Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasz prezydent nie żyje !


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem jest to tragedia dla rodzin zabitych ,lecz nie wierze ze był to kaprys matki natury ,to była koronkowa robota polskich SS... nie zdziwiłbym sie gdyby okazało sie (co rzecz jasna nienastapi,rzeczywistej prawdy o przyczynach tej tragedii sie zapewne nie dowiemy) ze inicjatorami tej tragedii sa liderzy PO z Tuskiem na czele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ty rozstrzygasz o tym co jest na miejscu .. to sa moje przemyslenia ,dzisiaj ubolewamy za tydzien emocje opadna i bedziemy rozpatrywac ta sprawe w kategoriach politycznych ... nikt nie musi sie zgadzac z tym pogladem,ja tez jestem nieomylny ale wiem ze sa ludzie którzy mysla podobnie jak ja w tej materii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ty rozstrzygasz o tym co jest na miejscu .. to sa moje przemyslenia ,dzisiaj ubolewamy za tydzien emocje opadna i bedziemy rozpatrywac ta sprawe w kategoriach politycznych ... nikt nie musi sie zgadzac z tym pogladem,ja tez jestem nieomylny ale wiem ze sa ludzie którzy mysla podobnie jak ja w tej materii

poza tym, że robisz konkretny offtopic insyuując to, co insynuujesz, to masz jakieś dowody? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak 89 osób, to pewne. Właśnie na tvn'ie całą listę czytali.

 

 

A pilotowi mówili, żeby nie lądował i chwilę wcześniej odwołali inny samolot. Ale on się uparł ponoć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie poprostu ludzka perfidia,jeszcze wczoraj co poniektórzy wyrazali sie pogardliwie o pewnych politykach a dzis po tragedii tych samych których mieszali z błotem opłakuja..zero konsekwencji,zero godnosci..pokolenie JP 2 nieistnieje i nigdy istniec nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dowodów bo i nie pisze ze tak jest napewno

tak myślałam.

co innego napisać stwierdzenie, a co innego podać swoje domysły. popracuj nad formą :roll:

 

 

Przedstawiciele władz rosyjskich poinformowały, że białoruskie lotnictwo wielokrotnie ostrzegało polskich pilotów Tu-154 przed złą pogodą i trudnymi warunkami do lądowania w Smoleńsku. Mimo ostrzeżeń załoga zdecydowała się lądować zgodnie z planem. Agencja Interfax powołując się na Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych informuje, że zginęło 96 osób, w tym 88 pasażerów i członkowie załogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. Nie ma żadnych osób które walczą. Jedna kobieta z tej listy nie stawiła się do odprawy, dlatego były niejasności. Teraz lista jest pewna.

 

[Dodane po edycji:]

 

Jezu, dajcie już spokój! Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale to nie jest czas na dyskusje. Można raz napisać i wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farrokh Bulsara, po pierwsze sprawdź definicję słowa 'perfidia', po drugie krytyka kogoś nie jest równoznaczna z życzeniem mu śmierci, po trzecie najlepiej pochyl się nad tym co się stało a jak chcesz wymyślać teorie spiskowe poszukaj pracy w super-ekspresie.

 

Płażyński też tam był :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farrokh Bulsara- dajże już spokój chłopie bo trochę przeginasz temat. Ty masz swoją teorię, ja mam swoją, inni mają swoje, ale wystarczy raz napisać a nie powtarzać to dziesięć razy i jeszcze mieć pretensje do innych ludzi że się z Tobą nie zgadzają. To nie jest czas na takie dyskusje. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię- zgadzam się- ale wystarczy zrobić to raz.

 

Mi każdej z tych osób bardzo żal, i nie patrzę tutaj przez pryzmat polityki bo ona dzisiaj jest nie ważna, ale przez pryzmat tragedii ludzkiej, bo to byli jednak zwykli ludzie tacy jak MY, tyle tylko że bardziej znani.

Mogłam nie lubić polityki PISu ale to teraz nie ma znaczenia, bo to był człowiek taki jak każdy inny. Dlatego mi żal.

 

A w zasadzie do mnie to nie dociera jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×