Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Victorek więc o jakie zastraszanie chodzi?

Rejestrując się na forum wyraża się zgodę na przestrzeganie regulaminu. Jak coś mi się nie podoba w regulaminie danego forum, nie rejestruję się na nim, a jeśli już to zrobię nie buntuję się gdy ktoś ma zamiar ukarać mnie za łamanie zasad. To jest naprawdę proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym regulaminem w głowie tylko sobie zażartowałem.

Ale w tym co napisała Polakita tutaj :

post297126.html#p297126

jest według mnie dużo prawdy i zgadzam się z nią.

Oczywiście dodam od razu, że mnie tak naprawdę zwisa to kto został zbanowany a kto odbanowany, nie jestem żadnym funkcyjnym i nie mnie o tym myśleć. Zresztą nawet nie mam na to ochoty ani chęci.

Ani nie jestem żadnym zwolennikiem nikogo na forum.

Ale czasem pewne sprawy wydają mi się niesłuszne i mniej więcej Polakita to opisała.

A ja wyraziłem swoje zdanie na ten temat, bo w sumie tego regulamin, który wyżej podaliśmy nie zabrania.

I w sumie swoich wypowiedzi również nie musze uzasadniać.

Bedzie tylko mi brak Polakity ale na szczeście to nie średniowiecze, że forum jest jak gołąb pocztowy, czyli jako jedyna prawie forma komunikacji.

I to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu wypowiedzi na temat sytuacji o której nie macie bladego pojęcia :? To przykre.

 

Victorku- punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

I niepotrzebnie OT się robi tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie mnie wkurzać co po niektórzy, magdalenabmw, jest moją koleżanką i nie chcę żebyście się jej kłócili skoro tacy dobrzy w wyzdrowieniu jesteście, to czemu tu jeszcze jesteście ?

Bo zamiast pomagać szkodzicie, MAgda Pójdźie na terapie jak będzie konieczność, nikogo nie zmusicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie mnie wkurzać co po niektórzy, magdalenabmw, jest moją koleżanką i nie chcę żebyście się jej kłócili skoro tacy dobrzy w wyzdrowieniu jesteście, to czemu tu jeszcze jesteście ?

Bo zamiast pomagać szkodzicie, MAgda Pójdźie na terapie jak będzie konieczność, nikogo nie zmusicie.

:shock:

to nie jest temat o Magdzie i nie róbcie już offtopu, ok?

:roll:

 

---

cały dzień sprzątałam nowe mieszkanko, padam na pysk. a jutro część druga zabawy.

ale ile radości :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie mnie wkurzać co po niektórzy, magdalenabmw, jest moją koleżanką i nie chcę żebyście się jej kłócili skoro tacy dobrzy w wyzdrowieniu jesteście, to czemu tu jeszcze jesteście ?

Bo zamiast pomagać szkodzicie, MAgda Pójdźie na terapie jak będzie konieczność, nikogo nie zmusicie.

A teraz prosimy o przekład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, nie bardzo chyba w ogóle wiesz o co chodzi :roll:

nie chcę żebyście się jej kłócili skoro tacy dobrzy w wyzdrowieniu jesteście, to czemu tu jeszcze jesteście ?

A o co chodzi w tym zdaniu to już kompletnie nie mam pojęcia, co znaczy: kłócić się komuś? Oraz jak można być dobrym albo złym w wyzdrowieniu?

 

Mniejsza z tym.

 

Mój dzionek, spokojny, spokojny, spokojny.......taki jak lubię + umyłam okno w pokoju, więc oficjalnie uznaję za otwarty sezon wiosennego sprzątania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No każdy ma problemy i nie każdy umie się kłucić, więc prosi moderatorów, Majster, Niech każdy rozliczy się ze swoim sumieniem, ja ich nie podam.

 

__

Mój dzień teraz lepiej, na kolację naleśniki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba- właśnie chciałam napisać że mogłaś do mnie zawinąć i posprzątać :P Ja bardzo nie lubię tego robić ale niestety czasem muszę ;) .

Ale cóż, jak ja to sobie tłumaczę - porządek jest dla głupich, inteligentny człowiek potrafi zapanować nad chaosem :mrgreen::P

 

A rower uwielbiam i jeżdżę od dziecka, niestety w mojej okolicy nie ma gdzie jeżdzić, więc pokręcę się między blokami 20 minut i tyle :? W sumie mam staw- jeziorko blisko domu, ale niezbyt bezpiecznie tam jest więc samej się tam nie zapuszczam.

 

Nie cierpię miasta, fuj.

 

p.s. W jakiej telewizji ta prezentacja będzie? Podaj jakieś szczegóły :P

 

Magda wypraszam sobie z tymi głupimi :D Jak przez okno już niewiele widać, to już nie jest chaos, to jest syf :D

 

Ja też mieszkam w mieście, ale na szczęście tuż obok parku, z którego wjeżdża się do drugiego parku, w którym są lasy i ścieżki rowerowe :)

 

PS. Była już w tvn24 w programie "Prosto z Polski" oraz w TVS w "Informacjach". Może będą powtórki. Nie przyznam się do tego, czego ona dotyczy, bo zostanę zakrzyczana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie mnie wkurzać co po niektórzy, magdalenabmw, jest moją koleżanką i nie chcę żebyście się jej kłócili skoro tacy dobrzy w wyzdrowieniu jesteście, to czemu tu jeszcze jesteście ?

Bo zamiast pomagać szkodzicie, MAgda Pójdźie na terapie jak będzie konieczność, nikogo nie zmusicie.

Czy ty czasami w ogóle czytasz to na co odpisujesz, czy tylko klepiesz żeby sobie popisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój, proszę Was ... - te forum ma zdecydowanie za mało emotikonów. Bo znowu będzie dym, a po co nam to. Musimy się kochać i wspierać, bracia niedoli ;)

 

Korba- gdybym miała dwa parki koło domu to miałabym figurę lalki barbie :roll: Czemu tego nie wykorzystujesz? Marsz na rower! :P

A tematem możesz się pochwalić to obejrzę, tvn to nie byle co w końcu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie radosnie mija dzien,wlasciwiè minàl,bo juz mamy wieczor :D bylam dzisiaj na badaniach w szpitalu,ktore wykluczyly raka piersi :mrgreen::mrgreen::mrgreen: a wièc biopsja jest niepotrzebna.Zastanawiam siè tylko ,dlaczego wczesniej nie zrobili tych badan??no coz,pozostawiè to bez komentarza :lol:magdalenabmw, tak zdecydowanie za malo emotikonow!!!!na gg sà takie rozkoszne :D i tu na forum tez by siè przydaly!!moze wszyscy napiszemy do wladz forum o takowe?? :D màz czuje siè bardzo dobrze,w czwartek sciàgajà mu gips z rèki i z nogi,i rozpoczyna intensywnà rehabilitacjè praktycznie codziennie :D pracujè bardzo duzo,na nerwicè nie mam czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- nawet nie wiesz jak się cieszę!!! A nie mówiłam że dobrze będzie ?! :mrgreen: Diabeł swego nie bierze, pamiętaj ;) heh Mąż dochodzi do siebie, piersi zdrowe- żyć nie umierać! Bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, no to super :D teraz walczmy o nowe emotikony na forum :mrgreen: czy ktos pije piwo dzisiaj albo cos w tym temacie??? ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

acha,i sà tableteczki na PMS-dostalam dzisiaj receptè,lek na bazie naturalnych skladnikow,lek nazywa siè Bio-Femin-zawiera ''agnus castus'':podobno kobiety tutaj sobie chwalà ten specyfik.zresztà lekarz powiedzial mi dzisiaj ,ze czesto lekarze pierwszego kontaktu mylà objawy nerwicy lèkowej z objawami PMS-u u kobiet w roznym wieku i niepotrzebnie przepisujà leki antylèkowe itp.w moim przypadku tak nie bylo,ale pomyslmy ile kobiet moglo to spotkac tzn.zla diagnoza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×