Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziś fatalnie. Od 3 dni ponownie Zotral.

Jestem cały spięty, ręce, nogi i twarz,

oczywiście wszystkie mięśnie się odzywają.

Mam dreszcze. Nawet powieki drgają od czasu do czasu, heh.

A jak ktoś podniesie głos za plecami to drygam.

Niestety lęk i natrętne myśli nie osłabły, staram się je ignorować,

a to cholernie boli. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam ! Hmm mój dzien napewno lepszy od wczorajszego , bo wczoraj praktycznie cały przespałam heh wróciłam ze szkoly usnełam i obudzialm sie jak juz było ciemno heh pomyszkowałam w kuchni i poszłam dalej spac :P jakos taka senna byłam i osłabiona , nawet mysleć mi sie nie chciało.A dzisiaj hmm... spac sie chce ale sadze ze to przez ta pogode , nom i napewno spokojniejsza dzis heh :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś miałam rano potężny zawrót głowy :!: ale już mi przeszło, jakkolwiek doszłam do wniosku że jestem chora na głowę, po prostu pier***ta, bardzo konstruktywny wniosek ;)

Oprócz tego umyłam okna (ale tylko w swoim pokoju) i zrobiłam obiad - ryż z fasolą i indyk smażony (zamarynowany wcześniej) czuję się już ok i wybywam na zakupy! Życzę wam udanego dzionka, jest słoneczko, jest git!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ... Ja dzisiaj musze przyznac,ze dzien zaczą mi się szybko i nie mialam nawet czasu sie czym kolwiek niepokoić , niestety zostałam zdarta wczesnie z rana z łóżka mimo ze to sobota , potem zakupy ... sprzatanie heh zadzialalo uspokajająco :smile: Nom i mam nadzieje ze ten dzien pozostanie do końca taki jak jest dotychczas , bo jest lepszy niż przeważnie mi sie to zdarza . Miłego popołudnia i wieczora wszystkim ! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie najlepsiej i doszedł mi mały kłopot mam nadzieje ,że jakoś go wmiare szybko załatwie . 2 tyg po powrocie do leków a tu dalej wahania samopoczucia wtf :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupy kosmetycznie zrobiłam - mazidła, pachnidła, peelingi i inne takie będzie dziś SPA w domu ;), milusio, poprawiłam sobie humor a do tego psiapsióła wyciąga mnie na jakieś party wieczorem ....... nie chce mi się, ale nie można tak gnić w domu ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×