Skocz do zawartości
Nerwica.com

perfumy z allegro


swawel

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o zakup perfum na allegro, to mam nienajlepsze doświadczenia - dwa razy trafiłam na podróbki. Dobre, konkurencyjne ceny mają perfumerie internetowe, tam na pewno są produkty oryginalne (przenajmniej ja zawsze trafiałam na oryginały). Kupowałam na perfumeria.pl, iperfumy.pl, e-glamour.pl i asteria.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeden raz w życiu kupiłem perfumy na allegro. Był to Davidoff Coll Water. I cóż... zamapch miał być mocny a ja go wogóle nie czuje :/ Nie wiem co mam o tym myslec:/ A wydałem 99 zł :( Eh..... Teraz powaznie sie zastanowie czy tu kupie perfumy. Chociaz za te oryginalne naprzyklad z sephory to trzeba krocie zaplacic na ktore mnie nie stac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele sklepów na Allegro sprzedaje. A w perfumeriach jest drożej, nawet tych internetowych.

 

Fable- Coll Water nigdy nie był mocny :P Wiem, bo mój luby kiedyś ich używał, taki delikatny zapach, ledwo czuć w sumie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeden raz w życiu kupiłem perfumy na allegro. Był to Davidoff Coll Water. I cóż... zamapch miał być mocny a ja go wogóle nie czuje :/ Nie wiem co mam o tym myslec:/ A wydałem 99 zł :( Eh..... Teraz powaznie sie zastanowie czy tu kupie perfumy. Chociaz za te oryginalne naprzyklad z sephory to trzeba krocie zaplacic na ktore mnie nie stac :/

pewnie kupiłeś wodę toaletową, a nie perfumy :mrgreen:

 

jesli chodzi o zapach to mamy 3 rodzaje :

1) wody toaletowe

2) wody perfumowane

3) perfumy

 

1) trzymają sie najkrócej i są najmniej intensywne, w przeciwieństwie do 3). Oczywiście 3) są tym samym najdroższe.

Z tego, co kojarze, to Davidoff wypuszcza na polski rynek głównie wody toaletowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę FM, to takie podróby oryginały. W katalogu -> http://www.verso.pl/katalog.pdf mamy numery i odpowiadające im markowe perfumy/wody toaletowe itd. Zamawiamy, dostajemy flakonik (wszystkie numery mają identyczne) z naklejonym numerkiem, zdecydowanie taniej niż oryginał, a muszę powiedzieć, ze niczym nie ustępują prawdziwym zapachom. Są wydajne, dłuugo i intensywnie pachnące. Testowałam i testuję nadal - obecnie mam w domku Opium YSL z FM i jest genialny.

http://www.perfumy.fm/index.php?dzid=32&did=21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie Linka. Ja też ich polecam jeśli chodzi o zakupy u nich- Chance Chanel'a z FM lepiej pachną niż oryginały :mrgreen: I te ich zapachy baaardzo długo się trzymają! Z tego co pamiętam to 40zł kosztuje flakon 50ml ?

Ale nie polecam pracy u nich- kiedyś X lat temu byłam na rozmowie, porażka :?:roll:

 

I też polecam takie perfumy w fiolkach po 20ml, bardzo dobre podróbki :great:

 

envy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

A jakie perfumy mi polecacie??? Tylko takie zeby były mocniejsze od Cool Water. Prosze o profesjonalne propozycje !!!!!!

idź do jakiejś drogerii i wypróbuj trochę testerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fable, Chanel Allure Homme Sport

 

Kocham je! Tak, tak, polecam :smile: A to męskie mają być, tak? To jeszcze zielone Lacoste, Signature z Oriflame'a i Diamond Armaniego- mocno je czuć i piękne są.

 

Ale najlepiej samemu iść powąchać do perfumerii. Albo kup sobie najpierw próbkę na Allegro, koszt ok 10zł z przesyłką :P:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to mają być męskie perfumy. Ale mi się nie chce testować. Czekam na propozycje, pojde do sklepu i kupie. I już. Mnie to zwisa jaki to bedzie zapach, naprawde. Jesli chodzi o perfumy mi to jest zupelnie obojetne, dlatego czekam na jeszcze kolejne propozycje, najlepiej z cenami. Takie zeby nie byly za drogie bo kasy nie mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma tu nic dziwnego. Ja tylko prosze grzecznie o porady, nic wiecej. skoro Ty lubisz perfumy za 5 zł to ja szanuje Twoje zdanie, ale wiedz ze ja takie perfumy juz kupowałem. Znam perfumy za tą cenę. Teraz prosze o porady o perfumy z troche wyzszej półki, to wszystko ;) Czy to takie trudne?

 

P.S. Dziekuje za propozycje wczesniejsze, napewno pojde do sklepu i zobacze jak pachna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fable- widziałam już wiele zestawień gdzie kobiety wymieniały swoje ulubione, męskie zapachy. I jest jeden zapach który najczęściej się przewijał w wypowiedziach, bardzo uniwersalny, mi także bardzo się podoba, a mianowicie ten:

http://allegro.pl/item982084705_paco_rabanne_1_million_edt_100_ml_one_milion.html

 

I cenowo też się mieści w Twojej skali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziękuje Ci za KONKRETNĄ propozycje :D Jednak są na tym forum jeszcze życzliwe duszyczki :* Dzieki. Cena jest oczywiście odpowiednia, pewnie jeszcze zajde do perfumerii by jakis tester zobaczyc, ale musze sobie cos kupic a ja sie kompletnie nie znam na perfumach bo przez dlugi czas ich nie uzywalem :P Takze jeszcze raz dzieki, a jak Ci sie jeszcze cos przypomni to daj znac! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziękuje Ci za KONKRETNĄ propozycje :D Jednak są na tym forum jeszcze życzliwe duszyczki :* Dzieki. Cena jest oczywiście odpowiednia, pewnie jeszcze zajde do perfumerii by jakis tester zobaczyc, ale musze sobie cos kupic a ja sie kompletnie nie znam na perfumach bo przez dlugi czas ich nie uzywalem :P Takze jeszcze raz dzieki, a jak Ci sie jeszcze cos przypomni to daj znac! :)

tylko ze pacco rabbane kosztuje ponad 200 zł/50 ml w Rossmannie np...........

 

Fable, idźże do tej drogerii i wyniuchaj co Ci się podoba, a jak nie to weź pierwszą lepszą perfumę z półki, na jedno wyjdzie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze powąchaj sobie te:

1. http://allegro.pl/item991296978_okazja_chanel_allure_homme_sport_100ml.html CHANEL

2. http://allegro.pl/item976498222_emporio_armani_diamonds_50ml_sklep_krakow.html ARMANI

3. http://allegro.pl/item977327911_lacoste_essential_125_ml_tester_probka_gratis.html LACOSTE

 

To są te o których wcześniej Ci napisałam. Możesz też ich próbki kupić na allegro, koszt jednej to ok 5zł.

 

[Dodane po edycji:]

 

Paradoksy- proszę, za 135 zł 100ml. Nie kupuje się perfum w perfumeriach bo zbankrutować można... :roll:

 

http://allegro.pl/item988819059_paco_rabanne_one_milion_100_ml_przesylka_gratis.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×