Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Rzeszów]


zina

Rekomendowane odpowiedzi

No czekaj, nie wiem, nie chcę obiecywać, bo nie lubię być niesłowna. Jesli już to pewnie koniec tygodnia. Piątek - jak dożyję i uda mi się z domu wyjść. Podaj jakies mi namiary w pw żebyśmy były w kontakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszytskich jestem z okolic rzeszowa

CHodze do psychologa przy szpitalu na lwowskiej ale nie odczuwam zbytnich efektów

U psychiatry byłem Nawrocka chyba ale leki niewiele mi dały

Kogo radzicie

Dodam ze moj stan jest kiepski serce nawala 24/h i nie moge pozbyć sie myśli niczym zająć

Pozdrawiam

Tak poza tym to czy miałby ktoś ochote spotkać sie i pogadać o ile nie odstrasza go moje 17 lat:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha..przyznam szczerze że nie znam. Ogólnie dużo dobrego słyszałam o pani Bogumile Doeringer- Kuśnierz(przyjmuje tez na szopena w gabinecie psychoterapii FOCUS).Nie wiem czy ona ma dalej umowe z NFZ, ale jakby miała to szczerze Cie zachęcam żebyś spróbował się dostać do niej na konsultacje, bo naprawdę ma świetną opinię.

A z psychiatrów to jak widzisz wszyscy komplementujemy dr Kucharskiego bo to wspaniały fachowiec. Tylko nie wiem czy przyjmuje osoby niepełnoletnie. Ale jak tylko będziesz mógł to koniecznie się zapisz do niego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przymierzam się do odwiedzenia psychiatry w Rzeszowie, tylko mam problem z wyborem. Dla sprecyzowania to podejrzewam u siebie dystymię,

pojawia się tu kilka nazwisk, dominuje dr Kucharski ale do niego kolejka, miał ktoś może jeszcze styczność z dr Zaborowskim,może jacyś inni, zamierzam iść prywatnie, za wszelkie sugestie dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszytskich jestem z okolic rzeszowa

CHodze do psychologa przy szpitalu na lwowskiej ale nie odczuwam zbytnich efektów

e moj stan jest kiepski serce nawala 24/h i nie moge pozbyć sie myśli niczym zająć

:P

 

 

też słyszałem że dr Kucharski jest rewelacyjny. jak przejdzie Ci to nasilenie tych lęków - to może pomyśl nie o psychologu, ale o stałym kontakcie terapeutycznym ...

 

Natknąłem się dziś na stronkę Centrum Terapii PCTS z Rzeszowa - jest kilka ciekawych artykułów o stanach lękowych i nerwicowych ...

http://rzeszow.pcts.pl/arts/LECZENIE-STANOW-LEKOWYCH-agarofobia-lek-spoleczny-niesmialosc-PTSD-panika-a1-9.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety byłam tylko raz bo wyjechałam ale wydaje mi się że powinno być w porządku skoro to ośrodek specjalizujący się w terapii uzależnień. Musisz mieć skierowanie od psychiatry. Ja byłam u pana Jacka Kopcia, proponował mi terapię psychodynamiczną. Wg. dr Kucharskiego to dobry psychoterapeuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety byłam tylko raz bo wyjechałam ale wydaje mi się że powinno być w porządku skoro to ośrodek specjalizujący się w terapii uzależnień. Musisz mieć skierowanie od psychiatry. Ja byłam u pana Jacka Kopcia, proponował mi terapię psychodynamiczną. Wg. dr Kucharskiego to dobry psychoterapeuta.

 

 

Dzięki za info. Muszę z psychiatrą pogadać o tym skierowaniu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak ktoś jest DDA to może bez skierowania dostać się na terapie w Ośrodku Terapi Uzależnień, ale na ulicy Siemieńskiego. Zadzwoniłam i miałam termin za 3 dni. Tyle że, jak już ktoś się dostanie tam na terapie to musi odbyć przynajmniej jedną wizyte u psychiatry który tam przyjmuje-dr Boratyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowa. Dziś zarejestrowalam się do doktora Kucharskiego, niestety musze trochę poczekac (bo to na NFZ) ale nie jestem pewna czy mi to wyjdzie na dobre. Czy nie pójść prywatnie... No tylko z kasą kiepsko... Ale jeśli przez te kilka tygodni całkiem zeświruję to co będzie? To moja pierwsza wizyta będzie, choć mam już za sobą wizyty u psychologa i psychiatry 9 lat temu (wtedy nie bylam zadowolona). No nic, zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×