Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

a mój dzień zaczął się kiepsko.. śniło mi się że mój chłopak miał wypadek i nie przeżył..i jakieś dziwne bóle mam i problemy z ORTOGRAFIĄ (?!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, welcome in hell... A teraz wyobraz sobie jeszcze skrajne zmeczenie + swedzace oczy i amazonke w nosie. Czuje sie dzis jakby przejechalo po mnie stado bawolow. Systane poszlo w ruch, z nosa mi kapie. Zaraz jade na terapie, a tak mi sie nie chce tylka z domu ruszac, ze to sie w glowie nie miesci. No ale musze... Tzn i chce i musze. Jeszcze pies ma sraczke :evil: Nie nabrudzila w domu, ale na korytarzu owszem. Juz nie wytrzymala i poszly jej zawory. Smrod jak nie wiem, omal sie nie porzygalam jak to sprzatalam.

 

No współczuję, Agaska... :roll: Hmmm, po mnie chyba te same bawoły przejechały, totalna masakra. :P:roll: Może terapia podniesie Cię chociaż trochę na duchu... Ja jadę jutro, i mam gorącą nadzieję, że będę się lepiej czuć niż dziś. :roll:

 

Madzia, dobry pomysł z tym rowerem, ja może po południu zbiorę siły i chociaż na spacer wyjdę, w okularach przeciwsłonecznych :P , przy bólach głowy mam straszny światłowstręt. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzien zakrècony :D czekam na malza,dzisiaj mu sciàgajà gipsy.dzwonil do mnie i podobno wszystko swietnie siè goi,i do dwoch miesiècy moze powrocic do pracy-jakiejkolwiek,nie ma zadnych zastrzezen i chirurg i kardiolog i pulmonolog.jedynie czego nie moze to nigdy juz palic papierochow i pic np;gorzalki :twisted::twisted::twisted:

Natomiast u mnie wystàpila alergia na lek hormonalny..piers dalej mnie boli i muszè isc do lekarza rodzinnego,ale to jutro wieczorem,bo dzisiaj ma urlop,natomiast ja pracuje jutro do wieczora.Moj ginekolog powiedzial,ze ten bol moze wystèpowac wcale nie od piersi ale od serca!!!czyzby nerwica powrocila wlasnie w tej postaci??bol jest niemilosierny przede wszystkim w nocy.w dzien jakos siè trzymam.no coz,dowiem siè jutro na razie nie panikujè :D co u was kochani??pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, nie podniesie. Terapeutka bardzo zle sie czula i poprosila mnie o przelozenie wizyty. Ech, po co ja tam jechalam? A dzwonilam to mi zolzy z rejestracji powiedzialy, ze normalnie mam przyjechac bo wejde :evil:

 

Z nosa dalej kapie. Kicham, smarkam i tre oczy. Choc Systane w ruch poszedl, to chyba jeszcze je zakrople. Nie chce brac leku... bo mam nowy i sie boje, a dawka POTEZNA (120mg!). To lek nowej generacji, a ja do tej nowej generacji podchodze baaardzo ostroznie. Wiele lat bralam Virlix i bylo ok, ale lekarz nie chce go laczyc ze Spamilanem i dal mi Telfexo. Poza tym, wieksza dawka zeby nie bylo reakcji anafilaktycznej jak sobie zjem cos, w czym np bedzie orzeszek. A na ulotce pisze, ze od samego leku moze wystapic taka reakcja - swietne pocieszenie, nie? :roll:

 

Jedyna na razie dobra rzecz jaka mi sie dzis przytrafila to to, ze zaliczylam kolokwium z gramatyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudunia, A co ma powiedzieć, temu co Ci dolega nie zaprzeczysz, świadomość tego tylko pomaga.

Mnie rano ciągnęło na wymioty, teraz już jest dobrze.

Jestem Szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzein słoneczny pogode mozna pochwalic i mi sie nic nie chce,w glowie mam rozne mysli gubie sie ...zawalilam coś czego nie powinnam zawalic;/

dzis probowalam wmowic sobie,ze sie nie boje ..ale atak ciezko przywyciezyc..a tak wogole to czuje sie bardzo brzydka nijako mnie to ogranicza rowniez w kontaktach miedzyludzkich:((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takajakaś18, Wszystko się da naprawić i poprawić, daj swoje zdjęcie na forum to Co odpowiem czy jesteś brzydka.

Mój dzień:

Zajebiście, myślałem, że w chemii będzie cienko a pani że radzę sobie wspaniale :DD

Mam 5 z Chemii i Biologi. :P

Jestem w świetnym humorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa odczuwam fale gorąca i trzęsą mi się ręce pomimo że mam dobry humor i nie jestem specjalnie zdenerwowana..czy to możliwe że to od seroxatu? :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz,dziwny ten dzien..a co to za zaraza dzisiaj z tym odchodzeniem ludzi z forum??smutne to niestety.Muszè isc do okulisty,dzisiaj nie pierwszy raz mi siè zdarzylo,ze czytajàc cos,nie widzè liter..tak jakby ich nie bylo.Za duzo emocji jak dla mnie na dzisiaj,czujè siè stara i zmèczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie cudownie, wybrałam sie po roku prawie do fryzjera i jestem wniebowzięta :D dosłwonie. Rafał to chodzący męski rozpieszczacz :D nie doość, że miło powita, masaż głowy zrobi, zaprosi na weekend, to jeszcze świetną fryzurę zrobi. Aż mu się rzuciłam na szyje po wszystkim.

 

ps. Raf to jedyny facet, któremu płacę za to, żeby robił mi dobrze. Ale jest wart swojej ceny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, mowisz kupa gnoju??ja mam hasiok dzisiaj zamiast glowy.a te ''e-funkcyjki''muszè siè niestety podszkolic; :D za duzo lekarzy w tym tygodniu,za duzo pracy,za duzo stresu zwiàzanego z wypadkiem mèza,wariujàce hormony,problem ze wzrokiem,oczekiwanie na przyjazd cory...uf ile kurfa mozna wytrzymac??nie jestem kobietà kombajnem-nie sram kwadratami.

Zdecydowanie potrzebujè weekendu bez lapka i tylko w towarzystwie mojej drugiej polowy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . Większość z Nas ma dziś tzw " gorszy dzień " ja dziś jestem po kilku stanach przed zawałowych ale jest już ciemno ( jak w piosence Kupicha ;) ) a to oznacza że wkrótce będzie już dobrze ! Noco trwaj kocham cię jesteś cudowna tylko wtedy w ciągu doby czuje się dobrze między 22:00 a 6 rano :( jestem jak cisza nocna ehh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×