Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na popęd płciowy - mega ważne!!!


montechristo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Leczę się 4 miesiące na depresję. Jest ok, pracuję, ćwiczę, uczę się - wszystko gra.

Biorę CITAL i TRITTICO.

Ale niestety siadło mi libido. Do niedawna nie było z tym problemu - było mego często.

A teraz nie.

 

Co radzicie jeśli chodzi o leki?? jakie leki mogą pomóc??

 

 

ps. prosze bez głupich rad typu - zmień kobietę itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ile bierzesz trittico??

powinno niwelować skutki uboczne SSRI w postaci zaburzeń libido

Jeśli nie działa ,to z antydepresantów Mianseryna jest swoistym antidotum na te sprawy...niektórzy ja łączą z SSRI celem zminimalizowania ich skutkow ubocznych -m.in. zaburzeń libido właśnie

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ile bierzesz trittico??

powinno niwelować skutki uboczne SSRI w postaci zaburzeń libido

Jeśli nie działa ,to z antydepresantów Mianseryna jest swoistym antidotum na te sprawy...niektórzy ja łączą z SSRI celem zminimalizowania ich skutkow ubocznych -m.in. zaburzeń libido właśnie

Robert

 

 

250 Trittico.

Brałem kiedyś miansarynę - i też lipa.

Jaki lek może to poprawiać jeszcze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się spodobał-nawet sobie wydrukowalem...hehehehe

Poznałem osobiście K. Kucia

Spoko koleś, wydaje sie bardzo rzeczowym psychiatrą i słychać że ma pojęcie o tym co mówi i pisze,

tak więc moim zdaniem można spokojnie sie opierac na tym co on napisał w artykule.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się spodobał-nawet sobie wydrukowalem...hehehehe

Poznałem osobiście K. Kucia

Spoko koleś, wydaje sie bardzo rzeczowym psychiatrą i słychać że ma pojęcie o tym co mówi i pisze,

tak więc moim zdaniem można spokojnie sie opierac na tym co on napisał w artykule.....

 

 

wiesz co....nieraz myślę że niedługo bym zmniejszył dawkę tego Citalu, i nawet trittico

pogadam z psycholem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak Cie wyrywa dobrze z wątłych jazd i klimatów to nie zmniejszaj.....pomyśl raczej o dorzuceniu czegos co spowoduje że patyk będzie zdrów jak wcześniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak Cie wyrywa dobrze z wątłych jazd i klimatów to nie zmniejszaj.....pomyśl raczej o dorzuceniu czegos co spowoduje że patyk będzie zdrów jak wcześniej....

 

 

hahahahha - na wielkość nie narzekam:)

 

Ale na taki popęd płciowy to trochę. Myślę że wiele osób ma podobne problemy ale nie mówią o tym.

Czytałem tam o kobietach w tym artykule - i kobiety mają podobnie. To straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim problemom winny jest cital, to prawdziwy masakrator jeśli chodzi o te sprawy.

po odłożeniu wszystko powinno wrócić do normy. jak to się mówi... "coś za coś" :lol:

 

 

Ale ja biore tylko 15 mg Citalu....

Biorę już ponad 4 miesiace. Może z chwilę zmnieszyć do 5 mg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja biore tylko 15 mg Citalu....

Biorę już ponad 4 miesiace. Może z chwilę zmnieszyć do 5 mg?

 

to wystarczy by ograniczyć popęd. myślę, że dopiero całkowite zrezygnowanie z citalu rozwiąże problem.

niestety.. tak to wygląda, a nie wyssałam tej wiedzy z palca, bo sama tego doświadczyłam. brałam cital pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja biore tylko 15 mg Citalu....

Biorę już ponad 4 miesiace. Może z chwilę zmnieszyć do 5 mg?

 

to wystarczy by ograniczyć popęd. myślę, że dopiero całkowite zrezygnowanie z citalu rozwiąże problem.

niestety.. tak to wygląda, a nie wyssałam tej wiedzy z palca, bo sama tego doświadczyłam. brałam cital pół roku.

 

I zero popędu? przez 6 miesięcy?

A jak z depresją? mineła? 6 miesięcy wystarczyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim problemom winny jest cital, to prawdziwy masakrator jeśli chodzi o te sprawy.

po odłożeniu wszystko powinno wrócić do normy. jak to się mówi... "coś za coś" :lol:

 

... to pewnie sprawa indywidualna ,.. ja bralem cital 4 miesiace po 20mg dziennie i nie pamietam zebym mial podobny problem... moze to tez psychika troche??

 

 

jakim cudem bierzesz 15mg citalu?? znaczy bierzesz citabax??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim problemom winny jest cital, to prawdziwy masakrator jeśli chodzi o te sprawy.

po odłożeniu wszystko powinno wrócić do normy. jak to się mówi... "coś za coś" :lol:

 

... to pewnie sprawa indywidualna ,.. ja bralem cital 4 miesiace po 20mg dziennie i nie pamietam zebym mial podobny problem... moze to tez psychika troche??

 

co to znaczy psychika? ja nigdy nie miałem z tym problemu. Kilka razy w tygodni nieraz codziennie to była norma.

Teraz się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim problemom winny jest cital, to prawdziwy masakrator jeśli chodzi o te sprawy.

po odłożeniu wszystko powinno wrócić do normy. jak to się mówi... "coś za coś" :lol:

 

... to pewnie sprawa indywidualna ,.. ja bralem cital 4 miesiace po 20mg dziennie i nie pamietam zebym mial podobny problem... moze to tez psychika troche??

 

co to znaczy psychika? ja nigdy nie miałem z tym problemu. Kilka razy w tygodni nieraz codziennie to była norma.

Teraz się zmieniło.

 

widzisz czasem moze sie zdazyc tak ze akurat miales tylko raz gorszy moment... i wtedy sie tego wystraszyles... bylo Ci glupio przed partnerka ,... kolejnym razem zostalo to juz w Twojej podswiadomosci... masz stala partnerke??dlugo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to pewnie sprawa indywidualna ,.. ja bralem cital 4 miesiace po 20mg dziennie i nie pamietam zebym mial podobny problem... moze to tez psychika troche??

 

co to znaczy psychika? ja nigdy nie miałem z tym problemu. Kilka razy w tygodni nieraz codziennie to była norma.

Teraz się zmieniło.

 

widzisz czasem moze sie zdazyc tak ze akurat miales tylko raz gorszy moment... i wtedy sie tego wystraszyles... bylo Ci glupio przed partnerka ,... kolejnym razem zostalo to juz w Twojej podswiadomosci... masz stala partnerke??dlugo??

 

Ale ja nie mam problemu ze wzwodem. Wręcz przeciwnie. Mi sie po prostu nie chce. Partnerkę mam stałą i jest super w te klocki.

Nie chce mi się na żaden sposób - no i co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×