Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasz prezydent nie żyje !


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie , bardzo mi żal córki, ale myślę sobie ,że chyba jeszcze bardziej Jarosława. Takie przynajmniej mam odczucia. Ona ma chociaż rodzinę. Natomiast zdaje się,że On miał tylko brata.

 

 

Mi się podoba postawa Palikota w takiej chwili, pokazał że ma klasę. Wie że powinien się nie pokazywać publicznie i nie zabierać głosu.

Staną na wysokości zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma matkę....która nic ponoć jeszcze nie wie.......ale, bliźniak, a mówi się, że bliźniacy jakoś inaczej "siebie" wyczuwają..... :cry:

 

 

Czytałam dziś na Onecie że Jarosław też miał lecieć tym samolotem ale został ze względu na matkę.......w ogóle kilka osób oddało swoje miejsca rodzinom ofiar katyńskich......ci którzy zostali mają chyba poczucie darowanego po raz drugi życia......

 

Nic się nie mówi o załodze......między innymi trzy dziewczyny - w wieku lat 23 ( :shock: ) - 29...........tacy młodzi ludzie....kapitan 30kilka lat.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie , bardzo mi żal córki, ale myślę sobie ,że chyba jeszcze bardziej Jarosława. Takie przynajmniej mam odczucia. Ona ma chociaż rodzinę. Natomiast zdaje się,że On miał tylko brata.

 

 

Mi się podoba postawa Palikota w takiej chwili, pokazał że ma klasę. Wie że powinien się nie pokazywać publicznie i nie zabierać głosu.

Staną na wysokości zadania.

 

Myśłe że Palikot jesze przez długi czas będzie miał zamknietą buzię. Tu Tusk pokazał również jakiś poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, racja ....totalny mętlik w głowie, jak tu się cieszyć, że się żyje jeśli zmarło kilkadziesiąt osób z ich bliskiego otoczenia....

Matka zapewne już wie.....to chyba się czuje...a poza tym ile można to ukrywać...nie da się....

 

 

Matkę ich to wspaniała kobieta. Wydała na świat dwóch największych patriotów od czasu Marszałka J. Piłsudskiego.

Długo nie będziemi mieli takiego człowieka na górze walczacego o tych na dole a nie dbającego tylko o swoje interesy grając w golfa.

 

Tak, to największa strata od lat, od śmierci JP2 dla Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, to największa strata od lat, od śmierci JP2 dla Polski.

 

To chyba do ludzi dotarło, patrząc na to co się teraz w Polsce dzieje. Dobrze ,że chociaż teraz go docenili, lepiej późno niż wcale.

 

 

To prawda. Ja go zawsze doceniałem. Bo nie był typem karierowicza, cwaniaka, itd, inspirowane media kreowały taki wizerunek wśród karłów moralnych, wsórd ludzi bez ideologi i kręgosłupa moralnego i własnego zdania.

Myślę że cała Polska zobaczyła dla jak wielu ludzi był kimś wielkim. Na scenie politycznej nie widzę godnego następcy.

Tzw. ,,graczy w golfa" myślących tylko o sobie i swojej kasie nie biorę pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no nie wiem, był homofobem i nacjonalistą - i tak generalnie rzecz biorąc przykro mi z powodu śmierci niemal 100 osób, bo życie ludzkie jest bezcenne - wielu z nich szanowała, wielu nie i nie zamierzam teraz nikogo wybielać.Szkoda mi wielu osób, posłów - oni mogli zrobić jeszcze wiele przydatnych rzeczy w polityce. Wielka tragedia ludzka - ale nie uważam by był on dobrym prezydentem i zdania raczej nie zmienię, mam tylko nadzieję, że jego brat nie postanowi startować w wyborach........ :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie był dobrym. Co oczywiście nie znaczy ,że się zgadzałam ze wszystkimi jego poglądami. Ale to co mówi Montechristo to szczera prawda, nie był karierowiczem, patrzącym jak nabić kabzę sobie i najbliższym kolesiom, a gdzie znajdziemy takiego drugiego?? Więc Jarosław w wyborach, to chyba nie taki zły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie był dobrym. Co oczywiście nie znaczy ,że się zgadzałam ze wszystkimi jego poglądami. Ale to co mówi Montechristo to szczera prawda, nie był karierowiczem, patrzącym jak nabić kabzę sobie i najbliższym kolesiom, a gdzie znajdziemy takiego drugiego?? Więc Jarosław w wyborach, to chyba nie taki zły pomysł.

 

Strzeż nas Panie Boże przed ekipą kolesi od ,,gry w golfa"

 

Ja wierzę w naszych rodaków choć nieraz bywało tak że jak cześć młodzieży walczyła i gineła za polskę cześć kolaborowała z niemcami z SS i Wermachtu.

 

Trzeba mieć wiarę że będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o pomyśle pochowania prezydenckiej pary na Wawelu?

 

Mi się ten pomysł nie podoba. Nie podoba mi się wynoszenie pary prezydenckiej do rangi królów, albo świętych, a z tym mi się kojarzy Wawel. Ponadto ich miejscem była Warszawa, tam żyli, tam był ich dom, tam urodził się Prezydent, tam była ich rodzina.

 

[Dodane po edycji:]

 

A wiedzieliście, że brat ojca Marii Kaczyńskiej zginął w Katyniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×