Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dla odmiany... żegnam


Gość Feith

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym forum poznałam wiele wspaniałych osób, które bardzo mnie wspierały i za to im dziękuję;) Teraz jednak sprawy tak się poukładały, że muszę opuścić grono forumowiczów.

Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejże, dzieci, nie róbcie scen! Przybijcie piątkę na zgode i dogadajcie sie jakoś. Pozdrawiam i powodzenia ;)

Przybiliśmy piątke ale przyjacielską, Asia już nie chce tu pisać.

Jak będzie chciała to zna adres.

:)

 

[Dodane po edycji:]

 

Feith, i Vasques, spróbujcie przeskoczyć swój wiek i zachowujcie się jak dorośli, czyli nie uciekajcie, oszyście atmosferę, a przede wszystkim nie rezygnujcie z tego co lubicie, np. z forum ;)

Ja napewno nie zrezygnuję, zbyt lubię to forum i ludzi tutaj.

Dziękuję :)

MAjster Ciebie też lubię, jesteś równy gość.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamietam to miales czytac :) Czytac, czytac i jeszcze raz czytac! Nie mniej niz 3-4h/dziennie, chociaz jesli aktualnie przezywasz sercowe rozterki, to rozumiem ze ksiazki zeszly na plan dalszy ;)

Tak miałem, ale jakoś mi nie wychodzi za długo, realnie to 1,5 h dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja z jednego forum chciałem poleźć bo mi się odechciało pisać przez kogoś to po prostu polazłem, nie były mi do tego potrzebne wielkie pożegnania. Słowa nie napisałem że odchodzę itd. Jak mi przeszło to również bez żadnej pompy ani niepotrzebnych słów wróciłem.

 

Koleś (dzieciak) wywlókł publicznie wasze brudy a ty (dzieciak) postanowiłaś z tego powodu obrazić się i iść z miejsca, w którym było ci dobrze. Takie pożegnania bo komuś coś z kimś nie wyszło to nawet nie przedszkole tylko piaskownica. A ty Feith i tak wrócisz, i wtedy, może pod innym nickiem a może nie, napiszesz posta powitalnego. A mnie to ani trochę nie zdziwi. Forum zawsze chętnie przyjmowało zbłąkane duszyczki z powrotem.

 

Mimo wszystko powodzenia w życiu, dojrzała z ciebie dziewczyna, chociaż nadal dziecko, to na pewno dojrzalsza od Krzysia, który popisał się gówniarstwem do kwadratu. Poradzisz sobie w życiu.

 

I tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat, Dziękuje, że dobiłeś i tak już zagubionego Krzysia

Chyba ci się adresaci pomylili z takim tekstem. Mam cię pogłaskać po główce i przytulić? Nie mam cię w dowodzie ani nie masz cycków. Potraktuj tą całą chorą sytuację jako lekcję od życia, wyciągnij z niej wnioski i idź dalej. Myśl po prostu na przyszłość zanim coś napiszesz, myślenie boli tylko na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę opuścić grono forumowiczów.

Musieć nikt nic nie musi, mam nadzieję że jeszcze wrócisz :D

Może to kto inny odszedłby z forum gdyby był gentelmanem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques

Tak obserwuje niektóre twoje posty bo wszystkich bym oczywiście nie dał rady i dochodzę do wniosku być może błędnego, że powinieneś przenieś ciężar swojego życia z internetu w tym między innymi z tego forum w świat realny. Wierz mi lub nie ale tak będzie dla Ciebie lepiej. To tyle mego.

Pozdrawiam

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques

Tak obserwuje niektóre twoje posty bo wszystkich bym oczywiście nie dał rady i dochodzę do wniosku być może błędnego, że powinieneś przenieś ciężar swojego życia z internetu w tym między innymi z tego forum w świat realny. Wierz mi lub nie ale tak będzie dla Ciebie lepiej. To tyle mego.

Pozdrawiam

G

Jestem przekonany, ze tak mysli wiele osob tutaj, ale to al_bundy123 te mysli dokladnie zwerbalizowal. Chwala mu za to, podpisuje sie obiema rekami. Glownie dlatego, ze widze w tym chlopcu zagubionego czlowieka poszukujacego wsparcia i zrozumienia. Prawdziwe relacje przyjazni i kolezenstwa znajdzie jednak tylko w realu. Te sieciowe niestety do trwalych zbyt czesto nie naleza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, oczekujecie doroslego i powaznego zachowania od ludzi z nerwicami, czesto rozchwianych emocjonalnie, zagubionych i zdezorientowanych, z fobiami itd itd. pomijajac juz ich wiek. dobre.

fakt, donioslosc i powaga tego tematu powala - brakuje tylko uroczystego apelu :) ale w koncu to forum z podwyzszonym poziomem emocji.

Feith i Vasques wg mnie z calego zamieszania powinniscie wyciagnac wnioski na przyszlosc, nie macie wplywu na to co sie juz wydarzylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja spadam może za jakiś czas wrócę na to forum wolę dać Innym szanse, ja nie wiem gdzie moge znaleźć przyjazn gdy nei wychodzę z domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×