Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, bar polski gdzie mieliśmy się spotkać jest zamknięty - spotkanie przeniesione ale jeszcze nie wiem gdzie (będziemy gdzies obok) w razie czego podaję mój tel ...

[Dodane po edycji:]

 

a więc jesteśmy u chińczyka na pl. zbawiciela (obok kościoła) na pierwszym piętrze taka jest spora sala, tam siedzimy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabaretka, szkoda w takim razie! Następne spotkanie za 2 tyg.

 

bunny_wrrr, ja wciągnęłam pół kilo cielęciny w sezamie, właśnie przyszłam do domu, słyszeliśmy wietnamskie karaoke i oglądaliśmy piękne rybki w akwariach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spotkanie zaplanowaliśmy na dzień 14 marca (niedziela) o godzinie 15.00 w kręgielni w Ośrodku Sportu i Rekreacji "Saska" przy ul. Angorskiej 2 (wejście od ul. Saskiej).

http://www.saska-sport.waw.pl/start.html

Koszt wynajęcia toru wynosi 40 zł za godzinę. Składają się osoby grające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie 50 zł. Albo zmienili cennik przez ostatni miesiąc, albo mi się ubzdurało :P

Mamy zarezerwowany tor od godziny 16.00. Tak więc proponuję spotkać się przed wejściem o 15.30, aby mieć trochę czasu na rozebranie się i zmianę obuwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że trzeba. Ale sugeruję. Ja wezmę, bo mnie się nie podoba wizja wkładania butów, które już ktoś miał na sobie, nawet jeśli potem były spryskane płynem antygrzybicznym, a potem zakładanie swoich butów i chodzenie w tych skarpetkach przez resztę dnia... Te buty kręglowe naprawdę nie są zbyt czyste w środku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×