Skocz do zawartości
Nerwica.com

kompetencje moderatorow...


Gość gregory21

Rekomendowane odpowiedzi

mam dziwne wrazenie ze niektorzy mod. nie sa naprawde stworzeni do tej funkcji a niektore osoby i zakladane posty traktuja wrecz osobiscie... dawno nie bylo zamieszania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś mam dziwne wrażenie, że niektórzy użytkownicy nie mają nic innego w życiu do robienia niż wynajdywanie sobie problemów i zakładanie 10 tysięcy tematów które zupełnie do niczego nie prowadzą.

Pisz po nicku kogo masz na myśli ....albo rozwiń to co zacząłeś albo daj sobie spokój..... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dziwne wrazenie ze niektorzy mod. nie sa naprawde stworzeni do tej funkcji a niektore osoby i zakladane posty traktuja wrecz osobiscie... dawno nie bylo zamieszania...

Podaj konkretne nicki i konkretne posty, co do których masz zastrzeżenia, wtedy będziemy mogli się do tego odnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół a norzyce sie odezwa ... Pstryk, ja Cie prosze.. to akurat nie bylo w Twoja strone... wiec pozwol ze ja zajme sie swoimi zaburzeniami a Ty zajmij sie swoimi ,...

 

[Dodane po edycji:]

 

lepiej zajmij sie swoimi zaburzeniami osobowosci....

 

To nie było miłe :-|

 

tak to jest Madzia kiedy niektorzy wiedza o nas wiecej niz powinni..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiłe to są szantaże i groźby kolegi madziu - jak zwykle masz najwięcej do powiedzenia wiedząc najmniej...

 

grozby... :great: Ty beata zajmij sie lepiej swoim zdrowiem i pozwol ze ja zajme sie soba i swoim... i prosze (a nie groze) a raczej mowie wprost... poniewaz wiesz troche wiecej niz powinnas nie zycze sobie abys to na jakim kolwiek watku forum wyciagala...mam nadzieje ze czlowiek ktory tak bardzo potrafi uzywac empatii jak Ty zrozumie.. zyj i pozwol zyc innym... :uklon:

 

[Dodane po edycji:]

 

W międzyczasie zajmowania się swoimi zaburzeniami zajmijmy się rzekomym brakiem kompetencji moderatorów. Czekam na linki.

 

SCRAT nie zamierzam rozpetywac wojny to juz nie pierwszy raz... np temat !!??!!??!!??!!??!!??!! nie wazne czy to sa odczucia czy uzalanie sie nad soba... zalozony w dziale nl..wiec tematyka sie zgadza, jest tam mnustwo podobnych tematow i nikt ich nie przenosi...no chyba ze Doksy bo co ja obchodzi co i jak czuje w danym momencie, wydaje mi sie ze do tej funkcji trzeba miec oprucz uprawniene nadanych przez shad-a jeszcze troche serca , wyczucia i zrozumienia ... tym bardziej ze Doxy zna mnie prywatnie i widziala co sie dzialo... nie sadze abysmy musieli kontynuowac ta dyskusje... mam diagnoze zaburzen osobowosci.. wiec moze to ja czegos nie rozumie... ale tak czuje , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiłe to są szantaże i groźby kolegi madziu - jak zwykle masz najwięcej do powiedzenia wiedząc najmniej...

 

Ja nie wiem co robi i jak się zachowuje kolega, i nie wypowiadam się w tym temacie. W ogóle w TYM temacie się nie wypowiadam bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia.

 

Zauważyłam tylko jako osoba bezstronna, że użytkownik pisze coś o jakimś problemie i wytykanie mu w tym momencie przez ciało moderatorskie że powinien ''lepiej zająć się swoimi zaburzeniami osobowości....'' nie jest miłe i powiedzmy -> nie na miejscu w danej chwili.

 

I pisanie mi teraz że ja JAK ZWYKLE mam najwięcej do powiedzenia wiedząc najmniej też jest bezsensowne, bo wydaje mi się, czy mnie zaczepiasz? A jeśli nie zaczepiasz i faktycznie uważasz że za często wypowiadam się tam gdzie nie mam nic do powiedzenia to podaj mi linki na priva- chętnie to przestudiuję i wyciągnę wnioski.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz trochę więcej niż powinnaś nie życzę sobie abyś to na jakimkolwiek wątku forum wyciągała..

Słuchaj a czyja to wina, że wie o tobie dużo?? Torturowała cie, czy jak....następnym razem myśl więcej zamiast rozpowiadać o sobie i swoich chorobach różne rzeczy postronnym ludziom. Easy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że za nazwę tematu należy ci się upomnienie słowne, ( na wielu forach tematy o takim tytule z marszu byłby wywalone do kosza), temat ten naprawdę nadawał się do jęczarni, bo po raz kolejny zakładasz temat o tym samym.....wiesz gdyby był pierwszy o takiej tematyce na pewno nikt by go nie wrzucił gdzie indziej...a tak.... :-|

 

Non stop masz problem z administracją i moderatorami, kolejny temat o tym samym, było się dopisać do swojego o chamstwie w "naszym wykonaniu" - strasznie ci nie odpowiadamy.........załóż własne forum a tam hulaj dusza do woli :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, a gdzie ja powiedziałam coś 'więcej' poza tym, co wszędzie wypisujesz sam o sobie lub chociaż gdzie zasugerowałam, że się znamy osobiście :?::?::?: przeca to ty odgrażałeś się Dox że narobisz jej problemów na forum i rozmawiamy na forum o sprawach forumowych, co w tym osobistego :?::?::?::?: A charakter Twojej wypowiedzi odnoszący się do mojej osoby niby jaki był :?: kto tu czego nadużywa. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×