Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Odkrywający, dokladnie :D Na 1 mezczyzne ponoc przypadaja 3 czy 4 kobiety, wiec ma w czym wybierac ;)

 

VasqueS, scrat juz Ci powiedzial co zrobic. Ja tez. A Twoje jeczenie zaczyna byc denerwujace. Codziennie to samo. Codziennie zycie Ci sie na glowe wali. Ludzie maja duzo powazniejsze problemy niz Ty i zyja dalej, nie uzalajac sie nad soba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie też pogoda deszczowa, ale chyba ciepło jest. Dziś też mam dzień piżamowy - leżymy z Misiem, jemy pizzę, zaraz ciasto... Wczoraj do północy robiłam pracę zaliczeniową, potem koledze ją zawiozłam. Dziś nie byłam w szkole- swoje już wczoraj zrobiłam, za innych w dodatku też :? Od dziś mam trzy tygodnie wolnego od szkoły.

Boli mnie trochę głowa, ale to normalne. Jak mnie kręgosłup bolał i o tym myślałam to bolał mocniej i ciągle, przestałam myśleć i przeszło. To samo było z mdłościami. A teraz głowa. Fajnie.

 

Miłego dnia.

 

p.s. Vasques- nie pękaj, nie warto. Spróbuj jakąś inną poznać. Na starą miłość najlepsza jest nowa miłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, no wlasnie-na starà milosc najlepsza bèdzia nowa.Moj drogi mlody czlowieku jest takie stare przyslowie,bardzo adekwatne do Twojej sytuacji i wieku:''z jednà dziurà to i kot zdechnie''Boze jakbym widziala swojà corkè:ma przyjaciela juz chyba ze 3 lata,i nie zamierza zamienic go na kogos innego!!czyzby w tym wieku to byla taka wielka milosc??hmm jestem staroswiecka VasqueS, ale uwazam ,ze powinienes korzystac z zycia :D tyle fajnych babek chodzi po swiecie,a Ty siè zadrèczasz caly czas tà jednà..no daj spokoj :D wyjdz na miasto,idz do pubu na piwko z kolegami,poznaj jakàs fajnà laskè,a nie usmiercasz siè jak jakis sw Franciszek z Asyzu czy inny cierpiètnik.Nie daj siè temu cierpieniu!!!! magdalenabmw, my tez pozeramy ciacho-mam gdzies kalorie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie do 10 lało a od tej pory piękne słońce i 17 stopni, aż się nie chce z dworu wracać :mrgreen:

 

Vasques teraz Ci się wydaje, że się nigdy nie odkochasz i nigdy nie będziesz w stanie pokochać kogoś innego. nie będę Ci pisała, że to się zmieni bo i tak nie uwierzysz(choć zmieni się )ale powiem Ci, że mi bardzo pomagało "życie jednym dniem". Tzn byle do wieczora. Wieczorem byle do rana, rano byle do wieczora. I oczywiście, nawet na siłe, wynajdywanie sobie zajęć.(mi mega pomagały spacery, pracowałam od 10 do 21 a po pracy wracałam piechotą do domu. 10 kilometrów ;) po takim spacerze już mi się nie chciało myśleć "o nim". Częste dyskoteki na które chodziłam sama a po nich oczywiście spacer te 10 kilosów do domu w promieniach wschodzącego słońca :D)Zajmowanie mysli. A za chwilę zrobi się lepiej, lżej, uczucie zacznie bledną aż w końcu...tadam! zniknie :mrgreen:

 

Dziecko mi się wybiegało, wyszalało więc padnie po 18. Będę mogła w spokoju obejrzeć Zagubionych(Sawyer,ach... :mrgreen: )i Medium

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie przestało padać i znów pojawiło się słońce co trochę poprawiło mi humor. Wieczorem muszę koniecznie gdzieś wybyć bo tutaj zwariuje. Tymczasem trzeba wyskoczyć na dwór na papierosa.

 

 

edit: w sumie dzisiaj miałem dobry humor kiedy można było czuć wiosnę i świeciło słoneczko. gdy zaczął padać deszcz to zrobiłem się senny a humor prysł. znowu myślę o zostaniu abstynentem. tylko co znajomym powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, Miło tylko ja nie mam kolegów, zobaczę jak to będzie.

VasqueS

Dlaczego nie masz kolegów ?? Co tak w ogóle porabiasz chodzisz do szkoły albo coś ?? Ruszasz się gdziekolwiek ?? Nie możesz iść pograć w piłkę lub cokolwiek nic a nic się nie da zrobić ??

Co do miłości to wiem że jest ciężko sam to przeżywałem i wierz mi że przejdzie jak przestaniesz to rozpamiętywać bez końca. Ja już na szczęście jestem na etapie że zauważam inne dziewczyny na ulicy co bardzo mnie cieszy a że się robi coraz cieplej to już w ogóle bardzo mnie cieszy :mrgreen:

Pozdrawiam

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień : byłam z rodzicami i chłopakiem u wujka który ma mnóstwo koni, rodzice chcą kupić tam dom, a ja z moim chłopakiem zostaniemy to w mieszkaniu w Wawie :o

ogólnie jestem zmęczona a czeka mnie jeszcze kupa roboty..i jutro jadę do szkoły..NA ROLKACH .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, film tragiczny :P Biali, grajacy chinczykow i mongolow, uczyli sie szerymierki zamiast tradycyjnej walki chinskim mieczem... Ja rozumiem, ze ciezko im bylo to wszystko odwzorowac, bo kino chinskie bylo wtedy w powijakach jeszcze, ale mogli sie chociaz konsultowac! Albo w ogole nie zabierac za robienie czegos takiego. Wszelkie sceny bitewne i walk - typowy zachod, wiec ocena ogolna - ponizej zera :evil: Zdecydowanie bardziej podobalo mi sie ostatnie 14 Blades z Donniem Yenem. Oczekuje Confuciusa, True Legend, Resign of Assasing i Mulan 2. A kazdemu, kto lubi porzadne filmy bitewne polecam pelne 2 czesci Red Cliffa ;)

 

Cos mnie rozhustalo na wieczor. Tzn telepke zlapalam. Ten tydzien bedzie dla mnie cieeeezkiiiii... Wyniki kola z gramatyki, 3 kola do napisania, terapeutka, wyprawa na miasto... Boje sie co przyniesie przyszlosc. We lbie huczy mi od miliona pytan. Czy dam sobie rade, co przyniesie przyszlosc, czy bede sie jeszcze kiedys czuc normalnie... Chyba dopadla mnie wiosenna chandra. A to wszystko przez te pylki :evil: No i pewnie to, ze zaczelam brac lek tez ma w tym swoj udzial - skutki uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od 3 tygodni, najpierw grypa zoladkowa, pozniej przeziebienie, a teraz kaszel + zatoki :roll: Ale mam juz antybiotyk, takze czekam na poprawe :mrgreen: U mnie dzis padalo, ale otworzylam okno i bylo w miare cieplo :) Juz wiosna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam pojezdzić po mieście z chłopakiem, od 18 do 21 :smile: Byliśmy nad stawem koło naszego domu na spacerze, na punkcie widokowym- panorama miasta, na zakupach... Także się wyjezdziłam po całym mieście :smile: Teraz robimy kolację i oglądamy 'TZG'. Boże, jak ja Go kocham... ;):roll:

 

Miłego wieczoru robaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, niestety tak to bywa przy nerwicy :D lepiej nie przesadzac z browarkami.ale to i tak masz glowè do picia..8 czy 9 browarkow na lep no no..nie jeden facet by polegl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×