Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale jak się jest przeciw tylu to ciężko a ja nie jestem Eminemem

Więc kiedyś byli moimi kolegami ale postanowiłem że to nie towarzystwo dla mnie

I mówili na mnie frajer wyzywali moich rodziców przez okno

Więc moi rodzice zgłosili na policje

Oni mnie codziennie w szkole wyzywali klase przeciw mnie buntowali i mnie kilka razy przekopywali :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw,

To kup trumne :/

 

[Dodane po edycji:]

 

Skończyły się żarty ?!

 

Nie unoś się tak :smile: Przecież nie z Ciebie sie śmieję tylko z żartu Scrata :P Rozśmieszyło mnie to, takie już mam poczucie humoru- czarne !

 

Dlaczego mają Cię za frajera? Bo doniosłeś rodzicom? Ja też bym tak zrobiła na Twoim miejscu. Miej ich w d... i tyle :smile: Wyjdz z domu i sie nie bój, bo taką postawą tylko pokazujesz im że wygrali.

 

A kolegów i koleżanki proszę żeby trochę mniej złośliwości było w Waszych postach, bo to nie za fajne jest ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dobije posty do 600 :)

na forum nie chodzi o to kto ile ma postów :roll: tylko o merytoryczną ich wartość a Ty często piszesz byleby coś tam było napisane i wszędzie Cie pełno , to się zaczyna robić denerwujące

 

może to jakaś forma nerwicy natręctw?

ale przecież w końcu jesteśmy tutaj, żeby sobie pomagać, nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadis, No widzisz jak sie dużo osób udziela a vasques prawie w każdym temacie to jest ciekawie

Ty jesteś i piszesz więc jest jeszcze bardziej ciekawie :)

Zaraz dobije posty do 600 :)

Jest ciekawie, jak są ciekawe posty, a Ty niestety prawie w każdym piszesz to samo. Daj trochę temu forum odpocząć... :roll: I przestań liczyć posty, forum nie służy do tego, żeby wypisywać cokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to już nie jest zadanie dla nas, tylko dla psychologa do którego Vasques chodzi na terapię.

Wg mnie Vasques nie ma znajomych, żle sie czuje u siebie na osiedlu, nie chodzi do szkoły wiec i tam nie ma znajomych i jedynym jego oknem na świat jest forum. To nie jest dobre rozwiązanie, ale to naprawdę nie jest temat dla nas, tylko dla psychologa. Vasques- pogadaj o tym ze swoim terapeutą na następnym spotkaniu. Może coś Ci doradzi?

 

I przestańcie się go czepiać. Bo nie tylko on na tym forum ma problem ze sobą. Wy też macie jakieś swoje natręctwa na pewno.

 

A kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem !

 

Pozdrawiam :smile: I więcej luzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadis, Raczej nie nerwica natręctw tylko chcę mieć liczbę postów 10k :P

Ale nie robię tego spamując tylko często się udzielam

Czy ja wyczuwam zazdrość fobio, ?? Ja nie powtarzam innych tylko często wyrażam swoje zdanie !

Nie musi Ci się to podobać ja robię to w kulturalny sposób a czasem trzeba jednej osobie powiedzieć coś kilka razy żeby zrozumiała ja nie kopiuję innych

No tak tyle że oni naprawdę by mnie przekopali a kolejna taka sprawa nie jest mi potrzebna :/

Rodzice chcą się przeprowadzić zobaczę co z tego wyniknie tyle że Lubin nie jest za duży i oni mogą mnie odnaleźć ale chodze na terapię i kiedyś może wyjdę z domu sam

Wczoraj rozstałem sięz mamą w galerii i sam łaziłem po sklepach to duży +!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja w każdym poście piszę o terapii ale zauważ że w pierwszym w danym temacie i każdego traktuje indywidualnie

Moja psycholog wie że uczęszczam na to forum i kto wie czy nie czyta moich wpisów :PP

Czy tak bardzo wam przeszkadza to że się aktywnie udzielam ??

Napewno nei każdy post jest taki sam a ma podobną treść!

 

[Dodane po edycji:]

 

fobia, Nie wiem ?!

Bo tak się zachowujesz jakbyś zazdrościła.

O ile wiem to server nie jest przepełniony :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, koniec, jak chcecie się kłócić, to proszę to robić na PW :!:

 

 

---

dzień jak co dzień; właściwie trochę inny, tyle że tak samo szary jak wczoraj.

no dobra, nie tak samo. wczoraj chwile się przejaśniło, potem przyszły małe chmury, a potem trochę słońca jeszcze.

 

i nie, nie piszę o pogodzie.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Ja się wcale nie chcę kłócić

Pójdę czytać książkę :)

Może będę mógł się skupić :/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno pytanko jeszcze- Vasques czemu chcesz mieć konkretną liczbę postów i dążysz do tego? Czemu ma to służyć? Pytam bo mnie to ciekawi. Ja sama mam trochę postów (a wolałabym mieć mniej) ale nigdy nie myślałam np- o, mam misję dobić do tysiąca. Mam coś do powiedzenia to piszę, a licznik postów wg mnie w ogóle jest zbędny. Nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz osiągnąć jakąś liczbę postów? Jakaś nagroda za to jest czy jak? Czy ludzie zaczną Cie inaczej widzieć? Hm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, Będę się czuł najlepszy jak będę miał najwięcej postów :/

Wiem że to chore ale już tak mam ty chyba masz najwięcej a ja chcę mieć 10000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, Będę się czuł najlepszy jak będę miał najwięcej postów :/

Wiem że to chore ale już tak mam ty chyba masz najwięcej a ja chcę mieć 10000...

no to bardzo ambitne... :roll:

 

Ech, u mnie ciężki dzień, mój synek chory, do tego ząbkuje, cały dzień, a raczej od całych trzech dni marudzi i płacze. Wymiękam :?

A jutro mieliśmy z mężem na imprezę wyskoczyć ale jestem wyczerpana zachowaniem synka, nie wiem czy znajdę siły na tańce...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×