Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witm serdecznie


ghost73

Rekomendowane odpowiedzi

Poczułem taką potrzebę. Ale ja ostatnio świruję. Znowu mam trochę gorszy czas. Moja praca doprowadza mnie do szału, wpienia mnie to, że nie mogę realizować swoich marzeń, że nie mogę spełnić siebie samego. Przepraszam, czasami piszę od rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczułem taką potrzebę. Ale ja ostatnio świruję. Znowu mam trochę gorszy czas. Moja praca doprowadza mnie do szału, wpienia mnie to, że nie mogę realizować swoich marzeń, że nie mogę spełnić siebie samego. Przepraszam, czasami piszę od rzeczy...

Ja próbowałem zjechać dziś w tekstach ale nie wyszło bo nie czułem zła do tej osoby, rap podrabiany to komercja.

Ja nawet nie umiem się sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mnie drażni ,nawet brat świat i ludzie ,a myślałem że przestane się denerwować lecz tak się nie stało,wczoraj bez powodu na brata się wydarłem oj same zło we mnie jest........ i chciwość nie wiem jak ja moge dalej tak żyć...... :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

Na forum przestałem wpadać ,w poniedziałek idę do psychologa..... ale boje się co mu powiedzieć o czym gadac jak miesiąc temu miałem się z nią spotkać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Nie ma w tobie tyle zła, ile Ci się wydaje, depresja ma to, że nas dobija i tworzy negatywne emocje.

Z psycholog porozmawiasz o swoich problemach a później się jakoś potoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73

 

Nie bój sie psychologa. POwiesz,że miałes byc miesiac temu, pewnie dopiero teraz dojrzałeś do tej decyzji,zeby podjąć leczenie.Przeciez to Twoje życie i Ty decydujesz kiedy sobie pomoc.

Bedzie dobrze, najgorzej jest zacząć.

 

Ale ja sie nie boję,a u psychologa tego byłem na 1 wizycie ale na 2 nie byłem bo zapomniałem o spotkaniu.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pstryk,jak chorowalam psychicznie,mowiono swir,czybus,wariatka,paranoiczka,joanna5

 

[Dodane po edycji:]

 

wiem,moje wypowiedzi moga irytowac,czlowiek atakowany albo sie broni ,albo oburza,albo-nieliczni,pyta siebie czy ktos nie ma racji,joanna5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×