Skocz do zawartości
Nerwica.com

c.d. Inicjacji z prostytutką


Rekomendowane odpowiedzi

solipsea, też się zastanawiałam, czy gdyby to był realny plan i problem to delikwent pisałby o tym na forum.....

 

Linka - dokładnie tak. Chyba, że temat o inicjacji z prostytutką, to tylko forma przykrywki... Być może, ale tylko być może :mrgreen: , pragnie aby któraś z pań forumowiczek zaangażowała się emocjonalnie w sprawę - Jak by go tu od tego odwieść?! Coś mi się wydaje, że skrycie poszukuje potencjalnej partnerki... Rzecz jasna musi to być samica alfa, ta najdorodniejsza w stadzie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, najwyraźniej oboje piszemy o czym innym.

Po pierwsze, poddałem w wątpliwość Twoją tezę o rzekomym "wchłanianiu się niewykorzystanej spermy".

Po drugie, celowo oddzieliłem akapitem pierwszą część mojego wpisu, od drugiej ;)

 

Z kolei Ty napisałaś, że bez seksu "na boku" można żyć - a tego nie neguję.

 

a ręka spermę uwalnia więc nie ma efektów w postaci agresji
Gdyby pójść tym tokiem rozumowania można by wysnuć szalony wniosek, dlaczego kilkuletni chłopcy (przed okresem dojrzewania) bywają agresywni... bo nie mieli/nie mają wytrysku ? :shock::roll:

Oj chyba kobiece postrzeganie mężczyzn bardziej ocieka seksem, niż sami mężczyźni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracacy moze wychylam sie troche, moze jestem starej daty, ale pomijajac ze watpie abys dziewczyne nazwal .d....ka, to twoj dystans do niej potrafie zrozumiec. Jezeli ciebie na pierwsza radke odrazu zaprosila do siebie, to podejrzewam,( nie wiem czy mam racje)ze mogles pomyslec: czy ona tak kazdego na pierwsza randke zaraz zaprasza do siebie.

 

A tak ogolnie to odwazna dziewczyna , bo w dzisiejszych czasach nie znajac faceta zaraz go do domu zapraszac..???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle robicie z igły widły..koleś chciał sobie zamoczyć bo uległ ogólnej nagonce że prawictwo(i dziewidztwo) jest czymś niewłaściwym... jeśli chcesz być nośnikiem chorób wenerycznych i mieć skaze na psychice do końca życia że rozprawiczyła Cie prostytutka to współczuje i odradzam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK, ja kłamię :mrgreen: :lol::lol:

 

To tutaj, dla niewierzących że ja NIGDY nie kłamię, screeny ! hah :mrgreen: Masz Tracący moje kłamstwa.

 

http://img218.imageshack.us/img218/336/jeden.jpg

 

http://img218.imageshack.us/img218/421/dwa.jpg

 

p.s. Koleżanka jest dziewicą (podkreślam) i to najbardziej ułożona dziewczyna jaką znam. Nazwał ją dziwką.

A to, że zaprosiła go do siebie na kawę- owszem, chciała być grzeczna a była przeziębiona i nie chciała na mróz wychodzić. Proste.

Poza tym w domu byli jej dziadkowie, była tam bezpieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: uuu no to piknie... wychodzi na to ze tracacy nie zasługuje na nasza pomoc bo odwdziecza sie w taki sposob... skandalicznym zachowaniem... i wyzywa od dziwek kobiety, nie rozumiem chce przespac sie z prostytutką a jednak nie uwaza dziwek , jak napisala linka gdzies wyzej, leczenie leczenie.

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiecie co, bo ja siedziałam całą noc z photo shopem hah :mrgreen: Mam dużo takich wiadomości ale nie będę go tu poniżać. Te wkleiłam dlatego, że Tracący zarzucił mi kłamstwo, a ja NIGDY nie kłamię i chciałam to udowodnić. Tyle :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tracący sens życia idzze juz do tej agencji skoro tak radzi ci specjalista :roll:

jesli da ci to szczescie i rozwiazanie twojego problemu to super

a jesli nie to i tak twoj specjalista bedzie mial cie na glowie nie my

ja swojego zdania nie zmienie chocby dziesieciu specjalistow mowilo mi ze to swietny pomysl i jeszcze wypisalo recepty

kazdy ma swoje zdanie zgodne z wlasna moralnoscia i sam ponosi konsekwencje swoich wyborow

wazne by dobrze sie z nimi czul

jesli wiesz co robisz to to zrob i nie mac

ewentualnie mozesz nam napisac jak wrazenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wał od pościeli nie odwzajemnie Twoich uczuć a boisz się wpaść w rutyne kup sobie dmuchaną lale-ona Cie nigdy nie zdradzi .... albo sztuczną pochwę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zrzędz tylko zmień ten stan rzeczy jak na faceta przystało nie poszukując amifracji własnej męskości u prostytutki a własnie poprzez realizowanie w życiu cnót które -by tak rzec-o męskości decydują-odpowiedzialność,zaradność życiowa i nierozczulanie się nad samym sobą tylko pragmatyczne działanie... bo tylko chory organizm rozmysla i analizuje swój los,zdrowy zaś poprostu D-Z-I-A-Ł-A!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale ja z osobą która pisze mi "dzieńdobry " rano nie mam zamiaru mieć nic do czynienia

Nie no, coś takiego napisać...jak ona mogła :roll: ....ale, że co? Że dzień dobry napisała z błędem? Że napisała rano? Że w ogóle śmiała coś do ciebie napisać?

 

Skoro wolisz mieć do czynienia z prostytutkami to twoja sprawa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe generalnie ... śmiesznie się zrobiło, a miało być poważnie :lol:

 

Napisała mi 'dzieńdobry' a nie 'dzień dobry' - nie umówię się z nią, ona na mnie nie zasługuje :mrgreen:

Tylko Tracący pamiętaj, żeby tą prostytutkę uprzedzić o tym, aby dbała o ortografię, interpunkcję i o odpowiednią dykcję podczas 'dialogu' z Tobą ;) Żeby przypadkiem Cię nie uraziła.

 

p.s. Nie nienawidzę Cię, to nie mnie olałeś ale moją koleżankę. Gdybyś MNIE olał to inaczej byśmy rozmawiali, ale moja kumpela jest dorosła i ja nie będę za nią niczego załatwiać ani się za nią obrażać, nie mam pięciu lat :smile:

 

Ja po prostu mam swoje zdanie na Twój temat i nie zmienię go. Bo wiem że problem leży w Tobie a nie w kobietach. Rusz dupę na leczenie i do ludzi zamiast siedzieć i płakać to może coś z tego będzie kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw sama widzisz dziewczyno ze nie warto bawić się w swatke.. zapewne chciałaś dobrze ...swoją drogą to ta Twoja koleżanka tez chyba jest w jakiejś despracji skoro umawia się na randki w ciemno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×