Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z rodziną


Rekomendowane odpowiedzi

A to długa historia w skrócie powiem tyle w wieku 2 lat mam umarła ojciec odszedł zrzekł się praw i dopiero rok temu go na oczy pierwszy raz widziałem,ale nawet słowem się nie odezwałem przywitałem się powiedziałem Witam Pana,i usiadłem w kościele,później nic nawet słowa nie zamieniliśmy.Skończył się ślub na drugi dzień poprawiny tez nawet słowem ani mru mru i od tamtej pory go nie widzę nawet kurwa nie chce,on nie wie co ja czuje ,co ja mówię on nic o mnie nie wie jest to mi obca całkowicie osoba którą spotkałem na swojej drodze życia raz i nie mam zamiar więcej bym go spotkał. Rozumiesz po trochu mam nadzieje jeszcze mam starsze rodzeństwo ale oni mają własne życie.żyje jak mi się podoba,i tracę jednocześnie swoje życie !!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, masz wydzielony temat, jeśli chcesz inny tytuł to daj znać i odnośnie swoich problemów rodzinnych staraj się pisać tutaj raczej, a nie w innych tematach, zeby się tam offtop nie rozwinął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, dzięki. Ja mam 20lat, mieszkam już od roku na swoim, razem ze mną mieszka mój facet.

 

A czym sie na co dzień zajmujesz? Uczysz się, pracujesz? Masz dziewczynę? Opowiedz nam coś o sobie to będzie nam łatwiej coś Ci doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 21 pracuje na wykładaniu towaru,uczę się w szkole dla dorosłych zaocznie,jestem nie śmiały wobec dziewczyn, cihy nerwowy,i wole jak dziewczyny prowadza temat a ja słucham i odpowiadm.Nie mam dziewczyny,nie mam szczęścia ,nie wiem nawet jak się zachować wobec niej....co powiedzięć i takie tam....

Ogulnie wariat ze mnie i szaleniec nerwowy strasznie.....

 

[Dodane po edycji:]

 

I co magdalena bmw ,może być taki krutki lecz szczery opis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo dobry opis :smile: (tylko pilnuj tej ortografii żebyś problemu nie miał przez to, piszesz przez Mozillę?).

 

Jak chcesz sie wynieść na swoje to planujesz coś wynająć, jakiś pokój? Czy jak ? Bo na wykładaniu towaru pewnie zarabiasz ok 1000-1200zł a tyle to kosztuje wynajęcie mieszkania (jak sie chce wynająć, nie wiem dokładnie jakie są ceny bo nie wynajmuję i nie wiem gdzie mieszkasz).

 

A masz jakąś dalszą rodzinę? Poza rodzeństwem? A rodzeństwo wspiera Cię jakoś? Masz z nimi dobry kontakt?

 

Co do dziewczyn- wiele z nich (nas) lubi nieśmiałych chłopaków, uważam że to jest Twoja zaleta, nie wada :smile: Poszukaj sobie dziewczyny pewnej siebie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo dobry opis :smile: (tylko pilnuj tej ortografii żebyś problemu nie miał przez to, piszesz przez Mozillę?).

 

Jak chcesz sie wynieść na swoje to planujesz coś wynająć, jakiś pokój? Czy jak ? Bo na wykładaniu towaru pewnie zarabiasz ok 1000-1200zł a tyle to kosztuje wynajęcie mieszkania (jak sie chce wynająć, nie wiem dokładnie jakie są ceny bo nie wynajmuję i nie wiem gdzie mieszkasz).

 

A masz jakąś dalszą rodzinę? Poza rodzeństwem? A rodzeństwo wspiera Cię jakoś? Masz z nimi dobry kontakt?

 

Co do dziewczyn- wiele z nich (nas) lubi nieśmiałych chłopaków, uważam że to jest Twoja zaleta, nie wada :smile: Poszukaj sobie dziewczyny pewnej siebie najlepiej.

Nie pisze przez Internet Exploretor.

Tak ale pokoje sątanie 600 700 zł w tym czynsz i opłaty,nie mam dalszej rodziny,rodzina mnie nie rozumie uważa że nic mi nie jest ,owszem mam rodzeństwo.Rodzeństwo mnie wcale nie wspiera ,tylko utrudniam im życie znajomym i oszukuje,a co do dzieczyny ,nie wiedział bym jak ja poszukac ,wienc pewnie nie będe miał magdalenabmw bmw fajne auto ..... kurde nie umiem się rozpisywać wole jak dziewczyna zadaje pytania.....

 

[Dodane po edycji:]

 

No i co sądzisz magdalenobmw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Nie spinaj się, jestem w tym temacie z tobą naprawdę to z czasem mija ten problem.

Znajdziesz dziewczynę, w szkole zaocznej albo w pracy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żałosne. Ważne, że chcesz ! Zamieść swoje ogłoszenie w dziale ''Chętnie poznam'', napisz że szukasz dziewczyny z którą będziecie mogli się zaprzyjażnić :smile: Tylko napisz skąd jesteś.

 

Ważne, abyś CHCIAŁ coś zmienić w swoim życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalena bmw a jest taki dział ,i sądzisz że pomoże ,no chce zmienić to w swoim życiu bo nie chce byc sam,a pomogła bys mi pomuc napisać co......

 

[Dodane po edycji:]

 

I jak pomożesz mi magdalenabmw napisac takiopis by był zachęcający?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Uważam, że znajdziesz.

Jesteś inteligentnym mężczyzną i wrażliwym, masz problemy ale to nie przeszkadza.

Magda Kobiety lubią wrażliwych i wyrozumiałych co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie umiem się rozpisywać wole jak dziewczyna zadaje pytania.....
Ja też wolę, jak dziewczyna zadaje pytania albo nawet od razu wskakuje na kolana. ;) Jak nie umiesz się rozpisywać, to pora się nauczyć. Musisz się przyzwyczaić do tego, że w rozmowę z dziewczyną, i w ogóle w relację z nią, trzeba włożyć wysiłek. Faceci, którzy są pracusiami w tej dziedzinie, mają największe ponoć sukcesy. ;) Rozumiem, że jesteś nieśmiały. Lecz mam nadzieję, że nie jesteś również ... leniwy. A jeśli jesteś to pora ruszyć do pracy - nad sobą i nad umiejętnością rozmawiania z dziewczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje miki ale ja jestem leniwy
Głowa do góry! Od tego się nie umiera. ;) Na szczęście lenistwo jest tą cechą charakteru, którą można całkowicie i w miarę łatwo zlikwidować. Do dzieła. ;)

 

I radzę się przyłożyć do walki, bo rzadko która dziewczyna wytrzymuje z leniwym chłopakiem. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×