Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bije mnie


xoxo16

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

 

Chciałabym sie wyżalić. Rzadko to robie i pewnie nic to nie da, ale po co to robię? Nie wiem.

 

 

 

Od jakiegoś czasu mój brat mnie bije. Nie regularnie, ale bije i wyzywa. Jak siedzę i coś robię to on przychodzi do mnie i zaczyna mnie dźgać palcami i brzuchu i plecach, wykręca mi ręce, bije po głowie, kopie. A wyzywa mnie od jakich tylko i mówi, że mnie wykończy. Mówiła o tym mamie, zresztą ona to czasami widziała, ale ją to nie obchodzi. Mówi, że ona nie biędzie sobie nerwów szarpać. Zaraz po tym jak mój brat mnie bije to mam ochote uciec z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xoxo16, a co z ojcem? Mieszkacie tylko z matka? To co stosuje brat to po prostu przemoc, i na to TRZEBA BEZWGLEDNIE REAGOWAC, bo moze dojsc do naprawde tragicznego zdarzenia. Co mozesz zrobic teraz-zglos sprawe do pedagoga szkolnego, on powinien dalej sprawa pokierowac, natomiast jezeli nie zawsze mozesz zglosic sprawe na policje. Mozesz tez napisac na mail centrum@niebieskalinia.pl -ale oni nie zawsze odpowiadaja. Byc moze brat ma pewne problemy, z ktorymi sobie nie radzi i stad taka agresywnosc, niemniej to nie usprawiedliwia przemocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym sie wyżalić. Rzadko to robie i pewnie nic to nie da
Być może agresja brata jest tym spowodowana jego zazdrością o to, że jesteś przez niego postrzegana jako osoba, która świetnie sobie radzi z emocjami (choć najprawdopodobniej potrafisz je skrywać) ? Albo może to być zazdrość o uwagę ze strony mamy, błędny sposób na jej pozyskanie ?

Jednak najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest agresja spowodowana nagromadzonymi w nim negatywnymi emocjami, które wyładowuje w ten sposób.

Jaka by nie była przyczyna, nie pozwalaj na to !!! Tak, jak radziła agusiaww, nie obawiaj się szukać pomocy u szkolnego pedagoga, u nauczycieli, na policji. Taka sytuacja nie ma prawa trwać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×