Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszys


amfce

Rekomendowane odpowiedzi

Typowe dranie to raczej tylko na skok w bok.

 

A chcesz być z kobietą która zdradza? Rozumiem, że jesteś w stanie przymknąć na to oko, ważne tylko aby do Ciebie wracała i była atrakcyjna, tak? O Boże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taomkotunio dales sie wkrecic w to wszystko? one sa lepsze bo leca na wnetrze czlowieka?? przeciesz czlowiek wlasnie jeden opisuje ze jest naprawdy kims kto wyglada na zdolnego madrego czlowieka odpowiedzialnego i co ?? podoba ci sie to ze niechca podotykac twoich miesni, popatrzec w twoje ladne oczy podotykac miekich wlosow? i leca na to wnetrze ktore oznacza poprostu cechy osobowosci ktore przynosza im zyski? a to zdradzanie, niewiesz ze one podczas sexu w myslach wyobrazaja sobie sceny ktorych bys nigdy niepodejzewal? ze one flirtuja to jest ich krew, zza ona widze dziewczyne jak idzie za reke z chlopakiem a oglada sie i usmiecha do innego, za 3dni chodzi z nastepnym, one sie wyspecjalizowaly do tego ze ty tego niewidzisz, jestes tylko w ich grze omotany masz wypranych mozg ich mowa o milosci pomysl ze kobiety zyja w poczuciu zaspokojenia sexualnego od najmlodszych lat a sredni wiek pierwszeg orazu to ok 15lat pomysl ze mezczyzni dopiero staja sie atrakcyjnji gdy maja chocby juz obraczke na reku albo nabeda status, chca sie odegrac za mlode lata, pomysl o wszystkich atrakcyjniejszych kobietach ktore po 2miesiacach malzenstwa poprostu niewytrzymuja i robia skok w bok, mimo ze ich pozadanie nie jest wystawine na wysoki poziom bo nikt sie niewysmiewa z ich sexualnosci, to mimo to ich zycie koncentruje sie przewaznie na pozyskiwaniu sexu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czasem można mieć jakieś dziwne mysli, sam takie mam, ostatnio wkręciło mnie to, że ludzie sa tak głupi, że sami dają się kontrolowac systemowi, a świat to jedna wielka teoria spiskowa :D

 

Wad można szukać wszędzie, ale kurna, osobiscie jeszcze nigdy nie dałem się takim myslom po prostu przygnieść. Kobiety są dziwne, są pojebane, nic z tym nie poradzimy. Są łapczywe na kase i drogie samochody, przykro mi. Teraz odwróć sytuacje. Chciałbyś być postrzegany przez kobiety jako ktoś pozbawiony uczuć, który stara się tylko by zaliczyć? Wątpie. Chcesz zmieniać świat? Zacznij od siebie. Twój 'świat' to rodzinne miasto i telewizja. Zobacz więcej, spróbuj czegoś nowego, postaraj się. Nie wiem jak jest, ale wydaje mi się, że kobiet samotnych i interesujących jest naprawdę wiele.

Mamy internet, ogłoszenia, róźne ośrodki gdzie można przynajmniej spróbować znalezc kogos, kto moze będzie do ciebie pasował.

 

Może jestem gówniarzem, mam tylko 17 lat, sam nigdy nie miałem prawdziwej dziewczyny, ale pomimo przeciwności losu, których nie oszukujmy się, mamy wręcz mnóstwo staram się mysleć pozytywnie. Ale po co myslec o dobrych rzeczach skoro można prosto po polsku ponarzekac i poużalać się, co?

 

@btw. Skąd ty, autorze tematów, bierzesz swoje wiedzę o płci żeńskiej? Bo jak dla mnie twoje poglądy to wiedza z kiepskiej jakości filmów, powierzchownej wiedzy i stanu depresji... jest inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie wracała i była atrakcyjna, tak? O Boże...

powiedz co tu robisz po za spamowaniem i napisaniem 4tys postow nie rosnie ci tluszcz? nawet niepodalas argumentu ktory by wskazywal na to ze sie myle lub udowodnil ze to bzdury ze mi jest smutno zyc w swiecie w ktorym kobiety uchodza za boginie sexu maja praktycznie wszystko od mezczyzn a mezczyzni za plec brzydka itd itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarcyzla by jedna odpowiedz zamiast tych tylu stron, po co te wszystkie argumenty ze nie wszystkie sa takie, zraniony chlopiec

 

Ok, a Twoje argumenty to skąd są? Z Twoich własnych obserwacji?

Nasze też, wyobraź sobie, są z naszych własnych obserwacji. Niby dlaczego maja być gorsze? Chyba że masz jakąś teorię naukową na temat zepsucia kobiet.

 

A w ogóle, panowie, jakie to smutne, że Wasz cel to mieć kobietę, jakąkolwiek byle by była ładna. A jeśli nigdy nie mieliście jakiejkolwiek to macie z tym problem. Przecież tu chodzi o miłość albo co najmniej przyjaźń? Może zamiast stawiać sobie za cel - mieć jakąkolwiek dziewczynę - lepiej się zwyczajnie zakumplować, zaprzyjaźnić i to nie z kimkolwiek, tylko z kimś kogo można polubić, a nie tylko "zerżnąć w toalecie"... :roll:

 

W ogóle nie wiem po co to piszę pewnie i tak nikt w temacie tego nie zrozumie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie wracała i była atrakcyjna, tak? O Boże...

powiedz co tu robisz po za spamowaniem i napisaniem 4tys postow nie rosnie ci tluszcz? nawet niepodalas argumentu ktory by wskazywal na to ze sie myle lub udowodnil ze to bzdury ze mi jest smutno zyc w swiecie w ktorym kobiety uchodza za boginie sexu maja praktycznie wszystko od mezczyzn a mezczyzni za plec brzydka itd itd?

 

Przeczytałeś moje wszystkie posty że wysnuwasz tak pochopne wnioski iż to spam? Dobry jesteś :brawo:

Tłuszcz mi nie rośnie, nie bój żaby chłopie, jestem mega laską jeśli Cię to interesuje :smile: Wiem, jestem zła bo jestem ładna i w dodatku nie boję się tego napisać/powiedzieć. I z góry za to mnie potępisz. No ale cóż, życie.

 

Nie podałam argumentu? Argumentu na co?

Na to, że Twoja teoria o tym, że kobiety są boginiami sexu jest błędna?

Ale ja się z tym zgadzam! Tak, kobiety są boginiami sexu! :brawo:

A faceci to płeć brzydka? Może dla Ciebie. Dla mnie to piękna płeć :smile: Najpiękniejsza!

 

I co tutaj argumentować?

 

Powiedz człowieku- o co Tobie tak naprawdę chodzi? W czym Ty masz problem?

I skąd taka wielka Twa wiedza o kobietach? Rozumiem, że z doświadczenia życiowego?

Bo zakładasz już chyba piąty temat o tym samym, tylko wcześniej byłeś zły na kobiety za to, że one uprawiają seks, a Ty nie bo jesteś płcią brzydką i przez to zatrzymuje Ci się sperma w organizmie. Dobrze pamiętam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle, panowie, jakie to smutne, że Wasz cel to mieć kobietę, jakąkolwiek byle by była ładna.

ale nawet ta zwykla moze byc ok, ale kazda z was musi byc zawsze pokrzaniona myslaca tylko o wygladzie kosmetykach ubiorze i od 2lat w rozmowach w toku temacie o odchudzaniu, nastawiona tylko na branie, nie ma zadnej ktora ci powie ze ma ochote na sex, zaoferuje cos, albo zagada porozmawiac o czyms. Wszystkie sa nastawione na tych drani a nie na jakis smutnych chlopcow, przyzwyczaily sie ze mezzcyzna to facet ktory oczaruje wycedzi kilka slow o milosci kobieta popatrzy jak poklamie potem wezmie sex pod przykrywka ze to milosc i w ten sposob to wszystko wyglada

a twoj cel to pewnie wnetrze czlowieka, zaqzax mozesz poczytac, wyglada na fajnego chlopaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw od samego początku Twoja postać mnie zainteresowała. Ciągle piszesz, jaka to jesteś piękna(jeśli rzeczywiście to Twoje fotki to wyglądasz cudownie, chociaż co najmniej jedną z nich kiedyś widziałem na portalu fotka.pl), jakiego to masz cudownego chłopaka, że jesteś modelką itd. Zastanawia mnie jak to możliwe, że taka piękność mająca super życie prywatne i zawodowe siedzi chyba 24 godziny na dobę na tym forum(a zapewne to nie ejst Twoje jedyne forum). Ja na forum wchodzę codziennie około północy i praktycznie zawsze jesteś obecna. Nie tylko w nocy, ale też w ciągu dnia co chwilę piszesz posty. Biorąc pod uwagę ilość postów oraz ich zawartość(wiele z nich jest obszernych i napisanie co niektórych wymagało na pewno duuużo czasu).

Zastanawia mnie jak Ci się udaje znaleźć czas dla tego super faceta będąc modelką i jednocześnie siedząc cały czas na forum? Czyżbyś umiała się rozdwoić? Wogóle dla mnie to jest bardzo dziwne, że rzekomo przepiękna, wygadana dziewczyna mająca życie jak w Madrycie całe dnie pisze posty. Ja mam bardzo nudne życie, całe dnie siedzę w domu, ale mimo to szkoda mi by było czasu ciągle komuś odpisywać. Gdybym był tak atrakcyjnym, lubianym facetem jak Ty kobietą(o ile to Twoje zdjęcia, bo już nie takie przekręty na necie widywałem), miał cudowną kobietę, to bym na żadnym forum nie siedział, bo po co?

 

Nie odbierz tego jako atak na Twoją osobę, bo nic do Ciebie nie mam, pytam po prostu z czystej ciekawości, bo dla mnie to jedna z największych zagadek tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×