Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


zmarnowanyświt

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj na forum.Od dawna tak się czujesz?

 

Hmm czuję się tak od dawna,lecz myślałam ,ze takie samopoczucie jest raczej normalne ...przecież nie można się cieszyć kiedy nie ma się do tego powodu.Niestety to trwa zbyt długo.Trochę problemów ,niejasne sytuacje ,mnóstwo pytań bez odpowiedzi i WIELKI DÓŁ.Bronię się przed tym jak tylko mogę ,ale w pojedynkę nie można wiele ...dlatego tu jestem.

Pozdrawiam.

 

[Dodane po edycji:]

 

moja tępota rozszerza się wprost proporcjonalnie do spadku poparcia prezydenta.

ile ja główkowałam nad Twoim podpisem!

 

w każdym razie witaj :lol:

To myśl Antoniego Kępińskiego-jest niesamowita jak wszystkie inne .

Moja tępota także często się poszerza :D im więcej czytam ..zdaję sobie sprawę jak mało rozumiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy robisz cos wkierunku , żeby poczuc się lepiej? Byłaś u psychologa?

 

Niestety jeszcze nic z tym nie zaczęłam robić .Juz od kilku miesięcy idę do psychologa,jednak zawsze jest to coś ,co mnie powstrzymuje.Jednak zdaję sobie sprawę ,że ten miniony rok nie był dla mnie dobry ...zostawił wiele zła we mnie .Wiem ,ze nie mam wyjścia bo będzie tylko gorzej.Teraz czuję ogromną pustkę a należę jednak do ludzi emocjonalnych...mam na myśli te pozytywne emocje.Teraz staram się każdą sprawę przeanalizować,wyciągnąć wnioski.Nie wiem dlaczego tak się zachowuję...wszyscy wokół mnie są ok tylko nie ja .Wybaczam wszystkim ale nie sobie.Być może to jest powodem mojego samopoczucia.

 

Pozdrawiam :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Witam na forum :)

Witaj "Fable":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję się przemóc i odwiedzić lekarza, wiem po sobie i żałuję iż nie skorzystałam z tego jak miałam okazję, bo doprowadziłam się do stanu tragicznego.... nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×