Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kujawsko-Pomorskie]


Mrówka1526912974

Rekomendowane odpowiedzi

Ode mnie nawet bliżej, przejeżdzałam kilka razy przez Więcbork... macie jeszcze taki bruk przez środek miejscowości?? Bo słyszałam, że to jeszcze z czasów Hitlera:>

Co do lekarza do dr Płocka - co prawda jestem u Niej od niedawna, ale wydaje się super i w końcu ktoś się mną naprawdę przejął i całościowo zajął. A co do tabletek to brałam już chyba wszystkei możliwe... przez dłuuugi czas( ale wyedy jeszcze u innego lekarza) brałam seroxat i jest to genialny lek, świetnie poprawia nastrój, nie powoduje senności, chęci pożarcia wszystkiego;) itd. teraz jednak sama zasugerowałam, że pomimo genialności seroxatu przydałoby się cos o działaniu również przeciw natrętnym myślom i dostałam fevarin. Niestety chyba jestem jakimś totalnym extremum, bo u mnie występuje 50% wszystkich możliwych skutków ubocznych, tak, że po fevarinie byłam KOMPLETNIE bez sił no i teraz mam lexapro - niestety jeszcze nie umiem ocenić działania. Pozdrawiam CIę serdecznie i proszę o Twoje wrażenia odnośnie lekarzy/ leków. Może znasz skuteczny lek na bezsenność?? Czy byłąś w jakimś ośrodku?? Bo mnie zachęca lekarka, że to najskuteczniejszy sposób:/ Mrówa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dawno tu nie bylas mieszkam tu 16 lat i bruku nie pamietam. Ja lecze sie u lekarza z Mroczy dr Waleryś bylam tez w bydgoszczy u dr Gizinskiego spoko gosciu tylko drogi. Lecze sie od tygodnia seroxatem jest ciezko. Biore jeszcze trittico cr od dwóch miesiecy wyeliminowal mi depresje i spie po nim bardzo dobrze. W osrodku nie bylam, chodze do psychologa. Bardzo kusil mnie oddzial dzienny podobno super sprawa ale nie mam na to funduszy terapia tam trwa 12 tygodni od pn do pt po 8 h wiec bardzo intenywnie. moze sprobuj tego slyszalam duzo dobrych opini na ten temat.

Ja jnatretnych mysli nie mam za to mam agorafobie :?

 

[ Dodano: Pon Cze 26, 2006 8:40 pm ]

myslalam ze stolica naszego wojewodztwa jest bydgoszcz a wiec gdzie dokladnie mieszkasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooooo kurcze, jak mozesz to jak najszybciej napisz mi gdzie mozna na taki odzial dzienny, to by byla dla mnie super sprawa...please, napisz jak najszybciej, bo mi zalezy na jak najszybszym przeleczeniu. Dzieki wielkie za info... a co do bruku to widac jednak mi się pomyliło...hmmm, przepraszam mieszkańców Więcborka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D nie wiem...sugerujesz, że więcej kobiet ma nerwicę?? Hmm, to możliwe, wszak jesteśmy tak wrażliwe, uczuciowe i delikatne:P

 

heh, cóż za skoromność :lol: , nie nie, nic nie sugeruje, poprosu tak mi się wydaje po moim kruciutkim (jak narazie) pobycie na forum, być może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ten awatarek, to masz kontrowersyjny, zastanawia mnie czemu taki wybrałeś??

 

Czemu uważasz ze jest kontrowersyjny? wybrałem go tak sobie, poprostu mi się spodobał, miał odpowiednie rozmiary, niechciało mi się dalej szukać itp. itd. oj Mrówka Mrówka hehe. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem z Torunia. Leczę się w przychodni na Mickiewicza w Toruniu... ale mam małe pytanie do Bydgoszczan. Słyszałam, że znajduje sie u was jakas klinika leczenia zaburzeń lękowych. Czy ktoś tam należy? Jakie są efekty? Lekarze godni polecenia...? Z góry dzięki. Pozdrawiam wszystkich pomorzan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim;) ciesze sie, ze ejst cos takiego jak to forum, wprawdzie odkrylam je niedawno, ale juz widze u sibie poprawe;) tez jestem z kujawsko-pomorskiego, i tu wiadomosc dla Krilana- z Grudzuiadza;) czasami mam wrazenie, ze ejstem sama, a tu prosze- nastepny nerwicowiec z Gru;) pozdrawiam

Krilanie, jestes z mojej miejscowosci, wiec mammy najwuiecej wspoonego, powiedz mi na co chorujesz, ile lat, jakie leki bierzesz i u kogo sie leczysz, czy chodzisz do psychologa lub na jakas inna terapie? pozdrawiam piszcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×