Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwca lekowa - POMOCY!!!


pindzix126

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Pisze na forum bo szukam pomocy , pocieszenia u ludzi ktorzy maja nerwice lekowa. Mam 24 lata z nerwica walcze od wrzesnia 2009 roku. 2 lata temu zachorowalam na raka tarczycy. Przeszlam operacje leczenie jodem promieniotworczym. Od wrzesnia zaczely sie leki ze jestem chora ze rak sie odnowil. Ciagle zle sie czulam mialam dusznosci bole glowy. Zolodek zaczol strasznie dawac mi popalic byl spuchniety bolal i ciagle mialam biegunke. Zaczelam sie martwic ze naprawde cos mi sie robi. Zrobilam grastoskopie badania ok. W tym roku w styczniu bylam w szpitalu na dalszym leczeniu jodem. Badania wyszly dobrze scyntygrafia calego ciala tez. Nie podali mi jodu. Myslalam ze po szpitalu wszystkie leki znikna a tu bylo tylko 4 dni spokoju. Uwazam ze jest coraz gorzej. Caly czas chce mi sie plakac boje sie wychodzic do duzych sklepow boli mnie glowa mam ucisk w klatce piersiowej czasami mam tak ze nie moge zlapac oddechu serce wali jak mlot poca mi sie rece jest mi slabo mam wrazenie ze zaraz zemdleje. Najgoresze jest to ze to przychodzi znienacka i nie raz mam takie ataki ze mysle ze to koniec. Zaczelam barac afobam 0,25 mg troche mnie te tabletki uspokajaja ale mimo wszystko i tak mam ataki paniki. Cala rodzina ma mnie juz dosyc cierpi tez na tym moje dziecko i maz. Czasami siedze i placze juz bezsilnosci :( Kiedys bylam pogodna chcialo mi sie zyc a teraz nic nie ma dla mnie sensu i w zyciu bym sie nie spodziewala ze nerwica moze byc tak straszna choroba. Zamierzam pojsc do psychiatry ale musze poszukac jakiegos dobrego.Czasami mam juz mysli samobojcze zeby przestac juz cierpiec. Bog dal mi druga szanse pokonalam chorobe a tu teraz to cholerstwo. Napiszcie jak wy sobie radzicie z ta choroba i jak staracie sie pokonac te leki jak was juz dopadna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie niestety w szpitalu nie mialam zadnej opieki psychologa. Lezalam ze starszymi paniami a one tylko patrzyly pogardliwie i dziwily sie mojemu calemu podejsciu do sprawy . Latwo sie mowi ze wez sie w garsc. Co do tarczycy to wycieli mi ja cala wiec bede miala nadczynnosc lub nie doczynnosc bo biore eutyrox 100 i 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dobry endokrynolog, który ustabilizuje Twoje hormony. Jeśli Twoje samopoczucie nie ulegnie poprawie, wtedy psycholog i psychiatra. Ale musisz mieć pewność ,że wszystko jest ok fizycznie, bo po co na darmo faszerować się psychotropami. Jak długo jesteś po ostatnim zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×