Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasz prezydent nie żyje !


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Magadalenabmw Jasne, ze zmienilo hahaha :P dobrze wiedziec -zartuje. Jak masz takich dzianych rodzicow (oczywiscie jesli nie sciemniasz - pisac kazdy moze) to powinnas lezec do gory brzuchem i zwiedzac swiat czy cokolowiek co tam lubisz ^^.

 

Tak sie sklada, ze mam dziesiatki (w sumie to setki nawet) znajomych przedsiebiorcow - i wiem, ze NIKT nie dostal dotacji za Tuska.

 

Rozumiem, ze tobie sie akurat udalo - no ok winszuje wiedzy !

 

jesteś typowym przykładem ciasnoty umysłowej, która się rozszerza.....

wybaczcie, ale nie da się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedno - w 'zalobnym' temacie mozna pisac ze prezydent byl zlym prezydentem a nie mozna na ten temat dyskutowac? i co zmieni to ze powrzucamy sobie w innym temacie :roll:

jeszcze raz: czy ktos moglby mi rzeczowo opowiedziec na pytanie dlaczego l.kaczynski byl zlym prezydentem? pytam serio

ze nie znal jezykow ze sapal ze irasiad ze borubar ze szalik ze niski do mnie nie przemawiaja to wiem i ja z przypadkowych zaslyszanych informacji z mediow i nie uwazam takich argumentow za merytoryczne

z kolei stwierdzenie ze byl zlym prezydentem bo nie byl dobrym nie wyczerpuje tematu

czy ktos kompetentny politycznie moglby mi to wyjasnic? i to najlepiej dosc szczegolowo jak dla politycznej analfabetki przystalo ;)

nigdzie nie znajduje odpowiedzi na to pytanie a chcialabym ja znac

poza tym chyba warto posluchac tez i tej drugiej strony

ten tekst: http://www.rp.pl/artykul/461351_Krasnodebski__Juz_nie_przeszkadza.html zrobil na mnie duze wrazenie...

 

co do wawelu jeszcze jedno slowo: w jednym z linkow ktore podalam wczesniej pisza jak powstal ten pomysl - nie wiem czy to prawda ale jak dla mnie to moglo tak wygladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bunny chyba jesteś ślepa ;) przeczytaj jeszcze raz ten temat.Albo inaczej:spójrz na temat obiektywnie.

Poza tym piszesz o masce nadawanej przez media....a sama podajesz link do artykułu z Rzeczpospolitej-gazety która bardzo lubi PiS :mhm:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bunny- temat o żałobie i Wawelu przeniósł się na dotacje unijne i opinie o partiach politycznych, dlatego tamtą dyskusję przenieśliśmy do innego tematu, żeby tego nie śmiecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darku nie jestem slepa i uwaznie czytam wszystko co piszecie

nie wiem czy jestem obiektywna ale na pewno nie jestem propisowa czy nawet proprezydencka

jesli juz moge sie okreslic to raczej apolityczna w ogole

chodzi mi tylko o to ze chcialabym sie teraz jakos do tego wszystkiego ustosunkowac

o zadnej masce mediow nigdzie nie napisalam a artykul - wlasnie o to mi chodzilo ze jest stronniczy

slucham i jednej i drugiej strony i poki co tylko po jednej stronie znajduje przekonujace mnie argumenty (przekonujace przynajmniej do tego by zastanowic sie jak to naprawde bylo)

konkretow mi brak po prostu widze tylko generalizowanie

nawet w twojej wypowiedzi:

Kaczyński był złym prezydentem,ciągle kłócił się z premierem,odznaczał się wyjątkową małostkowością,co chwile było jakieś weto z jego strony,właściwie ani przez chwile swojego urzędowania nie był obiektywny i cały czas wspierał swoją macierzystą partię.On również dołożył kilka kamyczków do polskiego bagienka politycznego.
o co? w jakich sytuacjach? itd itp

chcialabym to wszystko po prostu zrozumiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy Bogiem a prawda to 90 % polityków w Polsce to karierowicze ... mam płakać za kimś co nic sobie nie robił z faktu ze zarabia 20 tys. zł. miesiecznie a tymczasem minimalna płace dla znacznego odsetka tych co go wybrali ustalił na kwote1278 zł.?? ..marzenie scietej głowy... przyjdzie czas na chłodna kalkulacje to szybko zmienicie ton z naiwnego idealizmu na racjonalny pragmatyzm w mysleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy Bogiem a prawda to 90 % polityków w Polsce to karierowicze ... mam płakać za kimś co nic sobie nie robił z faktu ze zarabia 20 tys. zł. miesiecznie a tymczasem minimalna płace dla znacznego odsetka tych co go wybrali ustalił na kwote1278 zł.?? ..marzenie scietej głowy... przyjdzie czas na chłodna kalkulacje to szybko zmienicie ton z naiwnego idealizmu na racjonalny pragmatyzm w mysleniu.

 

 

Zanim zaczął zarabiać te 20tys to musiał przejść daleką drogę, zdobyć wykształcenie itd. I chyba nie tak łatwo zostać prezydentem. Wg mnie to i tak mało zarabiał jak na prezydenta. Jest wieeeeele osób w tym kraju które zarabiają więcej miesięcznie, a nie mają takiego wykształcenia itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie skłaDA MADZIU ZE NIE PISAŁEM O PREZYDENCIE BO JEMU SIE NALEZY Z TYTUŁU EKSPONOWANEGO I REPREZENTACYJNEGO stanowiska jakie piastuje nawet i 30 tysmies..chodziło mi o posłów i senatorów

 

Mhmy, no okej, bo nie napisałeś konkretnie o kogo chodzi, a w temacie ciągle ktoś o prezydencie pisze.

No tak, moim zdaniem 20tys dla posła to przegięcie, jeśli faktycznie tyle zarabiają. Jadą raz w tygodniu na posiedzenie, posiedzą, posłuchają smętów, czasem jakąś ustawę poprą albo nie poprą wciskając guziczek, większość z nich tam się fartem albo znajomościami dopchała, jak świnki przy korytku siedzą i tyle... Eldorado prawie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy Bogiem a prawda to 90 % polityków w Polsce to karierowicze ... mam płakać za kimś co nic sobie nie robił z faktu ze zarabia 20 tys. zł. miesiecznie a tymczasem minimalna płace dla znacznego odsetka tych co go wybrali ustalił na kwote1278 zł.?? ..marzenie scietej głowy... przyjdzie czas na chłodna kalkulacje to szybko zmienicie ton z naiwnego idealizmu na racjonalny pragmatyzm w mysleniu.

 

 

 

 

A na nowy samolot to było im szkoda kasy....to teraz już wiadomo gdzie szły te pieniądze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darku przeczytalam ale i tak nieduzo mi to mowi - przesluchanie ministra spraw zagranicznych przylot rice to hasla nie sa szczegolowo znane dla kogos kto nie sledzil regularnie tego co sie dzieje w polityce (jakie ustawy wazne dla po zawetowal i skad wiadomo ze robil to z premedytacja?) zawsze ciagle nigdy

ale nie mam o to do ciebie czy innych pretensji i nie mam zamiaru napadac na nikogo albo klocic sie ze cos jest nieprawda czy nie bo sama mam o tym male pojeecie

prosze tylko o podanie konkretnych 'dowodow' nieudolnosci prezydenta

btw nasuwa mi sie mysl ze chyba stwiedzenie ze nie zrobil on nic dobrego jest nieco na wyrost bo nie wiem w takim razie co mieli na mysli ludzie ktorzy nadali mu nastepujece odznaczenia i wyroznienia:

tytuł "Człowieka Roku 2004", przyznany przez "Tygodnik Solidarność";

17 stycznia 2007 otrzymał tytuł "Człowieka Roku 2006", przyznany przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP ("w uznaniu zasług dla naprawy Rzeczypospolitej, przywracania pamięci o bohaterach walki o wolność obywatela i suwerenność państwa");

24 stycznia 2007 na zakończenie trzydniowej oficjalnej wizyty w Turcji odebrał nagrodę "Europejskiego Męża Stanu 2006", przyznaną za "otwarte i szczere wsparcie procesu integracji Turcji z Unią Europejską". Nagrodę przyznały: Związek Dziennikarzy Europejskich, Zrzeszenie Tureckich Kobiet Biznesu oraz czasopismo poświęcone integracji Turcji z UE "True";

16 kwietnia 2007 podczas oficjalnej wizyty w Gruzji odebrał doktorat honoris causa Państwowego Uniwersytetu im. I. Dżawachiszwilego;

14 maja 2007 Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego Andrew Willoughby Ninian Bertie uhonorował go Złotym Łańcuchem i Gwiazdą Orderu Zasługi Zakonu Maltańskiego;

25 czerwca 2007 przyznane mu zostało najwyższe odznaczenie Arabii Saudyjskiej, Łańcuch Króla Abdulaziza;

23 listopada 2007 prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili odznaczył go Orderem Zwycięstwa Świętego Jerzego;

6 grudnia 2007 odebrał doktorat honoris causa Narodowej Akademii Administracji Państwowej przy prezydencie Ukrainy;

6 grudnia 2007 prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko uhonorował go Orderem Jarosława Mądrego I Stopnia;

17 lutego 2008 otrzymał tytuł "Kociarza Roku" w plebiscycie czytelników miesięcznika "Kot"; [ :mrgreen: ]

22 lutego 2008, w związku z objęciem Honorowego Protektoratu nad organizacjami harcerskimi, otrzymał Krzyż Honorowego Harcerza Rzeczypospolitej;

8 kwietnia 2008 otrzymał medal "Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej" w uznaniu działań na rzecz upamiętnienia ofiar zbrodni katyńskiej. Medal przyznała Polska Fundacja Katyńska;

2 września 2008 prezydent Portugalii Anibal Cavaco Silva przyznał mu Order Infanta Henryka z Wielką Wstęgą;

1 grudnia 2008 podczas oficjalnej wizyty w Mongolii odebrał doktorat honoris causa Mongolskiego Uniwersytetu Państwowego;

6 grudnia 2008 podczas oficjalnej wizyty w Korei Południowej odebrał doktorat honoris causa Uniwersytetu Studiów Zagranicznych Hankuk w Seulu;

1 stycznia 2009 został laureatem Nagrody im. św. Grzegorza I Wielkiego, przyznawanej przez "Niezależną Gazetę Polską";

21 lutego 2009 z rąk prezydenta Słowacji odebrał najwyższe odznaczenie słowackie – Order Podwójnego Białego Krzyża I Klasy[31];

18 marca 2009 otrzymał Krzyż Wielki z Łańcuchem Orderu Republiki Węgierskiej;

16 kwietnia 2009 otrzymał Order Wielkiego Księcia Witolda I Klasy z Łańcuchem;

1 lipca 2009 odebrał doktorat honoris causa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II;

1 lipca 2009 otrzymał Order Heydəra Əliyeva;

3 lipca 2009 podczas oficjalnej wizyty w Azerbejdżanie odebrał doktorat honoris causa Uniwersytetu Słowiańskiego w Baku;

9 listopada 2009 podczas wizyty w Nowym Sączu odebrał honorowe obywatelstwo tego miasta;

21 stycznia 2010 otrzymał najwyższe odznaczenie Republiki Czeskiej, Order Białego Lwa I Klasy z Kollaną[32];

10 kwietnia 2010 został pośmiertnie uhonorowany Orderem Narodowego Bohatera Gruzji[33].

[wiki]

ester - jak na razie zwolennicy prezydenta daja mi do myslenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×