Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do dziewczyn!!


Gość isabella_28

Rekomendowane odpowiedzi

no ladnie na dodatek ,ze mam nerwice to chyba jeszcze przedwczesna menopauze hehe.Ja sie poce tydzien przed i w trakcie i tak juz 3 mc.Cos sie pozmienialo.Biore tabletki dla kobiet ziolowe dla zlagodzenia,ale na efekt trzeba czekac.Oszaleje kiedys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie hormony, nawet moja endokrynolog mi tak powiedziała. :P Też tak mam, niestety, strasznie mnie wkurza i męczy właśnie to uczucie gorąca od środka przed i w czasie okresu, pocenie się, w ogóle jestem wtedy jak zdechły śledź. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tak. A ile masz lat Izabelo że już podejrzewasz menopauzę?

Poty nocne mogą być objawem np nadczynności tarczycy i innych schorzeń, dlatego nie można tego bagatelizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta menopauza to przesadzilam:)Mam 28 lat.Co do schorzen to doskonale wiem bo juz naczytalam sie o tym.Na przyklad to jeden z drugorzednch objawow nowotworu,takze nie chce sie juz nakrecac.Tarczyce mam OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też wkręciłam sobie że mam menopauzę bo mam uderzenia gorąca do głowy gdy miewam ataki i silne nerwy. Na szczęscie mama wybiła mi tę abstrakcje z głowy bo mam dopiero 19 lat ;) Teraz gorąc zamienił się na ostry zawrót głowy taki że na nogach ustać nie mogę,są jak z waty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo martwić ale ostatnio oglądałam w 'Rozmowach w Toku' wypowiedzi dziewczyn, które zaliczyły menopauzę nie mając jeszcze 20stki, jedna 14 latka była :zonk:

 

Radziłabym Wam zrobić badania hormonalne, i poradzić się lekarza, bez jaj.

No chyba że macie pewność że to nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to ogladalam ale to sa takie poszczegolne przypadki :) u mnie to co najwyzej moze byc spowodowane przez tarczyce ale menopauzy na pewno nie mam w koncu niedawno urodzilam dziecko :) menopauza w takich mlodym wieku to juz naprawde przypadki wybiorcze ale faktycznie sie zdarzaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się podepnę:)

 

Słuchajcie obsyfiło mnie ostatnio tak , jakbym miała 16 lat:( Chociaż wtedy to akurat nie miałam żadnego trądziku. Biorę teraz nawet mniej leków niż kiedyś. Kurcze zastanawiam się czy też jakieś hormony mi się nie rozregulowały. Uderzenia gorąca mam ale takie jakby mi twarz rumieniec oblewał, ostatnio zauważyłam ,że zdarza się jak się już położę do łóżka. Macie problemy z cerą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, to hormony i jeszcze raz hormony.;jestem wlasnie po badaniach bo zachowywalam sie jakis czas temu jak podlotek z...menopauzà 8)

doktorek przepisal mi taki lek nazywa siè bio-femin,nie wiem jaki jest polski odpowiednik tego leku ale mi pomaga:zero pocenia siè,pryszczy i nnych duperel..fakt mialam po tym leku odczyn alergiczny ale ustàpil.No i te uderzenia goràca byly mèczàce.ale mam niedoczynnosc tarczycy o ktorej dowiedzialam siè niedawno wièc najlepiej zrobic sobie badania.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×