Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gry ulubione


Skorpiono

Rekomendowane odpowiedzi

Ja całe dzieciństwo grałam w Euro Biznes :mrgreen: takie dzisiejsze Monopoly. Wogóle byłam zagorzałą fanką gier planszowych, do dziś lubię pograć w Scrable, Monopoly, czy rozwalić kogos w Chińczyka albo w Warcaby :smile: W dzieciństwie dostałam pierwszego kompa na 5 urodziny i od tamtej pory to : Duke nukem, Pizza Syndicate, The Sims, Theme Park, Herkules- to były moje ulubione :mrgreen:

 

A z komputerowych ostatnio oglądałam (mój facet grał, a gra jak film :smile: ) FALLOUT 3 - świetna gra ! Chodzimy po ruinach Waszyngtonu po jakimś wybuchu bomby, wypełniamy misje i walczymy z mutantami. Ogląda sie jak film.

A sama ostatnio przeszłam Sinking Island i Art of Murder Klątwa Lalkarza - jak ktoś lubi zagadki detektywistyczne i klimat zbrodni to te gry są czadowe, wciągneły mnie na dłuuuugo :smile:

03.thumb.jpg.13504c17385743138f73755937dd2f22.jpg

fallout-3-2.jpg.f53f58b62d4ff3950f8d5a8856890485.jpg

PizzaSyndicate.jpg.496a45d9d26cd49cccbf0524ebeadb40.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://demotywatory.pl/518446/Kiedys-to-sie-gralo-w-noge

 

;)

 

Ja przepadałem za karciankami, a szczególnie za Tysiącem i rodzinną Kanastą. Nie ma co, spory udział miał też planszowy Chińczyk :D

 

Z komputerowych teraz zajmuję się dwoma nieśmiertelnymi tytułami - NFS i GTA - oczywiście mówię o najnowszych częściach. Obie warte spróbowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś bardzo lubiłam Diablo II jeśli chodzi o komputerowe.

ale na tym się skończyło.

 

ostatnio furorę i drugą młodość przechodzi stara gra w 'kolko -krzyzyk' na uczelni... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co trzaskam ostatnio: Assassins creed 2 (nie przeszedłem przez artefakty, chyba karta graficzna mi siada), Battlefield Bad Company 2, Bioshock 2 (mistrzostwo, a ścieżka dźwiękowa powala), Wrestling Mpire (freeware), Reach (freeware - kariera bokserska). I tak sobie gram jakiś czas godzinami, uciakając od rzeczywistości i samego siebie, a potem pojawia się pytanie: "i co ty głupku z tego masz?". No właśnie, nic z tego nie mam, a moje życie wygląda jak wygląda. I jeszcze wzrok mi się psuje od monitora. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem wątek to pomyslalem, ze chodzi o jakies gry typu szachy, brydż, 3-5-8, Czarna Manka, Mafia, Podchody, Geocaching, Scrable itd. A tu patrze - same gry komputerowe... Jaki ja sie stary poczulem :D W takim razie pytanie do mlodziezy: kojarzycie te nazwy ktore podalem? Graliscie kiedys w cos takiego?

 

Znajomi grali kiedyś w mafię. A co to Geocaching? Brzmi znajomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, to w ktorym w pierwszym etapie bylo cos jak Shadow over Insmouth,pamietasz?Że trzeba się bylo skradac..

Jasne,że czytalam :smile: Choc przyznaje,że tworczosc Lovercrafta jest glownie konikiem mojego chlopaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier Lovecraftowskich grałem tylko w niedorobioną przygodówkę zwaną Necronomicon. Niestety nie udało mi się jej przejść.

 

Z Lovcraftowskich opowiadań najbardziej lubiłem te z obcymi rasami, np. W Górach Szaleństwa i Cień z Poza Czasu :smile: .

Fajnie by było, gdyby wreszcie powstał jakiś film oparty na tym pierwszym. Był projekt ekranizacji, ale Warner Bros nie chciał go zfinansować bo nie ma romansu i dobrego zakończenia :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×