Skocz do zawartości
Nerwica.com

SZUKAM POMOCY! Nie wiem co mi jest


mimi0120

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie. Mam 26 lat. obecnie pracuję za granicą. Od jakiś 5 lat zauważyłam u siebie dziwne objawy które ostatnio zaczęły się nasilać

- trzęsące się ręce tak po prostu bez żadnych nerwów, ostatnio trzęsą mi się cały czas

- zaburzenia mowy, często zapominam słów, mówię jakieś dziwne zdania chcę powiedzieć jedno mówię coś innego( wstydzę się tego i przestaję rozmawiać z ludźmi bo boję się że powiem coś głupiego)

- często popadam w zamyślenie, ktoś do mnie coś mówi a ja w pewnym momencie się wyłączam przestaję go słuchać. Nie panuję nad tym

- Jestem zmęczona (na początku myślałam że to przez pracę bo lekka nie jest ale jednak nie)

- Często zmienia mi się nastrój, potrafię rozpłakać się bez powodu

- Czasem czuję jak serce mi zaczyna kołatać jakby się chciało wyrwać, nie potrzebuję do tego żadnego stresu

- Czasem popadam w otępienie jest mi wszystko jedno a czasem myślę o tym co będzie, że po co to wszystko jak i tak kiedyś umrę i wiele rzeczy straciło dla mnie sens, ale widzę, że świat jest piękny dostrzegam to co mam więc to raczej nie depresja

- Zapominam, nie potrafię sobie przypomnieć co mówiłam 5 min temu lub co słyszałam, gdzie co położyłam. Nawet nie pamiętam filmów czasem mogę oglądać jeden film 5 razy, pamiętam niektóre sceny ale zakończenia nigdy.

- Zero orientacji w terenie mogę jechać jedną drogą 5 razy a za 6 się zgubię

- Uczucie samotności, nawet jeśli jestem w grupie ludzi czuję się samotna

 

.Nie wiem co mam robić najbardziej przerażają mnie te zaburzenia mowy. Za 3 miesiące wychodzę za mąż powinnam byś szczęśliwa a szczerze jest mi to obojętne a Kocham mojego chłopaka i jeszcze kilka miesięcy temu bardzo chciałam tego ślubu. Proszę pomóżcie nie wiem czy te objawy w ogóle kwalifikują mnie do wizyty u lekarza? A w ogóle do jakiego lekarza mam iść? Chcę wiedzieć co inni o tym myślą może ktoś ma coś podobnego? Dodam jeszcze że ostatnio przez 18 miesięcy schudłam 30 kg nie wiem czy to może mieć coś wspólnego? Utratę wagi tłumaczę sobie pracą. Ale już sama nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm moja mama ma takie objawy i ona np ma tarczyce, wiec nie wiem zrób badania krwi a potem ewentualnie skontaktuj się z psychologiem jeśli fizycznie wszystko będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady jadę za tydzień do Polski to pójdę do internisty. Jak już będę wszystko wiedzieć to napiszę na forum może to komuś pomoże, bo wierzcie mi świadomość tego iż nie potrafię się wysłowić i uciekam myślami i robię to mimo woli jeszcze bardziej mnie dołuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×