Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

arturk,

 

to, że dwie rzeczy mają ze sobą związek, nie oznacza jednocześnie, że są one do siebie podobne. Mam wrażenie, że pisałam to już w którymś poście - borderline i nerwica występują w koncepcji Kernberga (to jest jedna z koncepcji psychologicznych, a nie moje przypuszczenie) jako 2 z 3 struktur osobowości, a moje badania polegają na sprawdzeniu jak trafny był poczyniony przez niego opis tych struktur. Co teorii i faktów, to niestety, ale psychologia, to nie inżynieria i teorie psychologicze są przypuszczeniami opartymi na pewnych założeniach czy obserwacjach i są potwierdzane/negowane w toku badań empirycznych przez co mogą lub nie zyskać moc. Tyle.

 

Pozdrawiam i dziękuję osobom, które zgodziły się mi pomóc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Chciałabym poprosić Was o pomoc w badaniach do mojej pracy magisterskiej. Poniżej podaję link do ankiety:

http://webankieta.pl/ankiety/w1hpw5e69uww

 

Będę bardzo wdzięczna osobom, które zdecydują się na wypełnienie :)

Szczegóły we wstępie do ankiety.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Jestem studentką psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie prowadzę badania do pracy magisterskiej. Poszukuję osób, które doświadczają różnego rodzaju dolegliwości cielesnych, somatycznych, wegetatywnych, które nie są do końca wyjaśnione chorobą fizyczną.

 

Badania prowadzę głównie w poradniach zdrowia psychicznego, szpitalach oraz wśród osób prywatnych. Brakuje mi jednak kilku badanych, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i udział w badaniu. Zainteresowanym przyślę ankiety w mailu. Proszę o kontakt na PW lub mail (proszę skasować spację) kinga.pietrzak @gmail.com.

 

Po skończeniu badań (myślę, że w ciągu ok. 2 tygodni) z przyjemnością przedstawię problematykę pracy, założenia teoretyczne oraz metodologiczne.

 

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam : )

Kinga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to odpowiedni wątek na ten temat, ale zauważyłam że jest na bieżąco odwiedzany i postanowiłam spróbować, mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa, a jeśli tak to przepraszam :)

Jestem studentką V roku psychologii i zwracam się do Was z prośbą o pomoc, gdyż brakuje mi wciąż osób do mojej pracy mgr a zostało mi już niewiele czasu na jej napisanie :/ Temat dotyczy właśnie nerwicy, lęku u młodych osób, do ok. 25 roku życia. Ważna jest dla mnie każda osoba, która zgodzi się mi pomóc, gdyż trudno mi zebrać grupę. Polega to na wypełnieniu kilku kwestionariuszy, które mogłabym Wam przesłać mailem. Nie potrzebuję żadnych danych osobowych, jedynie płeć, wiek i wykształcenie. Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc? bardzo Was proszę, pomóżcie mi zdobyć tytuł mgr :) Jakby co piszcie na PW

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Jestem studentką V roku psychologii i zwracam się do Was z prośbą o pomoc, gdyż brakuje mi wciąż osób do mojej pracy mgr a zostało mi już niewiele czasu na jej napisanie :/ Temat dotyczy właśnie nerwicy, lęku u młodych osób, do ok. 25 roku życia i jego przyczyn. Ważna jest dla mnie każda osoba, która zgodzi się mi pomóc, gdyż trudno mi zebrać grupę. Polega to na wypełnieniu kilku kwestionariuszy, które mogłabym Wam przesłać mailem. Nie potrzebuję żadnych danych osobowych, jedynie płeć, wiek i wykształcenie. Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc? bardzo Was proszę, pomóżcie mi zdobyć tytuł mgr :) Jakby co piszcie na PW

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Jestem studentką V roku psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Przeprowadzam badania narracyjne do pracy magisterskiej na temat związków-relacji- kontaktów utrzymywanych przez Internet. Jeśli któraś z Was wyrazi chęć współpracy, bardzo proszę o kontakt mailowy: pracamagisterska.natalia@gmail.com

osobom zainteresowanym prześlę instrukcję do badania.

 

Badanie jest anonimowe i wykorzystywane tylko do celów naukowych.

 

Będę wdzięczna za współpracę.

 

Serdecznie pozdrawiam!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi mili, chciałabym Was prosić o małą przysługę. Poniżej podaję link do ankiety, która nie powinna zająć Wam dłużej niż 15 minut. Jest całkowicie anonimowa i dotyczy stereotypu muzyka. Zajmujemy się tym na zajęciach z etnolingwistyki i w ramach zaliczenia muszę dokonać pełnego badania, w tym tejże właśnie ankiety, aby zdobyć zaliczenie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/40591/stereotyp-muzyka.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Panie,

 

Jestem studentką IV roku psychologii. W tym roku rozpoczynam przygotowania do pracy magisterskiej, która będzie opierać się na pracy badawczej.

Pilnie poszukuję Pań ze zdiagnozowaną chorobą Hashimoto z Trójmiasta, ponieważ ona będzie tematem przewodnim mojej pracy magisterskiej.

Chciałabym sprawdzić jak choroba Hashimoto wpływa na różne aspekty życia osobistego. Badanie będzie czysto psychologiczne i nie będzie w żaden sposób odnosić się do kwestii diagnostyki medycznej.

Chciałabym podkreślić, że każda z Pań, która zgodzi się na udział w badaniu będzie w pełni anonimowa a po zakończeniu pracy magisterskiej będzie miała możliwość wglądu do wyników badań.

 

Jeżeli byłaby Pani chętna do udziału w badaniu proszę o kontakt na:

justyna.breska@gmail.com

 

 

Będę wdzięczna za udzieloną mi pomoc.

Justyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich dziewcząt, które zamagają się aktualnie bądź w przeszłości cierpaiły na zaburzenia odżywiania się (dokładnie anoreksję). Jak w temacie napisałam badania dotyczą seksualności kobiet z zaburzeniami odżywiania się. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc. Osoby chętne do pomocy prosze o wypelnienie kwestionariusza:

 

http://www.ebadania.pl/74257018be4fd212

 

Badania są anonimowe (do pracy magisterskiej) i zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych. Z góry dziekuję za poświęcony czas!!! Liczę na WASZĄ POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie mojej ankiety , która dotyczy miejscowości Krynica Zdrój. Szczególnie swoją prośbę kierują do osób które gościły w Krynicy.

 

A oto link do mojej ankiety

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/44148/uzdrowisko-krynica-zdroj.html

 

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×