwa ludzi z SB dokonywane na ludziach, Grzegorz Przemyk lat 18, Jan Wisniewski zastrzelony w Gdańsku, ks. Jerzy Popieuszko, i tysiące innych.

Pamietam równiez o SBckich pomysłach jak kobietą działaczką solidarności kazali które były w ciąży kazali skakać na proste nogi ze stołu żeby poroniły.

O tysiącach polaków wtrąconych do wiezięń z przekonania i milionach które mmusiały wyjechać z tego zniewolonego kraju.

A także o ich ojcach i dziadkach którzy byli mordowani w wiezienniach UB.

Tylko tyle.

 

Szczerze mówiąc nie wiem, co ma piernik do wiatraka... Piszesz nie na temat.

 

Poza tym przeraża mnie styl Twoich wypowiedzi. Jakaś nienawiść do ludzi od Ciebie bije... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, człowieku co Ty masz z tym Urbanem i komuną? . Mam wrażenie ,że Ty masz jakąś schizę :roll:

 

 

Nie. Absolutnie nie. Ale żyłem jako bardzo młody człowiem, bardzo. I pamietam morderstwa ludzi z SB dokonywane na ludziach, Grzegorz Przemyk lat 18, Jan Wisniewski zastrzelony w Gdańsku, ks. Jerzy Popieuszko, i tysiące innych.

Pamietam równiez o SBckich pomysłach jak kobietą działaczką solidarności kazali które były w ciąży kazali skakać na proste nogi ze stołu żeby poroniły.

O tysiącach polaków wtrąconych do wiezięń z przekonania i milionach które mmusiały wyjechać z tego zniewolonego kraju.

A także o ich ojcach i dziadkach którzy byli mordowani w wiezienniach UB.

Tylko tyle.

 

Szczerze mówiąc nie wiem, co ma piernik do wiatraka... Piszesz nie na temat.

 

Poza tym przeraża mnie styl Twojej wypowiedzi. Jakaś nienawiść do ludzi od Ciebie bije... :/

 

Nie. To jest zwykła pamieć. Masz rację o strasznych rzeczach. Ale pamieć jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietaktem jest uczestniczyc w tym, w czym się nie powinno. Nie mamy prawa współdecydować o miejscu pochówku Pary Prezydenckiej, jak również każdego kto nie jest naszą rodziną i nie jest nam bliski.

Zgadza się, ale Wawel to nie jest przydomowy ogródek należący tylko i wyłącznie do kościoła - to miejsce symboliczne, spuścizna narodowa i mamy prawo wyrazić swoje zdanie - jeśli coś nam się nie podoba. Jest to niejako własność całego narodu.

 

Prawdą jest ,że nigdy nie bylo takich jaj jak obecnie.......ośmieszamy się.......a jest zaloba narodowa.

Ośmieszające jest unoszenie pana Kaczyńskiego i jego żony do rangi Króla, Królowej, ludzi którzy swymi zasługami wpisali się w pamięć narodową, historię i bez których państwo Polskie nie byłoby tym czym jest teraz. Nie łączmy braku szacunku dla umarłych z protestami bo dotyczą zupełnie czego innego......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, człowieku co Ty masz z tym Urbanem i komuną? . Mam wrażenie ,że Ty masz jakąś schizę :roll:

 

 

Nie. Absolutnie nie. Ale żyłem jako bardzo młody człowiem, bardzo. I pamietam morderstwa ludzi z SB dokonywane na ludziach, Grzegorz Przemyk lat 18, Jan Wisniewski zastrzelony w Gdańsku, ks. Jerzy Popieuszko, i tysiące innych.

Pamietam równiez o SBckich pomysłach jak kobietą działaczką solidarności kazali które były w ciąży kazali skakać na proste nogi ze stołu żeby poroniły.

O tysiącach polaków wtrąconych do wiezięń z przekonania i milionach które mmusiały wyjechać z tego zniewolonego kraju.

A także o ich ojcach i dziadkach którzy byli mordowani w wiezienniach UB.

Tylko tyle.

 

[Dodane po edycji:]

 

I jeszcze pamiętam o komunistycznym spisku służb specjalnych na naszego rodaka JANA PAWŁA 2.

Nieudanym naszczeście.

Ale tamte czasy minęły a ja mam wrażenie ,że Ty ciągle w nich zyjesz :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Trafiłem na ciekawy filmik. Cyfrowa stabilizacja obrazu wykazała, że nikt nie wychodzi z wraku tupolewa, a to jedynie gałązka z pierwszego planu plus wstrząsy dają wrażenie, że coś się tam dzieje.

 

http://www.youtube.com/user/normanleto

Wiedziałam, że da się to jakoś sensownie wytłumaczyć,strasznie chudy był ten "człowiek" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu ludzi........tyle zdań.

 

W dawnych czasach był Król, Ksiązę, Królowa, Władca....... Dzisiaj jest Prezydent, Burmistrz, Starosta, Wójt, Soltys........

Nazewnictwo się zmienia wraz z upływem czasu. Czymze jest minuta czy sekunda wobec wieczności?

Czasy się zmieniają.........ludzie są ludźmi..........

Za czasów królów też rodzina decydowała o pochówku, a nie kler pospólstwo czy plebs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, człowieku co Ty masz z tym Urbanem i komuną? . Mam wrażenie ,że Ty masz jakąś schizę :roll:

 

 

Nie. Absolutnie nie. Ale żyłem jako bardzo młody człowiem, bardzo. I pamietam morderstwa ludzi z SB dokonywane na ludziach, Grzegorz Przemyk lat 18, Jan Wisniewski zastrzelony w Gdańsku, ks. Jerzy Popieuszko, i tysiące innych.

Pamietam równiez o SBckich pomysłach jak kobietą działaczką solidarności kazali które były w ciąży kazali skakać na proste nogi ze stołu żeby poroniły.

O tysiącach polaków wtrąconych do wiezięń z przekonania i milionach które mmusiały wyjechać z tego zniewolonego kraju.

A także o ich ojcach i dziadkach którzy byli mordowani w wiezienniach UB.

Tylko tyle.

 

[Dodane po edycji:]

 

I jeszcze pamiętam o komunistycznym spisku służb specjalnych na naszego rodaka JANA PAWŁA 2.

Nieudanym naszczeście.

Ale tamte czasy minęły a ja mam wrażenie ,że Ty ciągle w nich zyjesz :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Trafiłem na ciekawy filmik. Cyfrowa stabilizacja obrazu wykazała, że nikt nie wychodzi z wraku tupolewa, a to jedynie gałązka z pierwszego planu plus wstrząsy dają wrażenie, że coś się tam dzieje.

 

http://www.youtube.com/user/normanleto

Wiedziałam, że da się to jakoś sensownie wytłumaczyć,strasznie chudy był ten "człowiek" ;)

 

Też mam taką nadzieję że mineły. Natomiast zostałem poproszony o co chodzi z systemem komunistycznym do wyjaśnienia co uczyniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że kto nie jest za PiS to jest gorszy i zieje nienawiścią, a tak naprawdę to wy tu szkalujecie i zabraniacie wyrażania własnego zdania, przeszkadza wam to, że ktoś piszę dużymi literami co to ma do rzeczy? No jesteście cool, nawet w tak tragicznej chwili musicie pluć na PiS i Prezydenta... Idzcie może pojezdzić sobie autostradami Tuska

 

Co do niedoinformowanych to rodzina nie wybiera gdzie Prezydent ma być pochowany.

 

P.S Jak Piłsudskiego chowano też były podziały

 

"Gdy w maju 1935 roku postanowiono, że ciało zmarłego marszałka Piłsudskiego (zgodnie z jego życzeniem) spocznie na Wawelu, natychmiast pojawiły się głosy sprzeciwu. Protesty szybko nabrały rozmachu, przez Polskę przetoczył się "konflikt wawelski". Wiele osób uważało, że marszałek nie jest godzien tego, by pochować go obok królów. Ostatecznie jednak Piłsudski został w Krakowie."

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×