Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Wovka- to chyba o mnie było :smile:

Ty napisałaś do BladeM -''Nie masz honoru i kultury osobistej czy jak?'

a dostałaś odpowiedz- 'honoru i kultury osobistej nie ma za grosz Magdalena która wykopała koleżankę oraz jeszcze ją kopie gdy tamta nie może nawet odpowiedzieć'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, jest to mail sprzed dwóch dni. Dostałaś go, bo mi na niego odpisałaś. Poza tym, powtarzasz w kółko to samo co już mówiłaś wiele razy w tym wątku.

 

Scrat - jeżeli zostanę wyrzucona z waszego grona, to bedzie dla mnie zaszczyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques?! :shock: ...

 

Co się dzieje... Świat zwariował :(

 

Shad- Vasquesowi chodzi chyba o to, aby wyciągnąć konsekwencje także od innych osób (domyślam się że jakiś dym poszedł?). Nie wypowiadam się bo nie wiem o co chodzi ale tak zrozumiałam.

 

Ale szok. Szkoda. Wg mnie to naprawdę pozytywny chłopak a forum chyba dużo mu dawało. Może nawet za dużo, bo teraz może mu być ciężko bez :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia, nie gniewaj się ale zamilczaj już w tym temacie co 3 post Twój i nic z niego nie wynika tylko podsysa atmosfere pozatym zdominowałaś temat Adama i Tomasza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, masz rację. Za bardzo się rozpisuję. :-| Po prostu się trochę zdziwiłam. Od wczoraj cztery osoby odeszły. Sporo.

 

Dobra, milknę. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie kilka stron to jakiś oftop i tyle, do kosza bym dała. Jak ktoś chce iśc to niech idzie i już. A tu wielkie pożegnania itp. Weźcie ludzie na luz dajcie, to TYLKO forum.

 

[Dodane po edycji:]

 

Po prostu jakaś żenuła wielka.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pisanie tytułów, albo i samych tematów Caps Lockiem powinno być zawsze piętnowane ? Jak rozumiem, w netykiecie tekst napisany Caps Lockiem odczytywany jest jako krzyk. O ile zgadzam się z tym, by piętnować osoby "krzyczące" na innych, o tyle mam już wątpliwości czy podobnie powinno się traktować "krzyk", wyrażający rozpacz, bezsilność i to szczególnie na naszym forum ?

 

Z góry dziękuję za rozwianie, bądź potwierdzenie moich wątpliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pisanie Caps Lockiem jest zabronione, bo po prostu niewygodnie się wtedy czyta.

:?::?::?:

Czym niby różni się czytanie tekstu pisanego caps lockiem od takiego bez!?

 

Moim zdaniem każdy powinien pisać tak jak mu pasuje. Przecież wyraża swoje własne emocje.

Jeżeli już coś powinno być zabronione to czepianie się stylu innych użytkowników. Ostatecznie nikt, nikogo nie zmusza do czytania postów, które go drażnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt kto piszę całe posty z wielkiej litery nie jest 'piętnowany', lecz upominany. Śmiertelniczka słusznie zauważyła, że takie posty po prostu niewygodnie się czyta, podobnie z pisaniem całych postów na kolor inny niż standardowy. Nie przypominam jednak sobie, żeby ktoś dostał np. ostrzeżenie czy inną formę 'kary' za pisanie postów z caps lockiem. Polecam zapoznanie się z:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta#Zalecenia_netykiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym niby różni się czytanie tekstu pisanego caps lockiem od takiego bez!?

Odpowiedź masz w swoim poście.

 

Wybacz ale chyba jestem za głupia bo kompletnie nie rozumiem co masz na myśl :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólmy ludziom posiadać odrębne zdanie... A będzie dobrze wszystkim. :D

 

Ja mam pytanie dotyczące awatarów, dlaczego niektóre obrazki da się załadować, a inne nie? Wiem, wiem, że to sprawa rozdzielczości, czy jak to się tam nazywa. :mrgreen: Nie można byłoby tego zmienić, tak żeby dało się załadować dowolny obrazek?

 

PS: No w sumie to się nie znam i może rzeczywiście da się, a ja tego nie wiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solipsea- a może po prostu obrazek który chciałaś załadować jest za duży? Nie chodzi tylko o rozmiar obrazka, może po prostu za dużo on zajmuje? Bo z tego co pamiętam musi być do 10kb, może Twój ma więcej? Wtedy nie musisz zmniejszać rozmiaru tylko jakość zdjęcia -np programem IrfanView. Każdy obrazek można załadować :smile: Jak nie umiesz tego zrobić to możesz mi na maila wysłać, zmniejszę Ci go i rozmiar dostosuję.

 

Co do tekstów pisanych capsem- moim zdaniem nie powinno się tak pisać bo jest to niewygodne w odbiorze.

 

Ja mam pytanie- co z tymi emotami? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solipsea- a może po prostu obrazek który chciałaś załadować jest za duży? Nie chodzi tylko o rozmiar obrazka, może po prostu za dużo on zajmuje? Bo z tego co pamiętam musi być do 10kb, może Twój ma więcej? Wtedy nie musisz zmniejszać rozmiaru tylko jakość zdjęcia -np programem IrfanView. Każdy obrazek można załadować :smile: Jak nie umiesz tego zrobić to możesz mi na maila wysłać, zmniejszę Ci go i rozmiar dostosuję.

 

Co do tekstów pisanych capsem- moim zdaniem nie powinno się tak pisać bo jest to niewygodne w odbiorze.

 

Ja mam pytanie- co z tymi emotami? ;)

 

 

no wlasnie co z emotkami????pytalam juz ze 100 razy :D:roll::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oł Yeah ! :great: Dziękujemy Adminie :brawo:

 

Teraz będzie można lepiej wyrażać swoje emocje a to na pewno wpłynie pozytywnie na zrozumienie między użytkownikami i poprawne odczytywanie niektórych słów (kiedy np ktoś zażartuje a ktoś inny odbiera to za złośliwość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące awatarów, dlaczego niektóre obrazki da się załadować, a inne nie? Wiem, wiem, że to sprawa rozdzielczości, czy jak to się tam nazywa. :mrgreen: Nie można byłoby tego zmienić, tak żeby dało się załadować dowolny obrazek?

Wrzuć problematyczny obrazek jako załącznik, zobaczymy co da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×