Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nawrót


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...przewlekła trudna sytuacja w domu i nierozwiazane sprawy z przeszlosci doprowadzily u mnie do nawrotu tej ohydnej wstretnej choroby.nie moge uwierzyc w to,ze po mnie przyszla,bylam juz pewna ze jestem wolna..nawrot przyszedl pomimo brania leków,i tego ze wrocilam ostatnio na terapie.blagam o wypowiedzi tych,ktorzy maja juz za soba swoj pierwszy nawrot,jak sobie radziliscie gdy okazalo sie ze to cholerstwo po Was wrocilo?obecnie nie mam sily na nic,mam straszne koszmary w nocy,rano budze sie z placzem,nie moge sie zmusic do wyjscia na dwor,wiosna i spiewajace ptaki irytuja mnie,jak wiosna mogla przyjsc gdy ja umieram?Prosze o pomoc Kochani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwa jesteś ;)

 

Myślę, że większość osób z depresją przeżywała nawroty, bo to jest jedna z wredniejszych cech tej choroby że u niektórych wraca, dlatego nawet funkcjonuje takie określenie jak "epizod depresji", zresztą - pewnie to wiesz, skoro się leczyłaś. Ja zaczęłam się leczyć dopiero na początku trzeciego nawrotu. Na szczęście u mnie to nigdy nie był tak ciężki przebieg że zaczynałam wegetować jak roślinka, więc na swój sposób jestem szczęściarą.

 

Współczuję, że wiosna cię wkurza... Chyba nie ma nic gorszego niż wszechobecne szczęście jak się ma w duszy czarną dziurę. Ale nie poddawaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewaryst7, masz nawrot i jak sobie radzisz?jak znosisz ten psychiczny ból,ta niemoc tą ohyde?prosze pomoz.to moj pierwszy nawrot.wczesniej dlugo chorowalam,depresja byla nieleczona..gdy zaczelam sie leczyc,przez prawie 2 lata mialam spokoj,myslalam,ze to juz nie wroci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem temat bliski mojego sercu i pomyślałem że się podepne...

Może nie doświadczyłem nigdy nawrotu, a wiecie czego?

..Bo nigdy się nie wyleczyłem.... :pirate:

..Ale dzisiaj mnie tak uderzyło 16 dnia brania tabsów, że pomyślałem że się podepne, bo czuje się jak 5 nawrotów razem wziętych.. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×