Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu nie potrafię przejść obojętnie obok niektórych zachowań.

 

 

 

 

Od tej pory będę słał wam wszystkim buziaczki :****** I pocieszał was w ciężkich chwilach. I tulił do mojej owłosionej klaty jak w awatarze :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy zostali wybrani w głosowaniu i póki co nie mamy zastrzeżeń do ich pracy. I tyle w tym temacie.

Chętnie się dowiem czegoś więcej bo nic nie wiem o żadnym głosowaniu?

 

Wujek - nie dość że rzucasz dobre rady to jeszcze do owłosionej klaty przytulasz... ech ja na szczęście podziękuję, czuję się jak na razie dobrze!!! Błagam nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wujek - nie dość że masz rzucasz dobre rady to jeszcze do owłosionej klaty przytulasz... ech ja na szczęście podziękuję, czuję się dobrze!!!

 

Wolisz żebym się na Ciebie wypiął? (___o___) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy zostali wybrani w głosowaniu i póki co nie mamy zastrzeżeń do ich pracy. I tyle w tym temacie.

Chętnie się dowiem czegoś więcej bo nic nie wiem o żadnym głosowaniu?

Głosowanie jest przeprowadzane w zamkniętym gronie.

 

 

Wujek - nie dość że masz rzucasz dobre rady to jeszcze do owłosionej klaty przytulasz... ech ja na szczęście podziękuję, czuję się dobrze!!!

 

Wolisz żebym się na Ciebie wypiął? (___o___) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Przypominam że piszemy w temacie "pytanie do admina", każdy kolejny offtop będzie nagrodzony ostrzeżeniem (w twoim przypadku - ostatnim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, ale to jest tylko i wyłącznie twój problem który ja mam głęboko w poważaniu - zrozum to. Nie odpowiadam ci ja, nie odpowiada paradoksy, admini nie odpowiadają. Załóż swoje forum - ono zapewne będzie idealne. Zupełnie nie wiem dlaczego jak czytam twoje posty cały czas mam w myślach treść tego filmiku :http://www.youtube.com/watch?v=kRA6wedXE0U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, ale to jest tylko i wyłącznie twój problem który ja mam głęboko w poważaniu - zrozum to. Nie odpowiadam ci ja, nie odpowiada paradoksy, admini nie odpowiadają. Załóż swoje forum - ono zapewne będzie idealne.

Zły dzień masz? Idź zarzuć sobie jakieś leki rekreacyjnie, przecież wiemy, ze jesteś w tym mistrzem. :mrgreen:

 

Uważaj bo jakiś mężaty znowu Cię oleje i będziesz miała lęki, nerwicę i wogóle wszystko będzie beee.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, myślę że twój problem polega na tym że inni są bardziej źli niż ty! A ty chciałeś być największym s**nem, nie udało się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego problemu :D

 

 

 

Ok. Starczy tego. Do niczego nie dojdziemy. Mówiąc kolokwialnie: prawda jest jak dupa, każdy ma swoją. Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×