Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się dzisiaj zalogowałam po raz trzeci. chyba jednak nie moge wytrzymac bez tego wsparcia jekie tu otrzymuje i roznych ciekawych dyskusji;) W kazdym razie forum odbieram bardzo pozytywnie, tylko czasem cos mi strzela do głowy ze musze radzic sobie sama i kasuje konto ale szybko zaczynam tesknic :mrgreen: tak wiec przy okazji: witam po raz kolejny!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie oszukiwac, jak sama sobie nie pomozesz, to nikt Tobie nie pomoze, a forum mozesz traktowac, jako zachęte, żeby coś z Sobą zrobić.

PS. Herzlich willkommen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jak "jeszcze nikt nikogo niczego nie nauczy" (bo tylko my sami się czegoś uczymy) tak "jak sama sobie nie pomozesz, to nikt Tobie nie pomoze".. przez forum możemy pomóc sobie znajdując metodę jaką wyleczył się ktoś w podobnej sytuacji. Chociaż też nie do końca to takie proste, bo wszyscy jesteśmy ulepieni z innej gliny-innego środowiska. A jak nie ma się z kim pogadać to fajnie jest pobiadolić z kimś przy pomocy klawiaturki o swoim życiu, jakie to ono nie jest wspaniałe. Czasem komuś nieznajomemu łatwiej wyznać lęki niż komuś, kogo spotkamy na drugi dzień.

Dla mnie forum się podoba jak najbardziej!!:D Spotkałem ciekawe artykuły, ludzi podobnie myślących i z podobnymi historiami. Z przyjemnością będę śledził dalszy rozwój naszych dyskusji. Pozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, a ja jestem bardzo krótko na forum, ale myślę,że jest ok. Paranoja i tup_tup piszecie,że czujecie się nieco "olani", ale myślę,ba nawet wiem, że to nie prawda.Jest tu na forum tak dużo podejmowanych tematów,że nie zawsze ta reakcja zwrotna dociera do Nas tak szybko jak byśmy tego chcieli. W szczególności, że my z tą nerwicą jesteśmy baaardzo niecierpliwi i chcemy bardzo szybko(wręcz natychmiast) znać odpowiedzi na dręczące nas pytania.Na pewno nie możemy przejmować się,że ktoś Nas tu olał, bo to forum jest raczej po to żeby Nam pomóc, a jak nawet tu będziemy wszystko brać do głowy to troszkę lipa, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł13, a na co chorujesz, czy też jakie masz problemy, co cię tu sprowadza - oprócz chęci powiedzenia nam że jesteśmy wspaniali? Za co oczywiście dziękuję, rozumiem że to o mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę wyrazić tutaj moją opinię na ten temat.

Dostałam dzisiaj jakieś ostrzeżenie ,niby za dublowanie kont .mam jedno konto!!!!!!!Pracuję w kafejce internetowej w której dziennie przewija się około 200 osób ,to że ktoś z klientów też korzysta z tego forum ,i czasami się zdarzy że akurat będziemy pisać z jednego komputera to już nie moja wina.To moje początki tutaj i na samym wstępie się już bardzo zniechęciłam ,brawa dla administracji za takie traktowanie forumowiczów .Żegnam ,a teraz możecie mi skasować to konto bo i tak nie mam ochoty już tu zaglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia1980, moze jestem w blędzie nie wiem, ale tez odniosłam wrazenie ,ze masz 2 konta mimo,ze nie widziałam Twojego IP

no widzisz, a może nawet 5...

 

i wątpię, żeby to był zbieg okoliczności - 5 kont w kafejce akurat na tym forum?

 

poza tym - istnieją u Was jeszcze w ogóle kafejki internetowe? :shock:

bo u mnie już chyba nie ma ani jednej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przeczytałam kilka wypowiedzi na tym forum i bardzo się cieszę że takie forum jest.Kilkanaście lat temu zachorowałam na narwice,która nie leczona doprowadziła do ciężkiej depresji.Czułam się okropnie i wyglądałam strasznie.Dzisiaj walczę z tą chorobą i się nie poddaję.Dopadają mnie jeszcze bezsenne noce ale to już jest coraz rzadziej.Życze wszystkim powodzenia i dużo wiary w siebie.Ja uwierzyłam w swoje mozliwosci.Nie pozwoliłam ludziom manipulować sobą.Staram się robić to na co mam ochote i nie patrzę ,ze komus to sie nie podoba.Wiara w siebie czyni cuda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z forum bo mi pomogło w ciężkich chwilach deprechy w zeszłym roku, poznałem paru ludzi z którymi do dzisiaj coś nie coś na gadu poklikam, jednym z plusów częstego odwiedzania forum na pewno jest fakt iż rozwija ono merytorycznie, zwłaszcza ludzi którzy już się nie uczą a praca i życie nie wymaga od Nich filozofowania aczkolwiek...

Wiem z autopsji że lwia część użytkowników forum poświęca na nie zbyt dużo czasu, na pewno wielu z Was pierwsze co robi po przyjściu do domu to odpala kompa i zagląda czy są jakieś posty. A to jest złe gdyż topimy się w problemie coraz bardziej, szukamy odpowiedzi, porównujemy, analizujemy, wkręcamy sobie nowe schizy. Poznałem tutaj nawet laskę której nic nie dolegało weszła przypadkiem na to forum, poczytała sobie o schizofrenii, psychozie, nerwicy...i po miesiącu już leczyła się na nerwicę z D/D ;]. W jej przypadku to akurat było zapalnikiem. Także ludziska mniej forum a bardziej do ludzi bo z własnego przykładu wiem, że w znacznym stopniu potrafimy izolować się od rzeczywistości i za dużo czasu poświęcamy kompowi. Forum jest pomocne na pewno ale nie może Nas w tak dużym stopniu zdominować. Ja ostatnio tu pisałem ok Kwietnia ub.roku głównie w działach nerwicy czy D/D wchodzę w Srodę bo mnie lekkie lęki dopadły a tutaj Ci sami ludzie z tymi samymi problemami co prawie rok temu. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym stopniu RENEGAT ma rację!Jest to uzależnienie od kompa i szkoda czasu na siedzenie przed nim. Ale jeśli człowiek poczyta o problemach innych ludzi to czuje ,że jego są małe.Często też szukamy porady a nawet pomocy.Samo nawet opisanie swojego problemu może pomóc.W dzisiejszym świecie,gdzie ludzie mijają się a samotność to najlepszy przyjaciel komputer i wszelkie fora to sposób na wygadanie się a nawet zwierzenia. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie forum jest wypas..

wczoraj wieczorem sie zarejestrowałem, dałem posta z zapytaniem..

teraz patrze i widzę ze Ci ludzie(użytkownicy) sa bardzo fajnymi ludźmi..

dostałem tyle odp..

Krotko mówiąc, forum, ludzie i założyciele są bardzo fajnymi, mądrymi ludźmi..

potrafią pomóc osoba których nie znają ze "szczerego serca"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu chciałabym podziękować Victorkowi, za to że piszesz świetne posty, że jesteś jedną z osób która ma najwięcej dolegliwości, ale nigdy nie tracisz cierpliwości, i że zawsze widzisz światełko w tunelu! Super że jesteś na forum! I podziwiam cię za wytrwałość w walce z chorobą!

 

I chciałabym też podziękować agusiawwa bo byłaś pierwszą osobą która mi pomogła na tym forum, i jestem ci do tej pory za to wdzięczna :D

 

I jest mnóstwo innych osób które również lubię, każdy może to do siebie odnieść :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, scrat mi powiedział że od tego typu dyskusji jest inne miejsce na forum, więc robisz w tej chwili offtop, łamiąc regulamin. Jeśli oczywiście ja dobrze rozumiem ten regulamin, czasem nie jestem pewna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, scrat mi powiedział że od tego typu dyskusji jest inne miejsce na forum, więc robisz w tej chwili offtop, łamiąc regulamin. Jeśli oczywiście ja dobrze rozumiem ten regulamin, czasem nie jestem pewna.

halo :shock:

moderator/admin upominając kogoś postem nie robi offtopu.

forum działa wg ichniego Regulaminu, nie wg Regulaminu w Twojej głowie.

 

co to ma być :?::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zażenowany tym forum, a właściwie ludźmi, którzy się tutaj wypowiadają. Piszą przeważnie osoby, które miały przejściowe problemy, które potem im same minęły, albo z drobną pomocą lekarza. I teraz te osoby myślą, że mają receptę na zdrowie i dobre samopoczucie i tylko ich sposób jest właściwy. To bardzo denerwujące, gdy człowiek jest poważnie chory od urodzenia, lekarze nie potrafią pomóc, a osoby te udzielają rad jakby wszystkie rozumy zjadły. Do tych osób: Leczcie się dalej, bo widocznie nie jesteście jeszcze całkowicie zdrowi!

 

Jestem tutaj już drugi raz zarejestrowany, pod innym nickiem, więc piszę o całości moich doświadczeń na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×