Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne spotkanie zaplanowaliśmy na dzień 14 marca (niedziela) o godzinie 15.00 w kręgielni w Ośrodku Sportu i Rekreacji "Saska" przy ul. Angorskiej 2 (wejście od ul. Saskiej).

http://www.saska-sport.waw.pl/start.html

Koszt wynajęcia toru wynosi 40 zł za godzinę. Składają się osoby grające.

Potwierdzam rezerwację Scrolla - koszt 50 zeta za godzinę, rezerwacja jest od 16, więc jak się umówicie to będzie czas żeby się zapoznać z regułami gry, założyć woniejące używane tenisówki tudzież spróbować utrzymać kulę w 3 palcach ;) ja nie wiem czy będę z naciskiem na nie. Tak czy inaczej życzę wam dobrej zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie moze i ja bym sie przeszedl.... zawsze mnie ciekawia takie spotkania Internetowe, a troche juz mam ich za soba :) Chociaz kazde kolejne spotkanie to dodatkowy stres... (a mialo byc przeciez odwrotnie) Zastanawiam sie tylko jakbysmy sie poznali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Tor mamy na 15:30. Spotykamy się o 15:00 przed wejściem. Jeśli ktoś się boi, że nas nie znajdzie (choć wydaje mi się, że nikt inny tam nie będzie sterczał o tej porze) to wyślę nr na PW :smile:

 

*Od 16:30 mamy stolik w "Renesansie" na Francuskiej

 

*Jak się komuś nie podoba to następnym razem będzie sam organizował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy skakać w kółko i śpiewać piosenki w suahili :P

 

Zamówiłam jeden tor i stolik na 4 osoby, bo na razie jest nas czworo. Jeśli jeszcze ktoś chce się przyłączyć to proszę się szybko decydować, żebym miała szansę zmienić rezerwację. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W różowe bikini i spódniczkę z trawy ;)

 

Skąd mam wiedzieć? Jak rano wstanę i zobaczę jaka jest pogoda to się zdecyduję ;) A ja sama dwa tygodnie temu grałam pierwszy raz w życiu i jakoś przeżyłam. A jak jeszcze masz jakieś lęki, to Ci je kulą do kręgli z głowy wybiję :P Więc chcę teraz słyszeć tylko 'Super, już się nie mogę doczekać', rozumiemy się? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×