Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

scrat, a jak sie te gify wstawia? To moze byc ze strony www? Czy trzeba na pulpit najpierw machnac?

jeżeli chcecie z jakichś stron zewnętrznych wrzucać to tak:

post297348.html#p297348

jeśli zaś emotkę macie na pulpicie to wrzucacie ją na jakiś serwer (np. http://www.tinypic.com/ ) i wtedy reszta jak w podanym odnośniku do posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica pomiędzy wybuchem (bo ktoś nie wytrzymał, miał zły dzień albo coś) a celowym, wyrachowanym działaniem.

I tu się zgodzę - BladeM często prowokowała w sposób świadomy. Magda raczej działała pod wpływem impulsu, chwili. Dlatego uważam, że decyzja została podjęta słusznie co do zbanowania BladeM i przywróceniem Magdy- jako obserwowanej - widać ,że dziewczyna skorzystrała z szansy.

 

Co do emotów skcrat- ja kce takiego baranka jakiego ty masz ! :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzik?! Chyba muszę zmienić psychiatrę, albo soczewki, albo to i to :lol:

 

Dobra, nie róbmy OT. Więc jak będzie z tymi emotami? Oj nie bądzcie żydy, dajcie chociaż kilka. Tak trzeba będzie z innych for pożyczać, a co my gorsi jesteśmy? ;) Co najwyżej inni, ale nie gorsi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post BladeM przez pomyłke umieszczony na forum publicznym, przeniosłem go tutaj. Cytując pierwszy wers 'zaraz na forum moja wypowiedz zmaza' - nie, nie zmażemy go, bo chcemy się do niego odnieść:

To ja BladeM wysylam to na pw bo nie wiem czy zaraz na forum moja wypowiedz zmaza.

 

 

 

 

Najpierw chciala bym podziekowac tym co tu walcza( nie o mnie tylko o wlasne prawa, bo jesli mi sie tak zdazylo to kazdemu innemu moze tez sie tak zdarzyc)

 

Nie planuje wracac na forum i prosze : Polekite, Agusiaww, Viktorek i innych aby nie robili se ze wzgledu na mnie problemow.

 

Postanowilam napisac tego posta, poniewaz jestem troche starsza od was i przezylam w Polsce okres ktory wy znacie tylko z ksiazek do historij.

 

Przychodzac tu na forum mialam jako cel, pomodz ludzia ktorym nie jest dany taki system sozialny zwiazany z leczeniem jak ja mam tu w niemczech. Rowniez bylo moja intencja w jakis sposob zaspokoic moja tesknote za krajem, ojczyzna i jego mowa.

 

Po paru miesiacach na tym forum, zrozumialam ze moja ojczyzna polska juz nie jest i nigdy nie bedzie, moje miejsce jest tu. W tym kraju mam WOLNOSC SLOWA, PRAWA DLA WSZYSTKICH ROWNE bez wzgledu na pochodzenie...czego o tym forum nie moge powiedziec.

 

Czytajac teraz te posty i wypowiedzi Administratora musze przyznac ze sie czuje jak w 1981 w Polsce gdy nalozono stan wojjeny...mialam wtedy 13 lat, budzac sie rankiem w ferije zimowe wygladajac przez okno i widzac czolgi na ulicy...w wieku 13 lat bardzo szybko nauczylam sie ze nie moge wszystkiego wypowiadac co mysle jak wiekszosc polakow wtedy.

 

Tak jak tu na forum.

 

Wyjezdzajac z polski 23 lata temu i oddychajac pierwszy raz niemieckie powietrze czulam sie wkoncu wolna...wolna od zakazow, wolna od przykazow, wolna od norm ktore uciskaly moja osobowosc....

 

Dzies po 29 latach czytajac to forum, czuje sie jak bym zrobila wycieczke do przeszlosci i czasow komuny, albo mowisz na co my ci pozwalamy albo poprostu znikasz...

 

Rowniez korupcja z czasow komuny odrzyla na tym forum...

 

-magdalena dostala upomnienie, ostzezenie i bana, obrazala bluzgajac publicznie..zakladala mase kont blagajac i skomlac aby wrocic na forum , dostala opcje extra

 

-ja mialam oupomnienie , ostzezenie, bana...zalozylam drogie konto i nie mam opcji extra

 

bo wedlog wypowiedzi Administratora prawo takie samo dla wszystkich....

 

Przy pierwszym odejsci z forum pisalam z prywatnego maila do Pana Tomasza opisujac szykany Scrata na pw w stosunku do mnie...odpowiedz Pana Tomka....nie mam na to wplywu bo nie mam wgladu do pw...co jest na pw prosze na pw wyjasnic..

 

Owszem obrazilam magde na pw, ale po tym jak zaatakowala mnie i moje dzieci...nie chce wchodzic w drobiazgi bo nie bede znizac sie do poziomu magdy.

 

Dziwi mnie tez (ale przypomina mi komune) fakt ze zostala wysluchana strona magdy nie dajac mi szansy aby samo siebie obronic lub ujawnic fakty ktore moze nie usprawiedliwiaja mojego zachowania do magdy ale pozwalaja zrozumiec moja reakcje.

 

Ale poniewaz Administrator Scrat i tak mial ciagle cos do mnie , skorzystal poprostu z okazji...

 

Wiecie 29 lat temu masa ludzi moze i wasi rodzice walczyli dokladnie z takimi schematami jakie tu na forum sa stosowane, nie jedni dostali w czasie strajkow palami za walke o wolnosc slowa i przekonania. Ja majac 16 lat osobiscie w Gdansku na wlasnym ciele sie przekonalam jak palki komuny bola. Wasi rodzice lub dziadkowie walczyli po to abyscie mogli bez leku wypowiadac swoje mysli nie czujac nad glowa reki komuny...a wy dzis tworzycie tu na forum subkomune...

 

Wiecie mimo ze bylo mi brak ojczyzny i tesknota za moimi korzeniami bardzo mnie bolaly , wynioslam cos pozytywnego z tego forum.....wkoncu wiem gdzie moje miejsce...wkoncu przypomnialam sobie jak sie oddycha wolnoscia , wolnoscia slowa i mysli.

 

Co do magdy nie chce sie naprawde rozdrabniac na szczegolach, ale ta sytuacja zaistniala bo prowadzac normalna konwersacje na pw wyrazalam moje WOLNE mysli i poglady , ktore magdzie nie pasowaly i mnie obrazila..to jeszcze malo, ale tknela moje dzieci...a ja jestem 1000000% matka i jak ktos ruszy moje dzieci to niestety ale bede sie zachowywac jak lwica....

 

Nie wiem czy do kogos to dotrze ale moze warto sie zastanowic co tak wlasciwie tu robicie ...uzytkownicy nie maja prawa do WOLNYCH wypowiedzi...takie same forum jest w nieczech i nikt nie dostaje bana za wypowiedzi jesli temat jest za goracy jest zamykany po uprzedzeniu...ale jako ludzie jestesmy traktowani demokratycznie ....

 

Zycze powodzenia w odnawianiu komuny ...przypominam ze jest to utopia tak jak 29 lat temu i tylko czekac az uzytkownicy znajda inne forum gdzie ich prawa do wolnej wypowiedzi beda szanowane...

 

BladeM

 

[Dodane po edycji:]

 

magdalenabmw napisał(a):

agusiaww napisał(a):

To administratorzy maja wglad w poczte na forum?

 

 

Nie mają. Admin poprosił mnie abym przesłała mu te wiadomości. I tak zrobiłam.

 

Ale z mojej strony naturalnie są do wglądu- jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę mi dać znać na pw, mogę wysłać i moje i BladeM wiadomości i screeny - żeby nie było wątpliwości że ja jej w żadnym punkcie nie obraziłam (pilnuję się, bo szkoda by mi było wylecieć).

 

Chociaż przyznam że byłam wściekła, jednak się pilnowałam. Gorzej mogłoby się skończyć gdyby stała obok mnie i takie rzeczy mówiła na mój temat. Ale na szczęście tak nie było

 

 

 

Jak bys wtedy stalo prze demna nigdy bys sie nie odwazyla mi tego powiedziec co mi napisalas....do tego jeszcze masz daleko

 

Porównywanie forum do komuny? To już jest gruba przesada z Twojej strony BladeM.

-magdalena dostala upomnienie, ostzezenie i bana, obrazala bluzgajac publicznie..zakladala mase kont blagajac i skomlac aby wrocic na forum , dostala opcje extra

Jakie konta? O czym Ty mówisz? Magda nie założyła żadnego konta. Nasza korespondencja wymieniana była przez portal n-k i poprzez e-maile tak jak to było w Twoim przypadku, w którym między innymi straszyłaś Scrata złożeniem wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich. Kto tu jest nie fair?!

 

Powyższy post tylko mnie umocnił w słuszności naszej decyzji w sprawie wykluczenia Ciebie z forum. Porównując nas do komunistów pokazałaś to co my widzieliśmy już dawno, ale nie pisaliśmy tego mając nadzieje, że jest to mylna opinia.

 

Przez sytuacje na forum masz śmiałość mówić "ojczyzna polska juz nie jest i nigdy nie bedzie, moje miejsce jest tu" ?! Dla mnie powyższy post jest skandaliczny od początku do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie..kurczè jak slyszè co mam gdzie wstawic jakies tagi itp;to glupiejè!!hej zlitujcie siè!!ja mialam informatykè w liceum na komputerach zx-spectrum czy jakos tak.Wszystko co dotyczy sciàgania z internetu to dla mnie czarna magia po prostu :twisted: aczkolwiek dziisaj sama scigalam Housa :mrgreen: naprawdè jestem beztalenciem komputerowym,zdarzajà siè takie przypadki.Sorki,w sciàganiu Housa znajomy z gg mi pomogl..ach.

 

ps.przepraszam ja na temat emotow nie na temat tej calej Bladej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie konta? O czym Ty mówisz? Magda nie założyła żadnego konta. Nasza korespondencja wymieniana była przez portal n-k i poprzez e-maile tak jak to było w Twoim przypadku, w którym między innymi straszyłaś Scrata złożeniem wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich. Kto tu jest nie fair?!

W kwestii formalnej - groźby złożenia wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich, że śmiem edytować posty BladeM i poprawiać jej rażące błędy, dostawałem na pw tu na forum, zanim ban jeszcze został nałożony.

 

Porównując nas do komunistów pokazałaś to co my widzieliśmy już dawno, ale nie pisaliśmy tego mając nadzieje, że jest to mylna opinia.

Dokładnie.

 

Na miejscu tych, którzy tak zaciekle bronili BladeM nie znając sprawy ani prawdziwej twarzy tej osoby, byłoby mi w tym momencie bardzo wstyd.

 

Każde kolejne konto założone przez tą osobę po obchodzeniu banów na IP będzie usuwane razem z postami natychmiast i bez ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''wszem obrazilam magde na pw, ale po tym jak zaatakowala mnie i moje dzieci...nie chce wchodzic w drobiazgi bo nie bede znizac sie do poziomu magdy

 

to jeszcze malo, ale tknela moje dzieci...a ja jestem 1000000% matka i jak ktos ruszy moje dzieci to niestety ale bede sie zachowywac jak lwica....

 

 

Jak bys wtedy stalo prze demna nigdy bys sie nie odwazyla mi tego powiedziec co mi napisalas....do tego jeszcze masz daleko''

 

:shock::shock::shock:

 

Ja bym chciała przeczytać GDZIE ja obraziłam BladeM w privach albo nie daj Panie Boże jej dzieci! :shock: Szok.

Nic takiego nie miało absolutnie miejsca i mam na to dowody. Ja za to dowiedziałam się że w domu mnie nie kochali, ze chłopak mnie nie kocha, że kłamię, że jestem idiotką i całe moje życie zostało podjęte analizie. No ale mniejsza z tym.

 

Broń Panie Boże... :shock:

 

[Dodane po edycji:]

 

Hehhe Wovka- BladeM a nie Bladej ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak sie odezwie dla mnie to jest śmieszne troszeczke Pani BladeM myśli ,że ma wiecej lat mieszka sobie gdzieś tam nawet mnie nie obchodzi gdzie strasząc rzecznikami mysli ,że pozjadała rozumy i każdy jej ulegnie ,konfliktów aż za dużo spowodowała nie wiem ale o czym się tu wogóle dyskutuje narazie to dostrzegam nie powrót do przeszłosci nas droga Pani BM tylko śmieszne zachowanie z przed lat ludzi którzy pracowali za granica droga dziewczyno to już nie te czasy nie ma sie czym chwalić jesteś tak samo obywatelem europy jak my Polacy szukaj forum w tej Twojej wolności tylko pytanie czy tam sie chwalisz ,że jesteś Polka -niewydaje mi sie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, no tak masz racjè,Blade M.a tam na jedno wychodzi :P jesuu mam nadziejè ,ze ja po 20 latach na obczyznie ,nie bèdè tak kaleczyc jèzyka jak Blade Em..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie lubię takiej postawy, że jak coś nie pasi to jest zwalanie całego zła tego świata, uogólnianie, generalnie odnoszenie się do Forum jako do całej społeczności Polski.. :roll:

ja chciałam być miła i starałam się jak mogłam, ale post o komunie mnie dobił :shock:

i zaskoczył, bo -niestety-myślałam, że Blade jest jednak trochę inną osobą, że nie kieruje się stereotypami.

my mistake :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, a ja ją wyczułam od pierwszego jej posta tutaj :twisted: Może powinnam medium zostać :roll: I dostałam wtedy ostrzeżenie. Ale nic to, było warto, najważniejsze że teraz widzicie jaka ona jest naprawdę.

 

Mnie najbardziej denerwuje jak ktoś zgrywa psychologa, stawia diagnozy i robi psychoanalizy on-line. A do tego wpiera kłamstwo. U mnie było tak że np napisałam w temacie 'Mój dzisiejszy dzień' -''boli mnie ząb, muszę jechać do dentysty, a potem szkoła'' a zaraz dostawałam pw o treści- ''I znowu się tłumaczysz. I tak nie pójdziesz do szkoły, chociaż masz wymówkę. Znowu kłamiesz.'' A jak mój facet napisał w jednym temacie posta z mojego konta to dostałam pw o treści ''Jesteś bezczelna kłamczucho, żeby się pod faceta podszywać i robić z jego matki idiotkę'' .

 

Było warto dostać ostrzeżenie, skoro teraz widzicie jaka jest prawda. Ja po prostu zauważyłam to od razu.

 

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fobia- bo ona już jest w 100% zdrowa jak to często podkreślała, nie ma nerwicy, więc jej zachowanie jest lepsze i zdrowsze niż nasze. :roll: Zdrowie pełne. No, nie licząc oczywiście tego że się ma ataki i się je leki i inne takie gorsze niż leki, o których już tu nie będę pisać aby jej nie pogrążać.

 

Także trzeba sobie dać już spokój, zapomnieć... i żyć dalej, może nie będąc w 100% zdrowymi, ale jednak 'normalnymi' ludzmi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zamierzam niczego się wstydzić Scrat.

 

Ogólnie tak szczerze mówiąc sam sobie się dziwię, iż w takich kłótniach uczestniczę. Kompletnie to do mnie nie podobne.

Ale jakoś cała ta sprawa pozostawia we mnie spory niesmak, nie wiem dokładnie dlaczego.

I jeszcze raz mówię, sam sobie się dziwię ale muszę to napisać.

 

Np. teraz Magda, która prawie ubiega się o medal za to że jakże skutecznie wyeliminowała Blade. Przecież to jest tak żałosne i puste, że aż czuję fizyczny ból.

 

Ja się nie odnoszę już do ostatniego postu Blade.

Dlatego, że uważam, iż Polacy to jednak najlepszy naród z całej Europy :) Dlatego też nigdy stąd nie wyjechałem.

Jednak jakoś nie mogę znieść pewnej arogancji, pokazania kto tutaj rządzi, w sensie nasza własność (forum) my możemy wszystko.

A innych tak naprawdę macie głęboko w tyle. Nie ten to inny będzie pisał.

Szczególnie taką postawę można wyczuć u "admina" Scrata.

Zresztą już nieraz zauważyłem, iż chorym daje rady w stylu jakby twardziela, w sposób czasem olewający, ignorancki.

Sorki Scrat ale takie mam odczucia i wiele postów o tym świadczy. Nie mówię, że wszystkie ale sporo.

Ja wiem, że nie mogę tobie zabronić takiego stylu bycia, ale myślę, że administracja na forum powinna brać więcej odpowiedzialności za słowa. Szczególnie, że jest to forum o dosyć poważnych problemach, zaburzeniach, chorobach psychicznych. Może to twój sposób na odnalezienie własnej wartości...nie wiem.

 

Może jestem po prostu ciepłą kluchą, jakimś cholernym wrażliwcem ale kolą mnie takowe ignoranckie wypowiedzi.

Tak samo jak napisze ktoś z często poważnym zaburzeniem, porobi błędy pisząc to, to pierwsze co można zauważyć to nie próba chociażby jakiegokolwiek dobrego słowa, ale poprawienie błędów! W KOLORZE, żeby dać chyba jeszcze więcej upokorzenia nowej osobie, często w stanie krytycznym z powodu jakiegoś tam czesto poważnego problemu.

Ja nie mówię tutaj o błędach, które ktoś robi nagminnie bo takie coś jest faktycznie nie dopuszczalne.

Ale widzi się ten pierwszy gest i często ta osoba chora pierwszy raz pisząca tutaj też widzi - ale brak tego gestu.

Wiele by przytaczać. Po prostu wiem, że każdy z nas jest człowiekiem ale moim zdaniem zarządzający takim forum powinni czuć więcej odpowiedzialności za chorych, których na forum wpuszczają. Powinni zważać na swoje wypowiedzi i zresztą moderatorzy tak samo.

Własne forum bo własne forum ale jednak dla wszystkich i to nie zdrowych ale często naprawdę bardzo chorych osób.

Ja nie snuję tutaj żadnych teorii spiskowych ani niczego takiego. Nie mam nic do modów.

Tu od razu ukłon w stronę

Linki, Pstryka których dobrze wspominam i czasem i mnie coś doradzili konkretnego.

Paradoksy znaczy my akurat w postach rzadko się spotykaliśmy ale masz fajne oczy :)

Ridlic bo też ma fajne oczy :) A tak serio potrafi się zdystansować do pewnych rzeczy

Wielki Szacun też dla Shada, że w ogóle 5 lat temu założył takie forum, które dało na pewno wielką pomoc chorym na ten nasz syf.

 

Większość pomyśli, ze jak mi się nie podoba to mogę nie pisać.

I właśnie nie zamierzam już odwiedzać fourm bo jakoś mnie zraziło to wszystko.

Szczególnie to poczucie władzy nic tak naprawdę nie wnoszące na forum o chorobach psychiki ale stwarzające więcej napięcia.

Do tej pory takie pierdy mnie nie ruszały ale od dziś mnie jakoś już nie chce się tutaj bawić.

Zeby było jasne tu nie chodzi o Blade ale ostatni całokształt.

Jedynie co do Blade to chcę jeszcze do ciebie Magda się zwrócić, że tak naprawdę dostałaś drugą szansę ale teksty typu:

'Nie ma ssania wujka Jurka po kulkach'

dziwnie brzmiały, szczególnie, że wówczas:

moderatorzy-to-oszu-ci-t19012.html

kuleczki były jednak ruszane :)

Po prostu nie pokazałaś się z lepszej strony.

Nie mam do ciebie osobiście nic, ale od pierwszego twojego postu pomyslałem, że grasz w swoim życiu. I może dlatego broniłem Blade.

Ty zostałaś odbanowana z jednego powodu, bo wprowadzasz ruch na forum, i TYLKO dlatego.

Twoje posty efektem moim zdaniem nie różnią się od efektywności postów Blade. Kompletnie. Tylko pisaliście na inne tematy, Blade rodum analiza życia a ty rodem kafeteria.pl.

A że dużo osób lubi sobie gadac byle gadać to pasujesz.

I tak będziesz miała sto argumentów, mało sensownych, więc nic już więcej nie napiszę.

Ale życzę ci wszystkiego dobrego.

 

To nie jest kwestia obrażenia się czy coś. Pokazania, że odchodzę.

Piszę to bo przez prawie dwa lata zżyłem się z forum, z odpisywaniem innym, dawało mi to jakąs ulgę.

I chciałem napisać po prostu co o tym wszystkim myślę.

Wątpię żeby ktoś wziął sobie to do serca ale może jest cień szansy.

 

Tak więc dzięki wszystkim za okazywaną pomoc, szczególnie na początku kiedy nie wiedziałem co się dzieję.

 

Możecie usunąć profil, ale posty mogłyby zostać.

Szczególnie, że o DD sporo jest napisane.

 

Pozdrówki. Trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×