Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Virginia....poddaję się. Już podniosłem rece i kurde...spodnie mi spadły....bo szelki opuściłem....

 

 

nie martw sie Dark... jestem do tego przyzwyczajona!! :lol:;)

 

 

Virginio,wiem ze kochajacy chcial pomoc ludziom poruszjac ten temat.Tylko zastanawiaja sie po co to robi czy dlatego ze faktycznie chce tu nam pomagac czy poprostu zachwuje sie jak (uzyje teraz moze niewlasciwego slowa ale nie w zlej intencji)"guru" Smile Niestety nie przyjmue zadnych krytyk z naszej strony,jest lekko zaborczy.Wybiera tylko te osoby z ktorymi chce rozmawiac troszke to nie fer.Moim zdaniem po to jest to forum zebysmy sie wszyscy razem trzymali i wspomagali a niestety tak nie jest.Powtorze sie nie przymuje krytyki innych a sam bardzo krytykuje czy to jest fer

 

 

Anito27... osobiscie wydaje mi sie, ze on po prostu ma okreslone poglady, bardzo wyraziste. A gdy wyczuwa niechec i zlosliwosc, przechodzi do ataku. Typowy zodiakalny skorpion, jesli to cos Ci mowi (chociaz nie wierze w astrologie, cechy tego szablonu-znaku idealnie do niego pasuja) To prawda jest apodyktyczny i wladczy. Ale w glebi duszy to zlote serce, mozesz mi wierzyc.

Jestem podobna do Niego, stad doskonale potrafie zrozumiec Jego intencje. Wiesz w moim przypadku, jest tak, ze jestem wieksza dyplomatka... ale mysle, ze Kochajacy to mlody facet i z czasem ten charakterek sie jeszcze bardziej oszlifuje i podazy w podobnym kierunku. Zabawniejsze i skuteczniejsze bowiem sa NEGOCJACJE, niz walka w szczerym polu!!!

 

 

Zabierz stad co Ci odpowiada i wyrzuc reszte. Nikt nie ma patentu. Mozemy jednak dawac sobie wskazowki.

 

Pozdrowienia :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie wskazowki sa potrzebne.Pomagaja innym jedne a innym drugie.Ja juz wspomnialam ze kochajacy chcial dobrze,prawda??

Jesli oszlifuje to znajdzie wiecej przyjaciol na tym forum.Niestety wielu ludzi zraza do siebie,mowie niestety ,poniewaz to jest forum na ktorym powinnismy sie wszyscy wspierac(znowu sie powtorzylam)a nie wytykac sobie.Z mojej strony to bylo by tyle,choc moze wpadnie mi cos jeszcze do glowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli oszlifuje to znajdzie wiecej przyjaciol na tym forum.

anita wiesz to jest bardzo wygodne tak komentowac czyjas osobowosc z boku ,wtedy nie widzi sie tej swojej (rowniez nie pozbawionej wad) zauwazylas ze ja tego nie robie w stosunku do ciebie :?:

ale to juz jest fair czy tak :?:

 

[ Dodano: Nie Cze 11, 2006 3:51 pm ]

poprostu wole sie napic kawki i popatrzec na wasze kwasy z boku

Zbyt duza ilośc kawki zwieksza ciśnienie....uważaj aby Ci główka nie wybuchła.... :mrgreen:

wezme to pod uwage :)

dzieki za troske

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochajacy ja doskolnale znam swoje wady i zdaje sobie z nich sprawe.

kontra z twojej strony jest nie potrzebna,poprostu wyrazilam swoje zdanie na twoj temat.niestety taka jest prawda ze wybierasz sobie tylko te osoby ktore ci odpowiadaja(nie jestem zazdrosna :D )Jestes jaki jestes ale troszke samokrytycyzmu nie zaszkodzi.Czasem a tobie niestety tego brakuje.

Powiedz mi prosze co zrobiles dla mnie??Raz tylko napomknales cos i toby bylo na tyle.Moze mam krotka pamiec a moze skleroze ;)

 

Pozdrawiam Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi prosze co zrobiles dla mnie??Raz tylko napomknales cos i toby bylo na tyle.Moze mam krotka pamiec a moze skleroze Wink

 

a czy uwazasz ze pomoc tobie jest moim obowiazkiem :?:

nie jestem za ciebie odpowiedzialny

sorry

 

kontra z twojej strony jest nie potrzebna,poprostu wyrazilam swoje zdanie na twoj temat.

 

kontra mowisz :?: chcialem tylko powiedziec ze wyrazac zdanie na czyjs temat to banalna sprawa

tylko tyle

bez oceny twojej osoby

:)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwileczke czy ja to powiedzialam czy ty ,ze cos tam dla mnie robisz.Oj pycha przemawia przez ciebie.Umiem sama za siebie byc odpowiedzialna,kolego.

A czy ty przypadkiem nie wyrazasz swojego zdania,czasem wrecz obrazliwego co do nie ktorch osob.Czy Tobie wolno a mnie nie??

Jestesmy sobie rowni Moj Drogi i w niczym nie jestes lepszy ode mnie

 

[ Dodano: Nie Cze 11, 2006 4:14 pm ]

I koniec polemiki na ten temat ja juz powiedzialam co mialam do powiedzenia.Trzymaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwileczke czy ja to powiedzialam czy ty ,ze cos tam dla mnie robisz.Oj pycha przemawia przez ciebie.Umiem sama za siebie byc odpowiedzialna,kolego.

to moja droga dotyczylo ponizszej sugestii

 

Powiedz mi prosze co zrobiles dla mnie??Raz tylko napomknales cos i toby bylo na tyle.Moze mam krotka pamiec a moze skleroze Wink

 

wiec juz samo w sobie ustosunkowanie sie do tej sugestii jest oznaka pychy :?: czy tak :?:

zarzucasz mi to ze ci nie pomagam a ja mam milczec bo jesli nie zamilkne to bedzie przemawiala przeze mnie pycha :?:

co w tym dziwnego ze powiedzialem ze nie jestem za ciebie odpowiedzialny :?:

czy to oznaka pychy czy wlasciwe przekonanie :?:

mam byc wg. ciebie armia zbawienia :?:

 

Jestesmy sobie rowni Moj Drogi i w niczym nie jestes lepszy ode mnie

 

oczywiscie ze tak ,wszyscy ludzie sa sobie rowni

jesli chodzi o mnie to mozesz byc nawet lepsza i wazniejsza ode mnie

:)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy uwazasz ze pomoc tobie jest moim obowiazkiem :?:

nie jestem za ciebie odpowiedzialny

 

Oooo! I tu trafiłeś w sedno sprawy,kochający. "Afirmuj" i te dwa zdania. Nie zbawisz tego forum.

 

A jeśli chodzi o Dark Angel'a..-różnica między Wami polega na tym,ze ten pierwszy ma więcej pokory w sobie. Ale ponoć życie tego uczy - wszystko przed Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ponoć życie tego uczy - wszystko przed Tobą.

 

zycie uczy tego czego chcemy sie nauczyc :idea:

nikt nie musi byc pokorny tylko dlatego ze tacy sa inni

mozemy wyrazac siebie na kazdy sposob jaki tylko dusza zapragnie

nikt nie jest uprawniony do tego by to prawo zmienic

bo kazdy czlowiek ma takie prawa jakie sam sobie daje :idea:

(ale to juz jest wg. niektorych pycha)

a nie np. wysoka samoocena budowana z duzym zaangazowaniem

no coz

kazdy patrzy przez swoj "polaryzator" emocjonalny i mentalny ,kazdy odbiera nieco inaczej pewne fakty

 

wg. niektorych ludzi oznaka pychy jest wyrazanie swoich mysli ,a nie daj Boze jesli one sa inne niz ogolu ,bo wtedy zaczyna sie zarloczny atak by sprowadzic wychylajaca sie jednostke do szeregu

a ja to olewam :!:

zawsze napisze szczerze co mysle i to sie nigdy nie zmieni :idea:

:)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochający mi pomogłeś.......dzieki Tobie mam super humor.... Twoja osoba, Twoje afirmacje doprowadzaja mnie do śmiechu... Za to Ci dziekuje.... i wybaczam Ci, Twoje zaślepienie na świat... Żyj dalej w swoim wyimaginowanym światku, afirmuj się, popijaj kawke.....Ja Ci wybaczam... Bo w końcu tępota ludzka nie zna granic... :mrgreen:

 

.....ammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....

 

Pozdrawiam!!! :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli oszlifuje to znajdzie wiecej przyjaciol na tym forum

:?::?::?: nie uważasz że skoro każdy z nas byłby oszlifowany to byłby idealny :?: będąc idealną nie miałabyś nerwicy jestem tego pewna :lol:

a forum to świeciłoby pustkami.

 

Wybiera tylko te osoby z ktorymi chce rozmawiac troszke to nie fer.

myślę, że bardzo sie mylisz w tej kwesti :!:

 

napisałaś:

Temat: Czy wierzysz w wyleczenie?

Mowcie co chcecie,nie chce tu nikogo przygnebiac ale no_fear ma racje nie mozna calkiem wyleczyc nerwicy zawsze bedziemy na nia podatni.Ja juz od kilku lekarzy uslyszlam ze musze nauczyc sie z nia zyc ...

 

powiem Ci szczerze jeżeli mam czytać Twoje posty, a Kochającego wolę jego bo są dla mnie optymistyczne i napawają mnie wiarą do wyzdrowienia jemu się udało, pomaga mi i wierzę w to że przy pomocy jego rad oraz mojego psychologa wyjdę z tego :!::!::!:

anita27

bez urazy Twoje wypowiedzi są pesymistyczne, i czarne :!:

Spadam na imprazke

mam nadzieje że udała Ci się imprezka :D

pozdrawiam :!:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochający mi pomogłeś.......dzieki Tobie mam super humor.... Twoja osoba, Twoje afirmacje doprowadzaja mnie do śmiechu... Za to Ci dziekuje.... i wybaczam Ci, Twoje zaślepienie na świat... Żyj dalej w swoim wyimaginowanym światku, afirmuj się, popijaj kawke.....Ja Ci wybaczam... Bo w końcu tępota ludzka nie zna granic... :mrgreen:

 

.....ammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....

 

Pozdrawiam!!! :D:D:D

 

czy to juz wszystko co miales mi do powiedzenia bajkowy ciemny aniolku :?: :)

jesli jest cos jeszcze to uzupelnij swoja wypowiedz czym predzej bo dalsza rozmowa z toba na jakikolwiek temat jest dla mnie bezwartosciowa i zupelnie zbedna

pozdro

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys slyszałąm nie pamietam juz gdzie dawno to bylo ze przy nerwicy nie dobrze jest korzystac z bioenergoterapeutów , bo ponoć na chwile to pomaga , ale póżniej nerwica uderza ze zdwojoną silą , może ta pomoc to tylko nasza sugestia za pierwszym razem przynajmniej ja tak uwazam , ze to nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bioenergoterapeta czy inna metoda naturalna moze pomóc, ale potrzebna jest do tego duza wiara w ich moc i dodatkowo praca nad samym soba, bez ktorej nie da sie wyjsc z nerwicy. Ja byłam u wielu tego typu specjalistów i pomagało mi na ok. tydzień, ale nadal nie potrafię poradzić sobie ze swoimi emocjami i dawnymi przeżyciami. Jest we mnie zbyt dużo skrajnych uczuć i pracuje nad nimi. Jednak uważam , ze warto spróbować wszystkiego aby z tego wyjść, bo jednemu pomoże psycholog, a innemu hipnoza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam na psychoterapię praniczną może 1,5 roku i myślę, że ten rodzaj bioterapii jest skuteczny, ale jako dodatek do normalnej psychoterapii. Tak jak pisaliście po takim zabiegu czułam się dobrze, ale tylko przez ograniczony czas, tak może do tygodnia, a potem wszystko wracało " do normy" Niestety ja mogłam sobie pozwolić na takie zabiegi tyko raz na miesiąc a czasem raz na trzy miesiące ze względu na dużą odległość jaka mnie dzieliła od bioterapeutki. Wiem, że bioterapia działa bo ja poprostu czułam energie w czasie zabiegu i nie była to kwestia ślepej wiary. Dobry bioterapeuta potrafi wspaniale oczyścić czakry i aurę. Ważne jest jednak aby nie iść do byle kogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem czy próbował ktoś mudr i czy ich wykonywanie daje jakieś efekty.?

Mudry to gesty czyli specyficzne układy palców, które pomagają na różne dolegliwości ( w necie jest dużo informacji o mudrach) np.

 

GYAN MUDRA

Ta na pozór prosto wyglądająca pozycja ręki jest w stanie rozwiązać wiele problemów zdrowotnych. Jest ona uniwersalnym środkiem przeciwko duchowemu napięciu i wewnętrznemu bałaganowi, wzmacnia pamięć, polepsza mozliwości koncentracji i wzmacnia duchowo. Powoduje rozluźnienie psychiczno-duchowe. Pomaga przy bezsenności i nadmiernej senności, przy depresjach oraz przy wysokim ciśnieniu krwi. Zaleca się szerokie praktykowanie tej Mudry, zwłaszcza, że pogłębia ona działanie innych Mudr.

POZYCJA:

czubek kciuka i palca wskazującego lekko stykają się. Pozostałe trzy palce pozostają wyprostowane /nie spięte/.

 

Być może ta mudra mogłaby nam pomóc w leczeniu nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa...Ale... To trzeba poznać bardzo dobrze i cwiczyć pod okiem specjalistów PRAWDZIWYCH a nie takich co sami uczyli sie z książek lub byli na kilku wykładach itd.

 

Indyjskie systemy (głównie Joga) i chińskie (Chikung , Tai-Chi) są poważnymi skomplikowanymi naukami i tylko z boku wydają się łatwe, lekkie i rozluźniające. A układy dłoni w tzw mudry są wyższą "szkołą jazdy" w tych systemach...

 

Dużo by pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie bo mudry są bardzo proste i nie wiem czy można coś w nich pokręcić jeśli nie ma się nauczyciela.

 

co do jogi i tai chi to się zgodzę, że bez dobrego nauczyciela lepiej się w to nie bawić. Kiedyś sama ćwiczyłam jogę z książki Iyengara i efekty były dziwne. Cwiczyłam ok. 70 minut kilka razy w tygodniu i po kilku miesiącach byłam bardzo wygimnastykowana i odczuwałam duży spokój, ale jednocześnie też...dużą depresję. Widocznie robiłam coś nie tak może źle dobrałam dla siebie asany, albo też nie prawidłowo je wykonywałam. Teraz ćwiczę rytuały tybetańskie i stan zdrowia mi się po nich poprawia, ale głównie od strony fizycznej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×