Skocz do zawartości
Nerwica.com

Świąd ciała


rtve

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z użytkowników doświadczył tego podczas nerwicy?

Od lat cierpię na nerwicę 2 tyg. temu pojawił się uporczywy świąd skóry.. miałam wiele badań, ale jak zwykle nic nie wyszło i lekarze twierdzą, że jest to na tle nerwowym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy u mnie to jest od nerwicy, ale mam od paru miesięcy takie cosik dziwnego, że w momencie jak się zdenerwuję, tzn. jak czuję większy lęk niż w standardzie to zaczyna mnie masakrycznie swędzieć skóra na rekach stopach i klatce piersiowej ale tak swędzi, że aż boli, tylko zimna woda pomaga wtedy z tym, ze możliwe, że mam suchą skórę i w momencie silniejszego lęku skóra się poci i stąd swędzenie. Albo po prostu świerzb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rtve, jak tam u Ciebie z tym świądem? Może próbuj natłuszczać skórę kremem? I unikać gorących, długotrwałych kąpieli? Oraz pikantnych potraw.... Być może również solarium by Ci pomogło? Albo jeszcze lepiej - wystawianie skóry na promienie słoneczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam z tym problem od niedawna. ale szczerze mówiąc nie zastanawiałam się co jest tego przyczyną. możliwe że nerwy bo ostatnio mój stan się pogorszył..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mni, też był taki problem, drapałem się po łydkach aż do krwi, niemal nieświadomie to robiłem, nie diagniozowałem tego, podejzewalem ze od nerwów. Jesli chodzi o skore to mam tez na szyi czaami takie czerowne plamy, sucha skóre, wypiekui na twarzy...nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×