Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć.


Fable

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie już moje drugie powitanie. Kiedyś byłem tu zalogowany, jakieś 2-3 lata temu, ale niestety zapomniałem nicka i chyba hasła i postanowiłem że jeszcze raz założe sobie tu konto. Dobrze że takie miejsca są bo one wiele pomagają w chwilach gdy już się nie ma nadziei i lęk wygrywa każdą walkę. Teraz kiedy biorę tabletki jest o wiele lepiej, kiedyś nie dało się żyć. Chciałem wam podziękować że jesteście i tworzycie takie miejsce jak to. Mam nadzieje że znajdę tu coś dla siebie tak samo jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ta psychoza już się nie objawia na szczeście bo tabletki na 100% mi pomagają. :) Gorzej z depresją i lękami na otoczenie :( Kiedyś jak tu byłem jeszcze nie brałem tabletek, no ale w końcu się zdecydowałem i bardzo się cieszę. Początki sątrudne, bo człowiek nie wie co mu jest. Nie wie że jest chory. No ale już po paru miesiącach regularnego brania leków wszystko wraca do normy. Ale tych lęków to chyba nigdy nie pokonam, na to nie ma leków chyba :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy biorę tabletki jest o wiele lepiej, kiedyś nie dało się żyć. Chciałem wam podziękować że jesteście i tworzycie takie miejsce jak to. Mam nadzieje że znajdę tu coś dla siebie tak samo jak kiedyś.

Wiem to z tego postu, czy ktoś tu próbuje mnie wyhaczyć? ;>?

FAble

Terapia, jeśli sobie radzisz nie jest potrzebna, jeśli Lęki Cię tłamszą i utrudniają normalne życie, to warto pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×