Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Donkey no co Ty :shock:

 

Jak to mówi mój ojciec - niech mu/jej smród ręce powykręca! :evil:

 

A na przyszłość nie noś kasy do szkoły i pilnuj portfela.

Ale chamstwo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przy mamie mowie o jakies chorobie odchodzi ode mnie i mowi zmien dziecko temat,ja tylko jak mnie cos zaboli wypytuje mame czy to moze byc groźne. Pierwsze ataki jak mialam płakałam pamietam bylo lato goraco jak nie wiem a ja mialam wtedy taka dusznosc ze nie moglam sobie poradzic z tym sama w domu daleko od rodzicow powiedzialam juz potem panie boze jak mam umrzec to juz chce. potem gdzies to troche sie uspokilo ale teraz z nowu sie nasiliło przezs problemy z moim chłopakiem jakie mialam. JA wiem ze ja ta nerwice bede miala do konca zycia bo moja psychika jest chora ja czasem nienaiwdze samej sebie byłam zdrowa normalna dziewczyna teraz jestem dziwaczka kotra ma ciagle jaks chorobe:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walentynki były koszmarem,pokłóciłąm sie z chłopakiem bo w kinie dostałam znowu ataków dusznośći prosiłam zeby ze mną wyszedł a on powiedzial ze mam skończyć wymyślać mam mówi ze jakby tak inny chłopak to by dawno ode mnie odeszdł ,on bardzo duzo rzeczy toleruje ale też już sie przy tym wykańcza:( psuje mi to relacje jest mi wstyd przy nim jak w nocy mam te ataki i krzycze zeby zadzwonił po pogotowie to on odwraca sie i ignoruje mnie:( nie dziwie sie mu ale jak jak juz to sie dzieje ogarnia mnie taka histeria ze dopiero siegam po tabletki ziołowe i ustepuje wmawiam sobie nic ci nie ma i mysle o czym innym,czasem mam takie bule w sercu ze żeganm sie sama ze sobą i płacze:( dobrze ze ani razu pogotowie nie było to był by dopiero wstyd,mam koleżanke która jest troche starsza do niej pogotowie jak jechało to juz wiedzieli co maja podac była u psychiatry i teraz jest na tak silnych psychotropach ze szok ja przy niej to biore cukierki dosłownie a najlepsze jest to ze juz na nia powoli przestaja działać,jak zaczeła mi opowidac co jej sie dzieje przeraziła mnie pokazala mi w torebce ile na leków i musi je miec za kazdym razem a jak ja zoabczylam to bardzo fajn laska pewna siebie nigdy bym nie powiedziala ze tez ma nerwice obie byłysmy zszokowan, ona powiedziala ze wizyta u psychiatry pomaga jej tak na miesiac jest super potem wszystko wraca ale powiedzial warto iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wiem ze ja ta nerwice będę miała do końca życia bo moja psychika jest chora

Jak nie zaczniesz tego leczyć to będziesz chora do końca życia......ale bez przesady.....terapia i/lub leki i wszystko powoli się ułoży.

 

Już niejedna osoba mówiła, ze nie da się jej wyleczyć, a tu niespodzianka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek postaram sie zapisac jak zdąze bo ide do ginekologa

poniewaz mam tam z jajnikiem problem. Alejak najszybciej zapisze sie do psychiatry bo mam juz dosc tego stanu tak nie moze byc mam 23 lata inie chce reszte zycia czuc sie jak stara babcia ktora ma tysiace chorob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się znów nie chciało iść na wykład... huh, w tym tygodniu byłem na jednych zajęciach tylko... tak samo zresztą jak w poprzednim. pościel jest piękna

 

 

tez lezysz w lozku? :D

 

moj dzien mija sobie nijak..cora siè uczy a ja dalej chorujè,wrocil kaszel,antybiotyki siè konczà:chyba jutro znowu powèdrujè do lekarza.Nigdy przenigdy nie bylam tak dlugo chora.Zaczynam sobie wkrècac ,ze to cos powazniejszego:moze zapalenie pluc albo inne gowno :roll:

Donkey-przykro mi z powodu Twojej straty..a na ludzi uwazaj,mnie kiedys okradziono w Anglii-tydzien przed swiètami ukradziono mi paszport i pieniàdze,a zrobili to ludzie z ktorymi mieszkalam pod jednym dachem.Sà ludzie,mlotki i taborety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo opanowalem dreszcze..:o

 

po prostu jak mnie zaczely nachodzic wlaczylem mega pozytywna muzyke i zaczelem sobie pisac na kartce ze ;"jestem zdrowy i nic mi nie jest "i tak w kolko!

 

ale podswiadomosc mozna kodowac:O

 

lece na basen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie złośliwość :smile: , chodziło mi o to że tutaj nie siedzimy non stop bo to zwykły temat. A non stop gadać można na czacie, tam zawsze ktoś jest. A napisałam to dlatego że wiem że 'nowi' czasem sie gubią tutaj ;) Gdybym była złośliwa (nie jestem), ale gdybym była... to napisałabym coś złośliwego :mrgreen:;)

 

Nauka...uch... dobre pytanie :roll:

Książka leży i sie na mnie patrzy tym swoim morderczym wzrokiem. Chyba chce mi uzmysłowić że jutro w południe muszę zaliczyć jej treść. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, czy przy antybiotykach mozna brac witaminy???czytam jakies info na necie ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi..bardzo mnie oslabily antybiotyki,witaminy bralam caly czas,ale jak zaczèlam anty,to przerwalam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- gdy organizm choruje to potrzebuje więcej mikro i makroelementów więc witaminy są wskazane ale raczej te z natury, ponieważ te syntetyczne mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Warto też sięgnąć po jogurt czy kefir (mają naturalne kultury bakterii) aby ograniczyć ten 'zły' wpływ antybiotyków na organizm, warto też łykać osłonki na antybiotyki. Tylko nie popijaj tym kefirem leków. Zamiast teraz łykać nasiąknięte pestycydami witaminy z apteki które jeszcze dodatkowo obciążą układ trawienny jedz dużo warzyw i owoców !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×