Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Victorek, nic dodać nic ująć, powiem tylko tyle w tym temacie. Sama świeta nie jestem , nie raz brałam udział w 'gorącej' dyskusji, nie raz dostawałam upomnienia (słusznie zreszta), rownierz jestem na forum od 2 lat i niestety zauwazyłam ze to juz nie to samo, dlaczego? nie wiem , nie oskarzam nikogo, tak poprostu sie stało.

Jedno doprowadza mnie do iscie szewskiej pasji, 'autoreklama' niektorych uzytkownikow ( nie bede wymieniac bo nie mnie dane jest oceniac), cos w stylu 'Halo! patrzcie tutaj! Ja mam racje swieta racje!' :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą już nieraz zauważyłem, iż chorym daje rady w stylu jakby twardziela, w sposób czasem olewający, ignorancki.

Oczywiście jesteś w stanie podać linki do konkretnych postów, prawda?

 

Zresztą - jeżeli ktoś przychodzi tutaj żeby poużalać się nad sobą i nie zamierza nic ze sobą robić, to nie znajdzie we mnie wsparcia, bo to robi więcej złego niż dobrego (gdy człowiek widzi, że na forum znajdzie społeczność, której nie umie znaleźć w realu, może zupełnie odciąć się od tego reala, zamiast próbować walczyć, wychodzić z domu - a to chyba nie jest dobre?). Jeżeli zamierza naprawdę coś ze sobą zrobić, tylko nie wie jak - pomogę jak najlepiej potrafię.

 

Tak samo jak napisze ktoś z często poważnym zaburzeniem, porobi błędy pisząc to, to pierwsze co można zauważyć to nie próba chociażby jakiegokolwiek dobrego słowa, ale poprawienie błędów! W KOLORZE, żeby dać chyba jeszcze więcej upokorzenia nowej osobie, często w stanie krytycznym z powodu jakiegoś tam czesto poważnego problemu.

Odnośnie koloru: Wiesz co by było gdyby błędy nie były poprawiane w kolorze? Co chwila dostalibyśmy zarzuty, że ingerujemy w treść posta. Kolor jest kompromisem, żeby było widać dokładnie kto i co dodał. Żeby nie było, że "ja tego nie napisałem!". Przecież za błędy robione sporadycznie, literówki, nie ma żadnych ostrzeżeń itd. Po prostu są poprawiane.

 

Odnośnie nie odpisywania "dobrego słowa": Jeżeli ktoś ma coś do dodania w jakimś poście to pisze, jeżeli czegoś nie doświadczyłem, to nie odpiszę, bo nie mam co. Nie mam w zwyczaju, jak niektórzy (wszyscy wiemy o kogo chodzi), nabijać sobie postów, spamować każdego nowego tematu i pisać tylko po to żeby cokolwiek napisać. Zakładam że ludzie, którzy tu przychodzą, oczekują konkretnej pomocy, porad - niech takie rady dają ci, którzy mają coś w danym temacie do napisania. Już pomijając to, że czasem nie ma się czasu na wnikanie w posta - zawsze lepiej poprawić błędy, niż ich nie poprawiać, przecież m.in. od tego (wszyscy) jesteśmy.

 

Poza tym nikt nikomu nie zabrania pisać tego dobrego słowa, jeżeli czuje taką potrzebę. Dlaczego zakładasz że to rola admina/moda?

 

Ty zostałaś odbanowana z jednego powodu, bo wprowadzasz ruch na forum, i TYLKO dlatego.

Nie ilościowy ruch, a merytoryczna zawartość postów, przesądziły.

 

To nie jest kwestia obrażenia się czy coś. Pokazania, że odchodzę.

No cóż, ja mam inne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z przykładów, "po plamie na spodniach"

okropne-urojenie-t18478.html

Ubawić się szło.

Nie będę teraz przeszukiwał forum żeby udowodnić tobie, że tak jest jak ja to widzę.

Ja mam takie spojrzenie na to i tyle ode mnie.

Jak jest to możliwe proszę usunąć mój profil bez postów.

Pozdrawiam i nie chowaj Scrat urazy.

Powtarzam to tylko moje odczucia. Możesz miec je w d.upie tak samo jak ja mam twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie powinnam teraz napisać 'sto argumentów' ale tego nie zrobię. Tylko napiszę że nie gram w swoim życiu i nie siedzę na kafeterii. Myślałam że mamy podobny problem Victorku - dd z której ja wyszłam- i myślałam że stoisz ponad takimi konfliktami. Cóż... Teraz widzę że nigdy nie miałeś mnie za osobę z tymi samymi problemami a za 'tak żałosną i pustą że aż czujesz fizyczny ból'.

Ciekawe... :-|

 

p.s. Medalu nie chcę i nigdy nie chciałam. Bo niby za co? Za ilość moich postów 'o niczym'?

p.s.2. Też jestem na forum od dwóch lat, ponad. Po prostu wcześniej miałam inny nick, ale hasło zapodziałam przy reinstalce Windowsa i nie miałam jak go odzyskać (zablokowany e mail na którym była rejestracja, ale mniejsza o to).

p.s.3. To zadziwiające jaki wpływ ma na ludzi BladeM... Widzę że zrobiła niektórym użytkownikom porządną psychoanalizę, ale chyba gratis poszła jakaś hipnoza.

p.s.4 Tekst o ssaniu wujka Jurka po kulkach jest wyrwany z kontekstu całej wypowiedzi.

 

Pozdrawiam Cię i życzę wyjścia z DD, bo wiem że to koszmar (tak, wiem, pomimo tego iż wydaje Ci się iż nie wiem... :-| ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z przykładów, "po plamie na spodniach"

okropne-urojenie-t18478.html

Ubawić się szło.

Nie będę teraz przeszukiwał forum żeby udowodnić tobie, że tak jest jak ja to widzę.

Ja mam takie spojrzenie na to i tyle ode mnie.

Jak jest to możliwe proszę usunąć mój profil bez postów.

Pozdrawiam i nie chowaj Scrat urazy.

Powtarzam to tylko moje odczucia. Możesz miec je w d.upie tak samo jak ja mam twoje.

I jesteś pewny, że to nie była prowokacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że BladeM nawet zza grobu powoduje naprawdę cholernie ale to cholernie dużo zamieszania. Jeszcze nie widziałem, a jestem na forum od czterech lat, żeby jedna osoba wywołała taką wielką wojnę i tyle konsekwencji... :shock::roll::shock:

Co za szczęście, że już jej nie ma i nigdy nie będzie.

Myślę, że tu już nie chodzi o samą Blade. Ale o tym pewnie przyjdzie się nam przekonać po pewnym czasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z przykładów, "po plamie na spodniach"

okropne-urojenie-t18478.html

Ubawić się szło.

Nie będę teraz przeszukiwał forum żeby udowodnić tobie, że tak jest jak ja to widzę.

Ja mam takie spojrzenie na to i tyle ode mnie.

Jak jest to możliwe proszę usunąć mój profil bez postów.

Pozdrawiam i nie chowaj Scrat urazy.

Powtarzam to tylko moje odczucia. Możesz miec je w d.upie tak samo jak ja mam twoje.

Kurczę Victorek, nie odchodź! :evil: Wysoko ceniłem sobie zawsze Twoje posty. Przemyśl jeszcze proszę swoją decyzję. :( To forum dużo straci bez Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladeM napisała- ''To ja BladeM wysylam to na pw bo nie wiem czy zaraz na forum moja wypowiedz zmaza.

Najpierw chciala bym podziekowac tym co tu walcza( nie o mnie tylko o wlasne prawa, bo jesli mi sie tak zdazylo to kazdemu innemu moze tez sie tak zdarzyc)

 

Nie planuje wracac na forum i prosze : Polekite, Agusiaww, Viktorek i innych aby nie robili se ze wzgledu na mnie problemow.''

 

 

 

 

Jeśli odchodzą w imię przyjażni to i tak nikt ich nie zatrzyma (Polakita, Victorek, bo Agusia chyba zostaje (?)).

 

[Dodane po edycji:]

 

A poza tym to czuję, że niektórzy chyba oczekują ode mnie iż położę się teraz krzyżem i powiem ''Zabierzcie mi rangę 'obserwowany' -w imię sprawiedliwości.'' Ale nie zrobię tego, nie jestem samarytanką. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Dodane po edycji:]

A poza tym to czuję, że niektórzy chyba oczekują ode mnie iż położę się teraz krzyżem i powiem ''Zabierzcie mi rangę 'obserwowany' -w imię sprawiedliwości.'' Ale nie zrobię tego, nie jestem samarytanką. :-|

 

inni po prostu oczekują, żeby to forum miało wartość merytoryczną, a nie tylko rozrywkowo-towarzyską. wielka szkoda, że odchodzą takie osoby jak Victorek, jednak to ich wybór, nikt nie musi się "kłaść krzyżem". może warto przemyśleć swoją postawę by uniknąć błędów w przyszłości. wsio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu już jakiś czas, wcześniej byly kłotnie, owszem, ale ta sprawa urosła do monumentalnych rozmiarów. Były ostrzeżenia słowne, jak to nie pomagało, pierwsze ostrzeżenie, jak to dalej nie przynosiło skutków, temat lądował w koszu, i tęcza po burzy. Tylko, że jak pamiętam to słowne ostrzeżenie było zaznaczone w poście, że użytkownik otrzymał upomnienie, a następny raz grozi ostrzeżeniem i wtedy każdy jasno wiedział, kto nie trzyma się regulaminu, kto wszczyna awantury, itp. Teraz mi tego brakuje. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli odchodzą w imię przyjażni to i tak nikt ich nie zatrzyma (Polakita, Victorek, bo Agusia chyba zostaje (?)).

 

[Dodane po edycji:]

 

A poza tym to czuję, że niektórzy chyba oczekują ode mnie iż położę się teraz krzyżem i powiem ''Zabierzcie mi rangę 'obserwowany' -w imię sprawiedliwości.'' Ale nie zrobię tego, nie jestem samarytanką. :-|

Mam nadzieję, że nie piszesz o mnie, Magda. Bo ja do Ciebie nic absolutnie nie mam. Przeciwnie. Dodatkowo uważam, że zarówno Ty, jak i Victorek jesteście ciekawymi osobami i wnosicie dużo do forum. Każde w innym zakresie. Dla mnie różnorodność i różnice między ludźmi są zaletą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie Miki, nie o Ciebie chodziło :smile:

 

Co do zastanawiania się nad swoją postawą itd- jeśli o mnie chodzi to jestem jaka jestem i nie mam chęci się zmieniać, bo jest mi dobrze samej ze sobą i ze swoim zachowaniem. A to jak mnie ktoś odbiera- to są subiektywne odczucia każdego z Was. Tak samo ja każdego z Was inaczej odbieram, subiektywnie.

 

A to że czasem piszę 'rozrywkowo' - może i mam NL ale to nie znaczy że mam usiąść na dupie i płakać. Trzeba żyć. Zawsze byłam optymistką i 'choroba' tego nie zmieniła. I nie zmieni! I myślę że takie pozytywne posty przyniosą więcej dobrego niż pisanie w kółko 'Boże jak mi żle, życie jest do dupy, świat jest do dupy'.

 

Nawet w cierpieniu nie wolno tracić optymizmu i nadziei. A jeśli przez mój 'rozrywkowy' styl pisania odbiera mnie ktoś jako 'idiotkę która nic nie wie o nerwicy' ... to cóż, myli się i tyle. Bo swoje w życiu już wycierpiałam z tym g**nem, i myślę że wystarczy.

 

Amon dobrze napisał- zadziwiające że nawet 'zza grobu' BladeM potrafi takie burze wszczynać.

 

To może niech każdy napisze jaki ma problem ale konkretnie i bez ogólników. Bo na razie to wszyscy piszą ale tak 'o dupie Maryny' jak to się mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem więc że każda z Was sobie nic nie może zarzucić? I zawsze piszecie posty tak merytoryczne że bardziej się nie da? Tak?

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Bo łatwo komuś coś zarzucać, ale trzeba się najpierw zastanowić czy na własnym kwadracie ma się czysto. Nie byłabym tego taka pewna będąc na Waszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałam że mam prawo do wypowiedzi :roll:

Dlaczego mam dać sobie siana? Bo zadaję niewygodne pytania?

 

Nie musisz mi odpowiadać. Ale następnym razem jak zechcesz znowu o coś mieć pretensje do mnie (Ty czy np Agusia) to zastanówcie się po prostu w duchu czy Wam nie można tego zarzucić.

 

Z mojej strony koniec dyskusji. I życzę dużo merytorycznych postów - przyda Wam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, owszem kazdy moze sobie cos zarzucic, ale co do tej merytorycznosci to prawda, w 90% postów piszesz na swoj temat, o osobie, o ciuchach, o facecie, co robisz w danej chwili,,,jak dla mnie to nie jest zawartosc merytoryczna :) Jeszcze sobie przewinelam Twoje posty i jak doszlam do 5 stron (nie wklejam, bo po co-tych stron), a jedynie dwa posty byly na temat nerwicy, ktore by mozna bylo uznac za naprawde przydatne :) ALe jak sama napisalas nie pracujesz, forum jest dla Ciebie w jakis sposob zajeciem i ok :) Mnie to nie przeszkadza..bo tez o samej nerwicy non stop pisac nie mozna, ale i nie da sie tego podciagnac pod zawartosc merytoryczna -mimo najlepszych checi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o kim mam pisać skoro nie o sobie? O mojej babci?

 

Nie samą nerwicą człowiek żyje. A żeby stwierdzić czy moje posty są przydatne czy nie to trzeba by przeczytać wszystkie- wtedy można coś powiedzieć. Bo pięć stron to troszkę mało - tym bardziej że ostatnio faktycznie mało się wypowiadam w tematach 'technicznych'- a to z racji tego że sama jestem w gorszej formie, a skoro sama nie czuję się najlepiej to nie będę innym radzić co mają robić aby się dobrze czuć.

 

I na pewno też macie wiele postów 'o niczym' ale nikt Was z tego nie lustruje. Więc dlaczego mnie z tego spowiadacie? Jakim prawem? Czy ja się czepiam tego że np większość postów Tet zawiera jedno zdanie najczęściej ironicznej krytyki? Nie. Bo to jej sprawa.

Jeśli kogoś denerwuje moja osoba czy moje posty to proszę je omijać- i nie będzie problemu.

 

No ale dobra, miałam dać sobie siana więc daję. Trzeba wyjść na rower- wolę to niż siedzieć na tyłku i się użalać jak mi żle :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda ale ilosc nie swiadczy o jakosci :mrgreen: To tak na koniec podsumowujac :)

A co do odejscia z forum Polakity i Victorek to mam nadzieje, ze przemyslicie to i wrocicie, kiedy emocje opadna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×