Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt. Stałoby sobie tak bezpaństko zalewane przez spam aż hosting i domena wygasłyby z powodu zalegania z opłatami. Możliwe że wcześniej forum padłoby z powodu jakiegoś błędu, którego nie miałby kto naprawić, możliwe że nie miałby kto aktualizować oprogramowania i forum zostałoby przejęte przez kogoś w celu np. rozsyłania spamu...

 

Są historie ludzi którzy odeszli a np. konta na nk, opisy na GG czy nawet ich fora pozostawały...

 

Podobnie jak ktoś stworzy jakieś forum a potem musi wyjechać albo mu się nudzi - domena po okresie opłacenia wygasa, hosting też i forum w pewnym momencie znika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasła mam w testamencie, tzn skitrane tak, że tylko po śmierci sie o nich ktoś dowie. Osoby te są odpowiedzialne, także przynajmniej klasło by na głównej, że nie żyjemy i musieli byście odejść do konkurencji, jeżeli te osoby by nie chciały się zajmować forum. :mrgreen: Ale śmierci nie przewiduję w ciągu najbliższych 60 lat, także spoko. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem czyta się na różnych blogach że np. "tu pisze kumpel autora, autor wczoraj od nas odszedł, pogrzeb tu i tu o tej i o tej, zapraszamy"...

 

Tak sobie myślę że jakbym ja umarł to nikt by się nie dowiedział bo nie miałby skąd, po prostu nagle bym zniknął i tyle, po jakimś czasie ludzie by zapomnieli. Żadna z osób, które miałyby szansę dowiedzieć się o mojej śmierci, nie wie że tu piszę itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×