Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

bliksa, magdalenabmw, dzièki kochane :D owoce i warzywka wcinam soczki pijè,ale antybiotyk jest mocny i jestem sklaba..odwolalam dzisiejszà kolacjè z tego powodu,na szczèscie ludzie okazali siè wyrozumiali :D jogurty spozywam w ilosciach ponad normè-uwielbiam.czyli magnez tez mogè?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma przeciwwskazań jeśli chodzi o magnez ale nadal podtrzymuję swoją tezę że biorąc antybiotyki nie powinno sie jeść innych kapsułek i dodatkowo obciążać sobie żołądka i wątroby. Wova - masz na myśli tą kolację z francuzami i belgami na którą miałaś zrobić sos wg przepisu Linki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, tak tà kolacjè-koledzy od mèza z pracy wraz z malzonkami :D myslè nie popelnilam jakiegos foux pàs??balam siè ,ze padnè przy stole :? a za tydzien myslè,ze juz siè wykurujè.tylko ja juz tak 3 tygodnie chorujè.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, bierz koniecznie kultury bakterii, bo antybiotyki zabijają również te dobre bakterie które są w jelitach. W Polsce to się nazywa Trilac a jeszcze lepszy jest Multilac. Witaminy na przedwiośniu - moim zdaniem wskazane, bo w jedzeniu ich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- jest wszystko okej! Najważniejsze żebyś Ty sie dobrze czuła na tej kolacji a resztę miej w d... :D

 

A ja wieczorem zawsze sie najlepiej czuję i lubię jezdzić nocą autem :D Ale sama po ciemku nie lubię siedzieć bo sie boję.

 

Siadam do książki.... Jutro mam szkołę na 10.30. Tzn mam na 8 ale jadę na 10.30 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm moj màz wlasnie mi uzmyslowil,ze w ciàgu 3 tygodni zjadlam 4 kg cytryn :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

magdalenabmw, do nauki marsz :D moze jakies sciàgi sobie porob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

corka wskoczyla z impetem na lozko;...i siè zawalilo 8) silà rzeczy zostalam wypèdzona z piernatow.Malz teraz naprawia..zachcialo mi siè stylowego loza to teraz mam :lol: moze w nocy siè nie zawali? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój dzień super na tarapi się śmiałem bo zacząłem pani terapeutce robić wykład, że zmieniłem troche gust muzyczny na bardziej optymistyczny :)

W ogóle wesoło dość w tym momencie było :)

No i powiedziałem jej do jakich wniosków doszedłem, iż ona mnie od siebie nie uzależnia i dba o moją niezależność

Cieszę Się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wiesz najlepsze jest to że jeszcze się nie zakończyła i jest to terapia psychoanalityczna w której nie wszystko dostane na tacy tylko pani mnie będzie naprowadzać a ja będę osiągać efekty a u tej 2 pani bardziej wciskane są rzeczy na i potrząsneła moją wiarą jakby coś złego było w modlitwie i zawierzeniu się Bogu no może trochę za bardzo to robiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jogurty itp zmniejszają wchłanianie leków ale można je pić już ok 30 minut po przyjęciu leku.

Co do SSRI- nie wiem czy gorzej widziałam jedząc ssri, noszę soczewki ;)

 

Dobrej nocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sertralina, sertra tak na mnie dziala . Najgorzej rano , od 3 dni musze mrugac bardziej , widocznosc tez bardzo zła ,

Nigdy nie mialam ze wzrokiem problemow .

a Teraz masakra. Dodatkowo bol głowy-typowo skroniowy .

mial ktos cos w podobie ?

wzrok strasznie popsuty przez "leki" ?

ja tak miałam jak brałam sertralinę. Też wzrok mam dobry, a po tym leku zaczęłam nieostro widzieć. I ból głowy również u mnie się zdarzał, a przed leczeniem nigdy na ból głowy się nie skarżyłam.

Także te objawy to "normalne" działanie sertraliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×