Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ważne pytanie-szczera odpowiedź


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim !

 

Mam do was pytanko . Cierpię na depresje. Jednak dzieje się ze mną jeszcze coś innego. Mianowicie miałem kilka ataków, które objawiały się tym, iż byłem przekonany że nie mam ręki czy jelit. Jest jeszcze jeden problem. Jestem święcie przekonany, ze mam zairnice (raka węzłów chłonnych), gdyż moje węzły są powiększone. Oczywiście lekarze (było ich pięciu), wykluczyli ten nowotwór. Powiedzcie mi. Czy to mogą być początki psychozy ?

 

Biorę:

 

Sertragen 75 mg

Lerivon 30 mg/noc

Perazin 25mg/ noc

Xanax 0,25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem święcie przekonany, ze mam zairnice (raka węzłów chłonnych), gdyż moje węzły są powiększone. Oczywiście lekarze (było ich pięciu), wykluczyli ten nowotwór.
Cześć. Oczywiście nie jesteś chory na ziarnicę. To oni się znają na ziarnicy, Ty się na niej nie znasz. Ten objaw wygląda mi na typową hipochondrię.

 

Co do pozostałych objawów to nie wiem, jednak chyba zaryzykowałbym tezę, że to chyba jednak jakieś egzotyczne objawy nerwicy (lęku) i nic poważniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jest cos takiego jak depresja psychotyczna, ale u Ciebie to zdecydowanie hipochondria, czyli poczatki objawow nerwicowych. Psychoza jest takim stanem, w ktorym przeswiadczenie o rzeczywistosci jakiegos urojenia jest tak silne, ze odbiera mozliwosc kierowania swoim postepowaniem. Czegos takiego u Ciebie nie wyczytalem. A lęki, owszem, dość egzotyczne, ale to tylko urojenie ;)

Apropo tej depresji - to byla Twoja pierwsza diagnoza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×