Skocz do zawartości
Nerwica.com

uczucie goraca na ciele


Kn24

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od paru godzin mecze sie z totalnym uczuciem goraca na calym ciele czuje sie tak jakbym miala goraczke ale nie mam, oprocz tego mam lekko opuchniete palce u rak i stop i czuje sie oslabiona i zaniepokojona bo znow zaczelam myslec czy to nie jakas powazna choroba? zaczynam myslec o boreliozie albo o czyms zwiazanym z reumatyzmem. Niech mi ktos poradzi co zrobic bo ja juz sama nie wiem. Robic jakies badania dalej? Czy wierzyc ze to "tylko" nerwica?? Poza tym czuje jeszcze takie bole kosci/stawow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił sobie dodatkowe badania, skoro w podstawowych nie wykryto nic specjalnego. Ale to zależy od Ciebie. Ja też chciałem iść z tym do lekarza, jednak pomyślałem sobie, że skoro te objawy pojawiają się co jakiś czas, a nie występują ciągle to musi to być nerwica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba typowy objaw nerwicy:) u mnie jest to naprzemiennie z fala przeszywajacego zimna az caly sie trzęse:).Najwazniejsze zebys nie zwracal na to uwagi...ja tak robię i pomaga!:) a kiedys jak się na tym skupiałem to i godzinami trzęslem sie jak galaretka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze was zmartwic... takie cos to wyrzuty adrenaliny.. moga byc zwiazane z nerwica.. ale nie tylko raz kiedy pojechalem w poczatkowej fazie choroby na pogotowie pani powiedziala ze takie cos moze miec tez zwiazek z guzami nadnercza... najlepiej isc do ogolnego i on da na badania w celu sprawdzenia... u mnie minelo... postaraj sie nie zwracac uwagi.. wiem ze prosto sie mowi...2 dni sie dusilem.. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiele badan zrobilam i w sumie nigdy nic nie wyszlo zeby mnie zaniepokoilo ale ciagle sie zastanawiam nad tym czy to moze nie jest borelioza? pomimo ze mialam w szpitalu testy robione i wyszly negatywnie...no i w dodatku jeszcze te stawy bola rownoczesnie z tym uczuciem goraca totalnie sie czuje taka nieprzytomna jakbym miala jakas grype czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jedyne co mogę Ci doradzić to nic nie robić. Żaden guz nadnerczy, zadna powazna choroba. NERWICA. Mam to samo. Psychiatra powiedziała że to ustąpi. Jak zejdzie ci z jednego to nerwica probuje innej drogi by cie zastraszyc. Dlatego dostaje sie coraz to nowsze objawy i zaczyna sie bac czy to nie powazna choroba. Mnie np. piecze cała twarz, czasami reka lub noga innym razem lewy policzek, w uchu, na skroni. Duzo by pisac ale im wiecej sie o tym mysli tym czesciej i dluzej objawy trwaja. Nie zwracaj na to uwagi a samo odejdzie i jak wroci nie dokuczy ci tak juz bardzo. Szkoda czasu na chodzenie po lekarzach. Bo 100% osób tutaj jest zdrowych cielesnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewaryst7, właśnie miałam to zasugerować. Kn24, jeżeli objawy się powtarzają a nie czujesz przy nich lęku, paniki, to zwróć na to uwagę. Przyczyny napadów gorąca oczywiście mogą być różne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że uczucie gorąca w ciele może być spowodowane różnymi czynnikami ale nerwicą też, ja niestety pieczenia ciała przerabiałem dosyć długo, i myślę, że u mnie to były objawy nerwicowe, najczęściej pojawia się to jako pieczenie skóry ale też poczucie takiego rozgrzania ciała, jakbym zszedł ze słońca, albo uderzenia gorąca.

Musisz zobaczyc czy ci się to będzie nasilało, jeżeli tak to powiedz to lekarzowi, trudno mnie np. okreslić jakie badania masz wobec tego wykonać , oprócz tarczycy, krwi itp.

Warto tez wspomnieć, że ludzie z nerwicą nie są wolni od innych schorzeń, więc zawsze może coś tam się w organizmie dziać z tym, że kiedy mamy nerwicę to od razu też za tym idą myśli katastroficzne, typu, że to co odczuwam to pewnie rak, albo guz jakiś, albo borelioza. A w rzeczywistości po prostu akurat tak się czujemy a to nic poważnego.

Każdą cielesną zmianę i odczucie potrafimy interpretować nawet jako zagrożenie życia czy ciężką chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×