Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że jeśli ktoś dostał bana to juz jest permanentny ban na zawsze? Bo z jakimkolwiek kontem nie wejde, moja kochana Paradoksy która chciałem uściskac i pozdrowić natychmiast mnie banuje...

 

Bana nie dostaje konto, tylko osoba. To chyba logiczne że jak jest ban to na każde Twoje konto. Poza tym w regulaminie jest napisane że można mieć tylko jedno konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeśli ktoś dostał bana to juz jest permanentny ban na zawsze? Bo z jakimkolwiek kontem nie wejde, moja kochana Paradoksy która chciałem uściskac i pozdrowić natychmiast mnie banuje...

 

Bana nie dostaje konto, tylko osoba. To chyba logiczne że jak jest ban to na każde Twoje konto. Poza tym w regulaminie jest napisane że można mieć tylko jedno konto.

 

Po pierwsze - nie pytałem się Ciebie.

Po drugie - Jak mam coś napisac skoro na banie pw nie działa. Muszę zakładać nowe konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprecyzowałeś do kogo kierujesz pytanie więc jeśli znałam na nie odpowiedz to miałam prawo napisać.

A to, że jest to temat 'Pytanie do admina' nie oznacza że nikt poza adminem nie zna odpowiedzi na zadawane pytania

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos moze zrobic porzadek na podforum Poznajmy sie? Sa tam dwie uzytwkoniczki czarnamegi i meggiflakes czy jakos ta (pisze z pamieci) ktore zalozyly kilka postow, ze chca kogos poznac. Moze wiec poinformowac je zeby nie smiecily niepotrzebnie i pisaly w jednym poscie, bo tak sie robi balagan :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi odpowiedzialnych za to forum. Dzisiaj po raz kolejny bez konkretnego, moim zdaniem, uzasadnienia zamknięto jeden z tematów cieszących się tutaj dość sporym zainteresowaniem ze strony części, przynajmniej, użytkowników. Nie wiem czy poruszany problem uznany został za zbyt kontrowersyjny, czy też chodziło o coś innego. W każdym razie uważam, że kilka osób mogło jeszcze podzielić się swoim spojrzeniem odnośnie omawianych kwestii i wnieść do dyskusji wiele interesujących elementów. Istnieje sporo wątków, które nie służą niczemu innemu jak nabijanie postów i z których nic kompletnie nie wynika bądź też takich, którymi nikt się kompletnie nie interesuje. Czemu więc ma służyć zamykanie tematów ciągle aktywnych, wbrew pozorom wcale niegłupich i skłaniających do myślenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się podpinam pod pytanie zadane przez kolegę Alienated, bo chyba mówimy o tym samym temacie. Autor wątku dziś był na randce a to duży przełom i pare osób śledzi jego perypetie. Jak możecie to otwórzcie ten temat ''Inicjacja z prostytutką c.d' w dziale 'Problemy w związkach itd'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×